Skocz do zawartości

JINLUN - Made in China


voti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie sie ten cruiser nie podoba, no ale to kwestia gustu. Za te pieniadze wybralbym Supershadowa i dokupil skorzane sakwy.

 

 

A mnie się podoba a Supershadow jest za wątły z wyglądu. Cruiser wygląda masywnie jak to cruiser. A tamten to takie chucherko. Sakwy wszyscy tak proponują ale ja tam wole kufry. Będzie jeszcze masywniejszy a do tego kuefka nikt nie otworzy a sakwy każdy. No i SS ma bak 9l A Cruiser 14L.

 

A jak ładnie tu wygląda:

 

http://www.keeway.co.yu/proizvodi/PROIZVOD.asp?IDk=8#

 

Szkoda że to nie u nas takie sprzedają.

Edytowane przez arkads
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradźcie jaki kask kupić. Chciał bym taki policyjny jakiś półotwarty podobny do tego http://www.allegro.pl/show_item.php?item=214473512 Tylko z przyciemnianą szybką zamiennie z nie przyciemnianą.

 

Albo taki

 

http://www.allegro.pl/item214486133_kask_akira_tokio.html

 

.html]http://www.allegro.pl/item214751334_ladny_kask_lakierowany_pelna_rozm_car_center].html

 

http://www.allegro.pl/item215680114_kask_n...do_xl_tu_m.html

 

Albo taki, wiem że najlepiej z daszkiem na słońce.

http://www.allegro.pl/item215912606_kask_m..._wyprzedaz.html

Na co zwrócić uwagę?

Nie umiem się też zdecydować na kolor. Czy srebrno czarny

http://arkads.fm.interia.pl/foto/silver.jpg

 

czy kawowo czarny

http://arkads.fm.interia.pl/foto/smoking.jpg

 

Powinien pasować do kasku :banghead:

Nie doczytałem do końca /być może już jest taka uwaga/ ale muszę zareagować stanowczo!

CZŁOWIEKU! NIE BĄDŹ SAMOBÓJCĄ I NIE KUPUJ NA MOTOCYKL KASKU SKUTEROWEGO!!! :biggrin: :cool: :banghead:

Poszukaj czegoś bardziej wytrzymałego, to z takim czymś na głowie nie powinieneś przekraczać 50km/h.

Nie żałuj kasy na bezpieczeństwo i poszukaj w przedziale od 200zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie doczytałem do końca /być może już jest taka uwaga/ ale muszę zareagować stanowczo!

CZŁOWIEKU! NIE BĄDŹ SAMOBÓJCĄ I NIE KUPUJ NA MOTOCYKL KASKU SKUTEROWEGO!!! :biggrin: :cool: :banghead:

Poszukaj czegoś bardziej wytrzymałego, to z takim czymś na głowie nie powinieneś przekraczać 50km/h.

Nie żałuj kasy na bezpieczeństwo i poszukaj w przedziale od 200zł.

 

A ja sie nie zgadzam wcale nie trzeba od 200 ja kupiłem swój za 120 w lidlu.. bodaj niemieckiej firmy b-square i jest naprawde genialny, bardzo mocny.. dobry.. a wiem co mówie bo miałem w skuterze kask za 700zł który niestety ale mi ukradli razem ze skuterem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie nie zgadzam wcale nie trzeba od 200 ja kupiłem swój za 120 w lidlu.. bodaj niemieckiej firmy b-square i jest naprawde genialny, bardzo mocny.. dobry.. a wiem co mówie bo miałem w skuterze kask za 700zł który niestety ale mi ukradli razem ze skuterem

Nie bierz tej ceny tak dosłownie.

Patrz na jakość, wytrzymałość i atest kasku.

 

Ja rozglądam się obecnie za szczękowcem, najlepiej Nolan albo Airoh w granicach 500-600pln, bo otwarty na ładną pogodę się tylko nadaje. Gdy pada deszcz, to albo zbierać w ryj /a przy większych prędkościach już zaczyna boleć/ albo założyć maskę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku coś kaszlał, nie chciał na obroty wchodzić. Jakoś tam sobie jechałem.

