Skocz do zawartości

Olsztyn - enduro - kontakt


Rekomendowane odpowiedzi

wojtek010265 napisał:

Strzalek, a moze to od ciebie te swoja XL-ke kupilem??  

 

 

no prawie od niego

Dokadnie to z firmy w której pracowaem na servisie.

Osobiście to nigdy XL nie mialem

 

tak tylko rzucilem przypuszczenie. ilu w w ostrodzie moze byc gosci o takich motocyklowych zainteresowaniach. ale i tak miales z tym cos wspolnego :-) spoko, z maszyny jestem zadowolony :-) tylko mi zle gazniki wyregulowaliscie. musialem z nimi jechac do darka makinisa do poprawki :-)

juz nie pracujesz w "motodoktorze"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STRZALEK ZNAM TROCHĘ GOSCIA KTÓRY LATA NA ENDURO MA KORPORACJĘ TAKSÓWKOWĄ W OSTRÓDZIE .POKAZYWAŁ MI KIEDYŚ ZDJECIA Z WYJAZDÓW Z KUMPLAMI BYŁY SUPER ps MOŻE GO ZNASZ??

Też wiem o kogo chodzi. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny gość ten twój kuzyn Jak opowiadał o wypadach na motorkach to słuchałem jak świna grzmotów Z fajna laską był umnie

 

[ Dopisane: 08-01-2006, 14:10 ]

Panowie podajcie adresy sklepów komisów z motocyklami w Olsztynie i okolicach Znam tylko Moto Doktora w Ostródzie i salon w OL koło reala i umnie w iławie BMK MOTO Chce sie rozejrzec za jakims endurakiem bo sprzedałem i niemam nic pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ilu w w ostrodzie moze byc gosci o takich motocyklowych zainteresowaniach.

 

Wszytkich nas co razej jeżdzimy jest koło 40 ale zazyczaj jeździ nas od koło 10-15.

Co do gaźników to nie ja bo pracowałem od września do grudnia tylko.

 

no, to kupa was jezdzi w ostrodzie. w olsztynie przez cale wakacje widzialem chyba tylko 5 osob na enduro. na torze (bylem tam tylko kilka razy) nie spotkalem nikogo. i w sumie, nikt z samego olsztyna sie nie odezwal w odpowiedzi na moj post. wiec chyba malo w olsztynie endurowcow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiatam ja jestem z olsztynka w sumie dobry pomysl choc u nas w olsztynku do latania chcetnych nie brakuje bylem pewnego czasu w ostrodzie i przelecielismy w okolo 10 motorow cala trase MP w ostrodzie

 

 

A swoja droga droga czy ty Strzalek_t nie latales z nami??bo wlasnie ma taki problem ze jeden z was nagrywal jak latalismy koles latał na KTM EXC 250 moze masz ten filmik albo masz dojscie do niego jezeli tak to bylbym wdzieczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A swoja droga droga czy ty Strzalek_t nie latales z nami??

Mnie wtedy akurat nie było bo miałem rozebrany motocykl.

 

bo wlasnie ma taki problem ze jeden z was nagrywal jak latalismy koles latał na KTM EXC 250

Tak to Zbyszek.

 

moze masz ten filmik albo masz dojscie do niego jezeli tak to bylbym wdzieczny

Film ogladałem ale niestety nie przegrałem. Zajmuje całą płyte DVD bo tam jeszcze film z rajdu jest. Pozycze jeszcze raz i przegram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOO wielkei dzieki :) to czekam na filmik ;d

 

[ Dopisane: 16-01-2006, 15:08 ]

a czy mogłbys przegrac na DVD jezeli tak to bys mi to po prostu wyslal jako przesylke czy jakos tak a ja naleznosc za plyte i przegranie bym ci zwrocil przy odbioze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

looz ja tez z olsztyna jestem i z checia bym z kims polatał ale chyba nie z wami bo wy co najwyżej wyśmiać mnie mozecie hehe :? ale jak w koncu z 50 przerzuce sie na konkretne maszyny to dobrze wiedzieć z góry ze będzie z kim pokatać :) :P i do zobaczyska za ok. 2 lata na torze (o ile przetrwa on do tych czasów) :P aha i jeszcze jedno odwiedził ktoś z was kiedyś "były" tor motocrossowy na dajtkach w olsztynie za lotniskiem?? polecam całkiem zdatny choć zarośnięty i latem sporo ludzi z dajtek tam lata na porządnych maszynkach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dajtkach to tor był zajebisty ale teraz to tylko zostały 2 najwieksze w sumie hopy na których w tamtych czasach na jedne przypadajace zawody musiało sie kilku złamac :P. Teren na dajtkach jest fajny bo to piach i przyjemnie sie tam gania szkoda ze tego nie utrzymali, przez mieszkańców dajtek których przeszkadzał "rumor" motocykli, niedługo jeszcze lotnisko zlikwidują bo motolotnia tez warczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

looz ja tez z olsztyna jestem i z checia bym z kims polatał ale chyba nie z wami bo wy co najwyżej wyśmiać mnie mozecie hehe

 

Nikt Cie nie wysmieje. Latają z nami czasem dwaj goscie na 50 tyle ze HMach po niezłym tuningu ale zawsze to 50ccm.

Ważne, zebyś chciał jechać, a w trudnych sutaucjach zawsze ktoś ci pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...