Skocz do zawartości

Problem z F3


Grigori
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Agghia - no jest właśnie taka, ale nie aż taka znowu obciachowa, mi nie przeszkadza  :D

no to piąteczka 8) ;)

wiesz... gdyby cała była utrzymana w takiej tonacji kolorystycznej, która na mojej fotce wystaje zza GSiny, to byłoby całkiem, całkiem :P ...ALE niżej dodali te zielone :| ...chociaż chyba mieli ku temu powody (o czym za chwilę :mrgreen:).

 

a przy okazji jakby ktoś miał tą przykryweczkę na prawej owiewce ,,FUSE", to chętnie ją nabedę w tym niebieskim kolorze oczywiście, jakoś mi ja tak wywiało 8)

Mam (nawet z diodką od alarmu) :mrgreen: ...ale nie oddam :twisted:

 

Chciałem tylko nadmienić (nie będe kablował) że ta pani ma K&N, DynoJet'y i głośny wydech.

to pikuś Jacusiu (kablusiu :P) :mrgreen: Najwięcej mocy dają :idea: naklejki (przyznam, że nawet nie wiem kto pierwszy to odkrył - czy japońscy inżynierowie, czy może polscy tjuningowcy). Zielone naklejki choć paskudne (wg mnie ;) ) , to jednak nie są naklejone bez powodu :!: Czy oglądałeś kiedyś wyścigi moto GP :?: no właśnie... pewnie zauważyłeś jak wiele motocykli tam startujących ma zielone odblaskowe błyskawice na pomalowanej na granatowo czaszy :!: :?: Domyślasz się po co :?: No właśnie :!: Kilka KM więcej :mrgreen: ...i właśnie dlatego Honda zdecydowała się wypuścić limitowaną serię CBR F3 z takim właśnie racingowym rozwiązaniem :!: :mrgreen:

 

Do tego sama waży mniej niż benzyna w jej baku :P

...swoją drogą: ile litrów mieści się w baku F3 :?: ...bo gdybym uwierzyła wyliczeniom Yaca, to zapewne miałabym problemy :P Pprawdę mówiąc to nie wiem :| ...a przy ilościach, które Smoczek potrafi wciągnąć - warto wiedzieć :P

 

Pozdrowionka

Aguś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yaco napisał:  

Chciałem tylko nadmienić (nie będe kablował) że ta pani ma K&N, DynoJet'y i głośny wydech.  

 

to pikuś Jacusiu (kablusiu Razz) Mr. Green Najwięcej mocy dają Idea naklejki (przyznam, że nawet nie wiem kto pierwszy to odkrył - czy japońscy inżynierowie, czy może polscy tjuningowcy). Zielone naklejki choć paskudne (wg mnie Wink ) , to jednak nie są naklejone bez powodu Exclamation Czy oglądałeś kiedyś wyścigi moto GP Question no właśnie... pewnie zauważyłeś jak wiele motocykli tam startujących ma zielone odblaskowe błyskawice na pomalowanej na granatowo czaszy Exclamation Question Domyślasz się po co Question No właśnie Exclamation Kilka KM więcej

 

Ja tylko dodam ze obywatelka Agghia (o ile pamiec mnie nie myli) posiada czerwone przewody zapłonowe 8O a to jest dodatkowe 10% mocy :P

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh... czego się tu dowiaduję... Wujek zagląda mi, ups - znaczy mojej CBR pod owiewki :P

ba! (no muszę się pochwalić :mrgreen: ) na gg dowiedziałam się, że tak szczegółowo się przyglądał, że aż sobie przypomniał, że 5 lat temu widział jakiś artykuł o F3 z taką samą naklejką na wahaczu, jak u mnie (tak mu się spodobała ta CBR, że aż sobie zachował wycinek z gazety :mrgreen: ) ! sprawdziłam w dokumentach stare numery rejestracyjne i okazało się, że mój motocykl jest GWIAZDĄ ;) nie mogę się doczekać, aż zobaczę ten artykuł i zdjęcia Smoczka sprzed lat :D

 

no nie mówie o oddawaniu czegokolwiek , powiedziałem nabędę $$$

... może jednak :lol:

 

Zwariowałeś :!: :?: :P taka klapka z diodką jest bezcenna :!: 8) nie przekupisz mnie :!: no way :!: :lol: 8)

 

A tak w ogóle, to mam newsa, który zapewne ucieszy was wszystkich :mrgreen: :!: dzięki linkowi znalezionemu przed chwilą na Forum odkryłam, że F3 z '96 są NAJSZYBSZE ;)

...więc pomysł pójścia o krok dalej i sprawdzanie które z naszych malowań jest górą w tej ekskluzywnej grupie jest jak najbardziej na miejscu ;)

 

Pozdrowionka

Aguś :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkryłam, że F3 z '96 są NAJSZYBSZE :notworthy:

...więc pomysł pójścia o krok dalej i sprawdzanie które z naszych malowań jest górą w tej ekskluzywnej grupie jest jak najbardziej na miejscu :notworthy:  

 

No sorry ale tu Cię mam :buttrock:

Nie dość, że moja Niunia jest '96 to jeszcze z najszybszego miesiąca: kwietnia....tak! tak!...też widziałem stronkę z rozpiską na miesiące i co?....kwiecień rulez :) , niestety link mi się gdzieś zapodział....ale co tam, wiarygodny przecież jestem nie? :clap:

Myślę, że jeżeli srawy tak się finalnie przedstawiły to nie ma nawet sensu benzyny palić i sprawdzać.

Wszem i wobec ogłaszam się zwycięzcą próby szybkości z Agghią na podstawie wszelkich dostępnych poszlak. Dziękuję :puchar:

Gratulacje na PW.

 

Pozdrawiam serdecznie Przegraną i wszystkich, którzy byli ze mną przez te ciężkie chwile. Ufff, idę się upić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...