Skocz do zawartości

JINLUN - Made in China


voti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.moto-akcesoria.pl/product_info....9c2fd427743512f

 

te maja zarąbistą cenę. Ale kto wie, jaka jest pojemnosc tych plastikow ktore montuja od nowosci? bo jestem ciekawa, jak sie ma 15 l. do tego co mialam. :notworthy:

Ma się tak jak kombi do sedana. :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jw - popatrz na ofertę moto-akcesoriów, sprzedają louisa. ten zaś ma stosunkowo tanią ofertę, na przykład pod własną marką, albo iron horse - zobaczysz na stronie. kumpel miał ich skórzane sakwy, malutkie bo ca 10l, ale wykonanie sprawiało wrażenie zupełnie przyzwoitego

jsz

Witam, dzieki Jeszua za naklejki , juz przykleilem na swoja puszke Volskwagena, widzialem na parkingach przed sklepami ze ludziska czytali jego tresc o nas motocyklistach.Dzieki pozdrawiam szerokiej drogi :crossy: :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.moto-akcesoria.pl/product_info....9c2fd427743512f

 

te maja zarąbistą cenę. Ale kto wie, jaka jest pojemnosc tych plastikow ktore montuja od nowosci? bo jestem ciekawa, jak sie ma 15 l. do tego co mialam. :D

 

Mogą być ja mam tej samej firmy tylko mniejsze. Bo mi kierunki przeszkadzają. A stelaży od "spłóczek" użyj jak podpórki do nich. One dodatkowo mają taką gumę ochronną przymocowaną na rzepy z tyłu.

 

 

No jak ci wytrzymała tylko 2,5 tyś to faktycznie musiała gdzieś mocno ocierać i się przetarła.

Chińczyki zmałpowali konstrukcje moto z Suzuki Maraudera, silnik z Hondy CB 250 a linkę z Yamahy YZF, ciekawe połączenie :)

 

P.S.

W moim Chomiku w końcu udało mi się zamieścić fotki z opisem z wyprawy. http://chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=Luca

Trzeba wejść do pliku WWS 2008.

 

heh, foty fajne. Nie wiedziałem, że z CJT7 taki stary górski traper i survivalowiec - na stacji benzynowej "pod chmurką"...

 

O co chodziło z tym "uratowani, kto był wie o co chodzi"? Co się tam stało? Ktoś się do was przyssał? Mieliście problemy z Policją?

Edytowane przez Lefthandy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, czy może mi ktoś powiedzieć, kto byl pod Debica u rometa, czy oni maja tam jakis normalny "sklep"? Czy musze to wczesniej zamowic i dopiero ewentualnie mozna odebrac na miejscu? Chcialam kupic te elementy, ktore sa potrzebne do zamontowaqnia szyby. Szybe mam, ale mój diler za cholere nie moze znależć tych czesci- cokolwiek to jest. :)

 

Hmm... wygląda na to, że po tym jak Moderator oczyścił wątek i "zabronił" rozmawiać na niektóre tematy forum umarło... :banghead: Albo śpi... :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie jestem na forum,bo wróciłem z Tatr Słowackich.Jak widać nie samymi motocyklami człowiek żyje:)Kilka informacji dla Waszej ciekawości.Jak wróciłem z wycieczki z Lefthandym to mi coś zaczął silnik w dziwne wibracje wpadać.Nie wiedziałem o co chodzi i zostawiłem temat na powrót z gór.Tak sie składa ,że mam brata mechanika i on ostatnio dużo siedzi w garażu i grzebie przy swoich samochodach,więc przez czas mojej nieobecności znalazł chwilkę i przejrzał mi motocykl.Temat motocykli też mu nie jest jakoś straszne obcy bo zaczynał jak wszyscy Jawami i Etz-kami a pózniej przez wiele lat jezdził taką starą Hondą Shadow 700.

