Skocz do zawartości

JINLUN - Made in China


voti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie nikt nie ma do sprzedania,ale może Ci pożyczy w celu skopiowania.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kupek do poskręcania to chyba najbardziej by mnie cieszyło moto, które sam bym sobie poskręcał.

Już robiłem przymiarki do zbudowania własnego moto ale na to trzeba wolnego czasu, którego aż tyle nie mam.

Witaj Luca, ale z Twoich przekazow i uwag smie twierdzic ze bez trudu bys takiego wykonal,widac to w pelni jakie udoskonalenia wykonales przy swoim chinczyku ba a nawet nam je udostepniles,dziekuje.{Pozdrawiam z Krakowa Mikolaj :crossy: :icon_biggrin: :notworthy:

 

Dzieki za info. Jesli chodzi o uchwyty i serwis, to faktycznie nie ma samych, tylko w zestawie z szyba. Szyba wyglada tak jak przy tym: http://www.romet-motors.pl/produkty-motocykle-r_150.html ALe nie mam pojecia jakie ja mam wymiary czy cos.

Witaj Kubrick, jak bedziesz w Krakowie wstap na ul,Drewniana w Plaszowie do Pana Pawla ktory prowadzi tam sklep z pojazdami od Rometa i jak wiem ma takie uchwyty orginalne od R-250 nadaja sie takze do r-150,pozdrawiam :crossy: :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Co do kupek do poskręcania to chyba najbardziej by mnie cieszyło moto, które sam bym sobie poskręcał.

Już robiłem przymiarki do zbudowania własnego moto ale na to trzeba wolnego czasu, którego aż tyle nie mam.

Witaj, mysle ze dla Ciebie bylby to pikus, widzialem Twoje usprawnienia i zastosowania w motocyklu i wiem ze masz glowe nie od parady, ja tez myslalem o tym aby ktos sprzedawal na nasza kieszen motorki do skladania jak to robi Romet ze swoimi skuterkami.Pozdrawiam :crossy: :flesje:

 

Kurcze właśnie ja też szukałam, ale wpisywałam "na czuja", no ale skoro Ty też nie znalazłeś... :( Dlatego zapytałam, czy ktoś nie chciałby sprzedać, bo też nie mam pojęcia skąd wytrzasnąć...

Witaj, kiedys juz Ci pisalem ze mozesz takie orginalne dostac u Pawla Wrzesniaka w Krakowie prrzy ul Drewnianej( kolo dworca PKP Krakow -Plaszow),ja nie chcialem szyby z uchwytami wiec ja zostawilem.to jest diler Rometow Moto Tip, drugi sklep ma w Krakowie prrzy ul,Kr, Jadwigi.zadzwonil do Niego.Pozdrawiam :crossy: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i co? Na targach nie było żadnych chińskich sprzętów. Wszyscy wycofują się z motocykli i stawiają na skutery. Ale bryndza.Witam, przepowiednia szeptana z jesieni sie sprawdzila,niestety.Pozdrawiamaby do wiosny :crossy: :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na wystawie, rozmawiałem na stoisku Rometa i twierdzą że nie wychodzą z motocykli. Nie będzie nowości, mówię tu o Romecie 400, pokazanym na salonie w Kolonii. Na pytanie dlaczego nie pokazali go tutaj, odpowiedzieli: żeby nie wzbudzać emocji i nadziei, bo na pewno nie będzie go w ofercie. Głównym powodem jest oczywiście cena, która w tej chwili oscylowała by w okolicach 20 tysi, a to już gra nie warta świeczki. Na pewno będzie 250, a co do 250v to wydaje mi się że zniknie z oferty. :crossy: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Romet V-400 za 20 patyków? To w sumie dość dziwne,bo taki sam motorek ale z trochę mniejszą pojemnością można zrobić i sprzedawać za 7-8 tys.zł (Keeway,Kingway,Zipp). Może w cenę wchodzi jakaś licencja Yamahy?

Za 20 patyków to na pewno nikt by tego nie kupił. Za 12-13 można mieć używaną,kilkuletnią Virówkę 535 w idealnym stanie i jak spod igły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna licencja, żywa kopia Virago. Wg ich wyliczeń taka musiała by być właśnie cena. Chyba sami poszli po rozum do głowy, że 20 tysi to wielka przesada i odpuścili. Szkoda czasu na wyliczanie co można by kupić za 20 tysi, ale na pewno nie Rometa 400.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :biggrin: nie rozumie jednego dlaczego ta cena miała by być 20 tyś skoro ten sam motocykl tylko z napisami Czeskimi to około 13 tyś,czyżby skończyły się upusty podatkowe dla Romet Motors.?

Rozmawiałem też z szefem Motor Trip Pawłem który był w Warszawie na targach i stwierdził że nie warto było jechać.

Dziwny też trend w motocyklach oferowanych na poszczególnych targach/wystawach/w Europie wszędzie tylko proponowane nowe modele GP czy golasów i to też nie rewolucja. :lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na wystawie, rozmawiałem na stoisku Rometa i twierdzą że nie wychodzą z motocykli. Nie będzie nowości, mówię tu o Romecie 400, pokazanym na salonie w Kolonii. Na pytanie dlaczego nie pokazali go tutaj, odpowiedzieli: żeby nie wzbudzać emocji i nadziei, bo na pewno nie będzie go w ofercie. Głównym powodem jest oczywiście cena, która w tej chwili oscylowała by w okolicach 20 tysi, a to już gra nie warta świeczki. Na pewno będzie 250, a co do 250v to wydaje mi się że zniknie z oferty. :crossy: :buttrock:

Witam, ale milo ze sie odezwales, nawet pytalem u P,Pawla.Zostawilem oferte sprzedazy mojego rometka 250 ale zero rezultatu,moje marzenie znalazlem w 3 miejscach(nowy motorek) ale musze Rometa sprzedac obnizajac moze a napewno cene.Pozdrawiam pamietam o spotkaniu, na razie ta pogoda do kitu. :crossy: :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lefthandy

Witam :biggrin: nie rozumie jednego dlaczego ta cena miała by być 20 tyś skoro ten sam motocykl tylko z napisami Czeskimi to około 13 tyś,czyżby skończyły się upusty podatkowe dla Romet Motors.?

Rozmawiałem też z szefem Motor Trip Pawłem który był w Warszawie na targach i stwierdził że nie warto było jechać.

Dziwny też trend w motocyklach oferowanych na poszczególnych targach/wystawach/w Europie wszędzie tylko proponowane nowe modele GP czy golasów i to też nie rewolucja. :lapad:

 

Bezpośrednio u Lifana w hurcie ten sprzęt kosztuje ok. 2100$ bez gwarancji. Myśleliśmy już żeby skrzyknąć się w pięć osób i sprowadzić sobie je bezpośrednio z Chin.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezpośrednio u Lifana w hurcie ten sprzęt kosztuje ok. 2100$ bez gwarancji. Myśleliśmy już żeby skrzyknąć się w pięć osób i sprowadzić sobie je bezpośrednio z Chin.

 

Pytanie ile będzie kosztował do tego transport, cła i inne opłaty.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...