Skocz do zawartości

uszczelki do rometa


dabu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gumowy jest do tego najlepszy.

 

co ty w ogóle wygadujesz za głupoty!!!!! a po no masz mocno przywalić???? chyba masz doprowadzić do przeciecia brystolu przez krawędź karteru, a nie wbicie karteru w podłoge!!! jak masz dawać takie głupie rady to w ogóle nie pisz postów bo tylko wprowadzasz ludzi w błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi jak czy jak smarowaliscie smarem to wam silikon chwytał :?: Ja między kartery zawsze dawałem silikon i uszczelke, ale powieszchnia i uszczelka muszą być odtłuszczone :roll: Więc najlepiej młotkiem pukać ale bez smarowania smarem tylko np pyłem z węgla który łatwo zetrzeć i potem silikon dobrze chwyci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi jak czy jak smarowaliscie smarem to wam silikon chwytał Question

 

Jasne bo po tym zabiegu przeciera sie kartery rozpuszczalnikiem nitro w celu odtłuszczenia i wysuszenia. a olej na karterze daje lepsze ślady na kartonie do wyciecia.

Więc najlepiej młotkiem pukać ale bez smarowania smarem tylko np pyłem z węgla który łatwo zetrzeć i potem silikon dobrze chwyci Very Happy

Smar i rozpuszczalnik każdy ma wieć jak chcesz utrudniać życie sobie płynem z węgla po którym i tak musisz użyć nitro w celu odłuszczenia to prosze bardzo.

Nitro używasz nawet jak niczym nie smarowałeś w celu odtłuszczenia powierzchni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc najlepiej młotkiem pukać ale bez smarowania smarem tylko np pyłem z węgla który łatwo zetrzeć i potem silikon dobrze chwyci :D

 

z doświadczenia wiem że nawet jak nie wycinasz uszczelek i nie smarujesz niczym karteru(typu smar olej itp) to jak nie oddłuścisz to pocieknie. Zawsze musisz odtłuścić nawet jak wydaje ci sie że jest czyste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumowy jest do tego najlepszy.

 

co ty w ogóle wygadujesz za głupoty!!!!! a po no masz mocno przywalić???? chyba masz doprowadzić do przeciecia brystolu przez krawędź karteru' date=' a nie wbicie karteru w podłoge!!! jak masz dawać takie głupie rady to w ogóle nie pisz postów bo tylko wprowadzasz ludzi w błąd[/quote']

 

Od gumowego nie uszkodzisz sobie karteru. A zwykłym mogą zastać ślady. Nie chodzi tu o walenie na hama, bo to chyba oczywiste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od gumowego nie uszkodzisz sobie karteru. A zwykłym mogą zastać ślady. Nie chodzi tu o walenie na hama' date=' bo to chyba oczywiste.[/quote']

 

nie rozumiesz że tu nie uzywasz w ogóle siły tylko leciutko tykasz brystol mloteczkiem??????????to jak mają zostać jakieś ślady????

 

gumowy młotek definitywnie sie do tego nie nadaje :!: :!: :!: , jeśli czegoś nie robiłeś i nie masz pojecia to po co zabierasz głos??? może poczytaj narazie jakieś topic`i a jak już bedziesz miał wiedze na dany temat to sie wypowiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na praktykach wystukiwałem uszczelke za pomoca klucza oczkowego 13-tki. Wyszła ładnie nikt, ani nic nie ucierpiało :mrgreen:

 

P.S. Trzeba pamiętać, ze materiał z którego robimy uszczelki nie moze być wilgotny, bo uszczelka nie będzie sie chciała wystukać, będzie nam sie targała.

Honda CBR F4 99

 

http://www.cbrf4.blogspot.com - moja przygoda z motocyklem Honda CBR F4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...