Skocz do zawartości

ubiór enduro dla gimnazjalisty


Rekomendowane odpowiedzi

A tak jeśli już dałeś ten link to powiem wam, że co z tego, ze daje tak niską cenę skoro nie wie co sprzedaje. Te zdjęcie przedstawiają Rc5 z poprzednich lat. Teraz wygląda tak: http://members.lycos.co.uk/filekh/kaski/rc5-4.JPG

Czy chciałby ktoś kupić kask o innym wyglądzie niż przedstawia aukcja? Razz

Widać profi podejście do tego.

szczerze to nie wiem jak wyglada w tych latach. Wpisalem na allego rc5 i wzialem pierwsza lepsza aukcje a bylo pare stron wiec jest w czym wybierac.

No ale to nie zmienia faktu ze lepszy RC5 od Nitro

 

chłopaki a nie lepiej kupić u Fila ? On ma wszystko bo super cenach, pomoże, dordzi, i wszystko masz w jednej paczce
Filu to ekspert ! Można na nim polegać,

Wiem ze mozna kogos polecic i takie tam ale ty sie k***a zakochales czy co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/search.php?string=rc5&category=3 Po wpisaniu rc5.

Jak widać na allegro jest wiele ludzi którzy nie mają pojęcia co sprzedają.

Jeden złąpał tą złą fotkę to jak widać wszyscy skopiowali i jest OK.

 

Piasektt, popieram kolege Mariusa, dlatego uspokój się trochę z tym polecaniem. Skasowałem Twój post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak jeśli już dałeś ten link to powiem wam' date=' że co z tego, ze daje tak niską cenę skoro nie wie co sprzedaje. Te zdjęcie przedstawiają Rc5 z poprzednich lat. [/quote']

Akurat prawda jest taka że ten model co jest na allegro to akurat najnowszy model, który niedawno wyszedł :) A 330zł to moim zdaniem dobra cena za niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A faktycznie. Zwracam honor. Własnie obejzałem nową stronę AGV.

Ale to i tak nie zmienia faktu, że nie sprzedają tego co jest na zdjęciu.

W polsce jeszcze nie ma tych nowych modeli, a nawet jakby były to nie po takich cenach.

Ceny są dobre bo jest koniec sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
myślę że musisz przygotować ok 2000 PLN  

 

Tak zgadza się pół wartości dt

 

 

Nie wazne za ile, wazne zeby chronilo... Moj stroj juz dawno przekroczyl wartosc dt ;) Dlatego teraz pora zmienic moto, zeby wiochy nie bylo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Spodnie są bardzo ważna rzecz podobnie jak buty. Przykłd miałem doś sporą glebe na Hyosung XRX 125 ktory mial dorobiane siedzenie i przez nie zdarłem sobie skóre z uda grybym nie maił krótkich spodni to by było dorzelae cóż polak mądy po szkodzie. Nie zapominaj tez o rekawicach lapiej zainwestowac w lepsze i miec spokoj na dłuższy czas.

 

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem cały strój do opchnięcia :) Poszło wszystko oprócz spodni, ochraniaczy na kolana i ochraniaczy na łokcie - tego jeszcze nie wystawiałem na allegro :)

 

Spodnie mam FLY 805, czarno niebieskie, uzywane z 2-3 razy, stan idealny, rozmiar 30 na ok 170cm wzrostu ;)

 

Więcej info na PW :]

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PomyK napisał:  

myślę że musisz przygotować ok 2000 PLN

 

Tak zgadza się pół wartości dt  

 

 

 

Nie wazne za ile, wazne zeby chronilo... Moj stroj juz dawno przekroczyl wartosc dt Smile Dlatego teraz pora zmienic moto, zeby wiochy nie bylo Very Happy

 

Ja za same ochhraniacze na kolana dalem 2400zł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosztują 345$, czyli jakies 1100zł przy obecnym kursie Wink

 

To jest cena za 1 sztuke. + przesyłka i takie tam to wychodzi 1360zł za jedną sztuke

To nie jest zwykły ochraniacz tylko orteza. W takich samych jeździ Ogłaza a model wyżej z tesj samej firmy ma Pastrana :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te nakolanniki mają specjalną...hmm...listwe<?> w każdym bądź razie coś co pochłania siłę uderzenia. Zwykłe nakolanniki rozprowadzają tylko siłe uderzenia po nodze. Dla zwykłych amatorów starczą zwykłe ochraniacze, ale jeśli ktoś jeździ wyczynowo, to takie cudo na prawde warte swojej ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

listwe

szyne

 

w każdym bądź razie coś co pochłania siłę uderzenia

tzn mają poduszke powietrzną albo kontrolowaną strefę zgniotu? :D Takie ochraniacze po protu chronią nogę przed złamaniem a zwykłe chronią tylko przed stłuczeniem czy obiciem, natomiast od złamania nie chronią wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...