I bilans jego przeglądu jest taki:2 śruby mocujące błotnik na wysokości tylnych amortyzatorów(od wewnątrz bo z zewnątrz ich nie widać)odkręciły się i odpadły.Jedna szpilka mocująca silnik do ramy odkręciła się a druga pękła.Oprócz tego pękło mocowanie modułu pod kanapą.Oczywiście nowe szpilki i śrubki powkręcał.Moduł też zamocował mocując jakąś dodatkową blachę.Stwierdził,że motocykl wygląda jakby był poskręcany przez jakiegoś amatora w garażu.Dotyczyło to głównie tego modułu.Główne,kluczowe śruby są według niego odpowiedniej twardości bo 8.8 a te mało istotne są nawet nieoznakowane,więc jakieś kiepskie ale to niekoniecznie musi przeszkadzać.I ogólnie uznał,że motocykl jest nowy i to raczej normalne,że część śrub się poodkręca.W jego Hondzie Shadow też musiał niektóre śrubki podokręcać i pózniej nie miał już z tym problemów.W ogóle nie robił z tego paniki i uznał te usterki za dziecinadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pojechałem sobie na wycieczkę. zrobiłem takie kółeczko w okół moich rejonów na jakieś 100km długości. Przed wyjazdem naciągnąłem sobie łańcuch bo po powrocie z Jury Krak-częstochowskiej po prostu dyndał. Ustawiłem sobie śladowość tylnego koła na suwmiarkę i krawędź opony obciera mi o osłone łańcucha. No ale śladowość mam ustawioną. Dam jakieś podkładki pod śruby osłony z niezawodnej gumy uszczelek hydraulicznych żeby odsunąć osłonę od opony.

 

Darekdoc: Jakiego modułu?

Edytowane przez Lefthandy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ogólnie uznał,że motocykl jest nowy i to raczej normalne,że część śrub się poodkręca.W jego Hondzie Shadow też musiał niektóre śrubki podokręcać i pózniej nie miał już z tym problemów.W ogóle nie robił z tego paniki i uznał te usterki za dziecinadę.

mam cos takiego ze silnik mi lata jakby jakies mocowanie nie trzymalo, dodajesz gazu a on jakby pod silą naciągu łańcucha sie przesuwal o jakies milimetry. albo silnik albo wahacz tylnego kola. Kusi mnie zeby rozkrecic calego sprzęta i obadać co moze byc nie tak, ale chyba zostawie to na pozniejszą jesien jak bedzie czas na grzebanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, czy może mi ktoś powiedzieć, kto byl pod Debica u rometa, czy oni maja tam jakis normalny "sklep"?

Sklepu jeszcze jako takiego nie mają, dopiero go kończą robić a kiedy będzie otwarcie to nie wiem. Obecnie wszystkie sprawy załatwiasz na serwisie. zadzwoń do nich i Ci powiedzą co i jak. Wysyłają za pobraniem to nie trzeba jechać osobiście. Co do części mocujących szybę to sprzedają je razem z szybą. Nie wiem, czy będą chcieli ci sprzedać same mocowania. Musisz zadzwonić i zapytać.

 

mam cos takiego ze silnik mi lata jakby jakies mocowanie nie trzymalo, dodajesz gazu a on jakby pod silą naciągu łańcucha sie przesuwal o jakies milimetry. albo silnik albo wahacz tylnego kola. Kusi mnie zeby rozkrecic calego sprzęta i obadać co moze byc nie tak, ale chyba zostawie to na pozniejszą jesien jak bedzie czas na grzebanie.

Silnik jest przykręcony tyloma śrubami do ramy, że musiałbyś zgubić z połowę z nich, żeby zaczął sie przemieszczać.

Najprawdopodobniej masz niedokręcony wahacz i zamiast pracować na tulejkach stalowo gumowych to pracuje na ośce wycierając ją. Luz się powiększył i czuć jak łańcuch przyciąga podczas dodawania gazu.

Musisz sprawdzić co faktycznie się dzieje bo jazda z takimi objawami może okazać się niezbyt bezpieczna.

Edytowane przez Luca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do części mocujących szybę to sprzedają je razem z szybą. Nie wiem, czy będą chcieli ci sprzedać same mocowania.

 

Miałeś rację. Samych takich elementów nie sprzedają. No to juz mi się odechciało montować szybę, skoro miałabym kupować jeszcze cały komplet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś rację. Samych takich elementów nie sprzedają. No to juz mi się odechciało montować szybę, skoro miałabym kupować jeszcze cały komplet.

 

no nie wiem... kiedys mi wyceniali osobno...

to nie mozna kupic osobno ?

tylko ceny sa osobno ale kupic trzeba komplet tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytalam w mailu. Pan mi powiedzial, ze albo szyba jest z tymi elementami, albo sama. Tylko ze nie rozumiem idei sprzedawania samych szyb skoro nie ma ich czym zamontować.:smile:

Jak porysujesz szybę lub rozwalisz to kupujesz samą szybę bo mocowania już masz. U Ciebie jest odwrotny przypadek. Może ktoś z użytkowników ma niepotrzebne mocowania to by cię wspomógł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...