 

Miałem to samo, przyczyna - zimny silnik, on na początku naprawdę długo się nagrzewa.

Zauważyłem, że z czasem coraz krócej.

 

Łańcuch sprawdź i naciągnij, bo oni tego dobrze nie robią (patrz mój post 2 strony dalej).

 

Sprzęgła raczej nie ruszaj, u mnie pierwsze 50 km to była katorga, a później się wszystko ułożyło.

 

Pamiętaj o dokręceniu śrub.

 

Czy ktoś z Wawy lub okolic na chińczyku ma jeszcze dzisiaj ochotę gdzieś spotkać się na mieście i porównać motocykle ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem po południu na przeglądzie gwarancyjnym i wyglądało to tak:

 

- powiedziałem właścicielowi o złym ustawieniu śrub i naciągu łańcucha, a on mi z rozbrajającą szczerością odpowiedział, że oni tego nie sprawdzają, tylko dają tak jak fabryka dokręci !!! (a przegląd zerowy przy odbiorze motocykla mi podbili nie sprawdzając takiej rzeczy !)

- co do zgubionej długiej śruby od osłony, to serwisant mi powiedział, że nie ma takich na stanie i żebym sobie sam dorobił

- wymienili mi olej na półsyntetyczny Agip

- posprawdzali śruby (podobno, bo nie mogłem być przy przeglądzie ! )

- posprawdzali linki (jak powyżej)

- wyregulowali tylny hamulec (tak, że w ogóle nie hamuje i w drodze powrotnej sam go wyregulowałem :icon_evil: )

- lekko odkurzyli lakier

- skasowali mnie na 150 pln i podbili przegląd

- oznajmili że następny przegląd po 1500 km

 

Jedno dobre, że po zmianie oleju na półsyntetyk kultura pracy silnika się lekko poprawiła.

 

Ja czuję lekki niesmak, a wy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem po południu na przeglądzie gwarancyjnym i wyglądało to tak:

 

- powiedziałem właścicielowi o złym ustawieniu śrub i naciągu łańcucha, a on mi z rozbrajającą szczerością odpowiedział, że oni tego nie sprawdzają, tylko dają tak jak fabryka dokręci !!! (a przegląd zerowy przy odbiorze motocykla mi podbili nie sprawdzając takiej rzeczy !)

- co do zgubionej długiej śruby od osłony, to serwisant mi powiedział, że nie ma takich na stanie i żebym sobie sam dorobił

- wymienili mi olej na półsyntetyczny Agip

- posprawdzali śruby (podobno, bo nie mogłem być przy przeglądzie ! )

- posprawdzali linki (jak powyżej)

- wyregulowali tylny hamulec (tak, że w ogóle nie hamuje i w drodze powrotnej sam go wyregulowałem :icon_evil: )

- lekko odkurzyli lakier

- skasowali mnie na 150 pln i podbili przegląd

- oznajmili że następny przegląd po 1500 km

 

Jedno dobre, że po zmianie oleju na półsyntetyk kultura pracy silnika się lekko poprawiła.

 

Ja czuję lekki niesmak, a wy ?

 

Poprawiła sie dlatego bo w ogóle wymienili olej i na nówkę.. po jakimś czasie zobaczysz ze nie ma to wielkiego wpływu czy mineral czy syntetyk.. wpływ ma na zywotność silnika i nagar w środku ale żeby wiele zmieniało w tym motorze to wątpie.. on drży dlatego bo ma niestarannie zrobione części i żźle wyważone.. ale powiem wam że w samochodzie 1995roku jak był od nówki syntetyk to jak sie slewa olej to żandego brudu.. śruba i gwint jak by nowe :icon_evil:.. wiec ma to swoje plusy

 

 

Pozatym wymiana oleju za 50zł - a tyle mniejwwiecej potrzeba by kupić kastrola syntetyka(różowego) to naprawde dużo nie jest :icon_evil:

 

A własnie moze ktoś wie czy jak sie kolor zmienia z różowego na normalny to coś oznacza (czyli brązowy??)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wymianie oleju poprawiła się kultura pracy silnika, ale też zwiększyły się drgania na podnóżkach...

