Skocz do zawartości

SZybki w kasku


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam zamiar kupić kask,problem polega nie na wyborze kasku tylko na kolorze szybki,tzn.pare razy zdarzyło mi sie że jadąc z normalną szybką oślepiało mnie słońce więc lepsza by była przyciemniana,ale z drugiej strony jak pada deszcz albo jadąc po zmroku mając przyciemnaną szybkę to chyba słabo widać,a może wybrać takie rozwiązanie jak jest (bodajże) w sharku s55 który posada dwie szybki przyciemnaną i zwykłą?? No i właśnie co mam wybrać,i co wy wybraliście i jak się to sprawdza w użyciu??

 

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka szybka laczy zalety szybki jasnej (orginalnej) i przyciemnianej - przy sloncu przyciemnia nam obraz, w nocy widzimy normalnie...

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka szybka laczy zalety szybki jasnej (orginalnej) i przyciemnianej - przy sloncu przyciemnia nam obraz, w nocy widzimy normalnie...

 

mozesz rozwinac temat??

raczej wątpie żeby z taka szybka nie było róznicy porównujac do zwykłej przezroczystej biorąc pod uwage oczywiście jazde w nocy.. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
A jak widać przez taką szybkę:

 

Tak jak przez okulary słoneczne. Po zmroku widzisz niewiele, nie da się jechać (szyba nie ma na to zresztą atestu, więc w razie kontroli - mandat).

 

 

Taka szybka laczy zalety szybki jasnej (orginalnej) i przyciemnianej - przy sloncu przyciemnia nam obraz, w nocy widzimy normalnie...

 

Legut, no tak zachowuje się szyba, która przyciemnia się pod wpływem promieni słonecznych... Reszta przyciemnianych szyb jest przyciemniona na stałe ;)

 

 

raczej wątpie żeby z taka szybka nie było róznicy porównujac do zwykłej przezroczystej biorąc pod uwage oczywiście jazde w nocy..

 

No jasne, jak powiedziałem, w przyciemniaje nie da się jechać po zmorku, a tej co się przyciemnia pod wpływem słońca - jeździ się po zmroku tak jak w zwykłej białej szybie.

 

Trochę namieszaliśmy ;)

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka szybka laczy zalety szybki jasnej (orginalnej) i przyciemnianej - przy sloncu przyciemnia nam obraz, w nocy widzimy normalnie...

 

mozesz rozwinac temat??

raczej wątpie żeby z taka szybka nie było róznicy porównujac do zwykłej przezroczystej biorąc pod uwage oczywiście jazde w nocy.. :?

 

Ale ja nie pisalem o szybce czarnej, tylko o tej ktora zalezna jest od promieni slonecznych :-) Czarna testowalemw dzien dosc fajnie a w nocy wiadomo kicha...

 

Trochę namieszaliśmy Very Happy

 

Zgadzam sie ;)

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Caberga Justissimo z opuszaną blendą /przysłoną przeciwsłoneczną/.

Jeżdzę w nim juz 2 sezony i sobie chwalę - jest słońce - opuszczasz przysłonę, nie ma - podnosisz

 

Pozdrawiam

-------------------------------------------

 

Polfa Grodzisk 1%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...