Skocz do zawartości

NA ile sie da??:D


DiboS60
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na ile Da sie roszlifować cylinder od mtx 80 na ile wiekszą pojemność??

Bo gadalem z kolegą z forum do wyskoczyl ze tylko do 82cmm3 :D Potem ja przegielem ze do 100 cmm3:D:D Tak se Myśle przeciez Simsona cylinder niemiecki 50 cmm szlifowalem na 60 cmm i bylo dobze 8) No wiec na ile sie Do w MTX??? POzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak dla mnie można do 82mm!

NAwet jeśli da się więcej to trzeba by dorabiać tłok :/

A tuleja nie wydaje mi sie że jest przgotowana na tak drstyczny spadek grubości!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze bardzo zestawy tuningowe do MTX'a chlodzonego powietrzem na 125cm3 :

http://www.50cc.nl/zoek_res_e.asp?TA=HonMt...=cilinder%20kit

Jezeli masz chlodzonego ciecza to zeby Ci nie przyszlo do glowy rozwiercac czegos :roll:

 

Co do rozwiercania powietrzaka to pomysl najpierw skad wezmiesz tłok, bo rozwiercic to mały problem :roll: . Popytaj sie raczej o caly zestaw tuningowy, chociaz ja bym zrobil tak jak pisze strzałek i latał zadowolony (koszty sa w sumie zerowe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj sobie moich postów które były dawno dawno temu w motorowerach tam są opisane przeróbki mojego MTXAa a co do tłoków na więszy wymiar to kiedyś jak było mało częsci to chłopaki do MTXów tłoki od WSKi dopasowywali ale to było z 10 lat temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast zadawać tyle powtórek tego samego pytania' date='rozwierć nawet na 250ccm i powiedz nam co sie stalo! :D[/quote'] Jasne glowe se rozwierc na 250 cmm 8) Chlodzonego ciecza :P wlasnie sie chcialem dowiedziec a moze ktos sie orientuje jaka tam jest gruba tuleja?? bo silnik bede rozbieral dopiero za 2 dni :P Acha i jeszce coś Mialem wszystkie biegi oprucz 1 bo koles zle zlozyl a teraz mi sie zrobilo ze mam tylko 1 i nic iwecej :D ale doweidzialem sie ze tak sie robi jak sie zle wyregoloje na wodzikach albo podkladki jaiejs tam nie da wiecie moze o co chodzi :cry: ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie sie chcialem dowiedziec a moze ktos sie orientuje jaka tam jest gruba tuleja?? bo silnik bede rozbieral dopiero za 2 dni

 

przeciez simsona da sie rozszlifowac na 60cmm a w mtx tuleja jest grubsza

 

:roll: :roll:

 

Chlodzonego ciecza nie radze Ci zbytnio rozwiercac bo moze Cie spotkac niespodzianka w poastaci cieczy w cylindrze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...