 

Nie wydaje mi się, żeby to było subiektywne odczucie...

 

Przeraża mnie to, że do momentu końca gwarancji muszę bulić za takie bzdury, tyle kasy. Sam to mogę zrobić 100 razy dokładniej. Aż się odechciewa jeździć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wymianie oleju poprawiła się kultura pracy silnika, ale też zwiększyły się drgania na podnóżkach...

 

Nie wydaje mi się, żeby to było subiektywne odczucie...

 

Przeraża mnie to, że do momentu końca gwarancji muszę bulić za takie bzdury, tyle kasy. Sam to mogę zrobić 100 razy dokładniej. Aż się odechciewa jeździć...

Spróbuj sie z nimi dogadać - że oni nei sprawdzaja bo im sie nie chce lub nie mają "czasu" i tymozesz sam to zrobić potrzebujesz pieczątki w razie gdyby sie zepsuło coś nie z twojej winy. Tak jak ship - to jest wyjscie

 

A jak sie cośstanie to każdy ci na tym forum pomozę :icon_evil: ew.. kto blizej mieszaka np Ja :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem po południu na przeglądzie gwarancyjnym i wyglądało to tak:

 

- powiedziałem właścicielowi o złym ustawieniu śrub i naciągu łańcucha, a on mi z rozbrajającą szczerością odpowiedział, że oni tego nie sprawdzają, tylko dają tak jak fabryka dokręci !!! (a przegląd zerowy przy odbiorze motocykla mi podbili nie sprawdzając takiej rzeczy !)

- co do zgubionej długiej śruby od osłony, to serwisant mi powiedział, że nie ma takich na stanie i żebym sobie sam dorobił

- wymienili mi olej na półsyntetyczny Agip

- posprawdzali śruby (podobno, bo nie mogłem być przy przeglądzie ! )

- posprawdzali linki (jak powyżej)

- wyregulowali tylny hamulec (tak, że w ogóle nie hamuje i w drodze powrotnej sam go wyregulowałem :icon_evil: )

- lekko odkurzyli lakier

- skasowali mnie na 150 pln i podbili przegląd

- oznajmili że następny przegląd po 1500 km

 

Jedno dobre, że po zmianie oleju na półsyntetyk kultura pracy silnika się lekko poprawiła.

 

Ja czuję lekki niesmak, a wy ?

Dlatego ja olałem przeglądy gwarancyjne, bo ch**a robią a nieźle kasują.

Mi ta cała gwarancja do niczego się nie przydała, bo linkę i tak w Popowie za grosze sam bym kupił.

Teraz już jest rok po zakupie i prześmiganie ponad 7 tys, więc po gwarancji. I dobrze, bo nie mam stresa jak sam coś robię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja olałem przeglądy gwarancyjne, bo ch**a robią a nieźle kasują.

Mi ta cała gwarancja do niczego się nie przydała, bo linkę i tak w Popowie za grosze sam bym kupił.

Teraz już jest rok po zakupie i prześmiganie ponad 7 tys, więc po gwarancji. I dobrze, bo nie mam stresa jak sam coś robię.

No i "niestety" z Shipem musze sie zgodzić bo gdyby nei moja jako taka wiedza w sprawach techniczych mozeliwe ze na świecie juz by mnei nie było.. na dowód przesyłam zdjęcie które wykonalismy o 6 rano nastepnego dnia po odebraniu motoru (około 18 wieczorem) wiec nie mineło wiele czasu

 

moto1

moto2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, ja niedługo dostanę kręćka od tych chińskich motorów.

Mam ochotę kupić 250 V, do wyboru Kingway Voyager 250 albo Heroway 250

Wszystko fajnie, ale ....

Chodzi mi o to że dla mnie to jest dokładnie ten sam motocykl, różni się jedynie pojemnością zbiornika, reszta to chyba jest dokładnie to samo. Jak tak, to serwis z kingway jest w Krakowie i w razie czego można naprawić, ale jeśli to jest coś innego?

Czy ktoś może mi pomóc rozszywrować tą zagadkę? To jest to samo czy mi się tylko wydaje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...