Skocz do zawartości

Kawasaki KX 80


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

TiJo' date=' ale spokojnie- pisałes przeciez ze moto kupujesz dopiero na lato a do lata jest jeszcze sporo czasu[/quote']

No wiem , ale ja wolem miec zawsze wszystko zaplanowane :D i chcialbym wiedziec wszystko o tych motocyklach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to sobie radzi na torze-bardzo dobrze, taka 80ccm dużo nie odstaje od setki, tylko na prostych lekko zostaje w tyle za setkami i większymi.Jakbyś kiedyś przejeżdżał koło Głogowa to umów się ze mną-kumpel jeździ na KX 80 i chce sprzedawać, rocznik 97 chyba i coś koło 3000zł chciał za niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Odświerze trochę temat. Pomyślałem też o Hondzie CR 80/ 85. Patrząc na foty wydaje mi się , że jest wysoka , ale niestety na allegro żadnej nie ma. Jak myslicie ile może kosztować CR 80 98-99rok?? Ile ma km. Co będzie lepsze KX/CR/Yz 80 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że powinieneś mimo wszytko kupić 125 bo bedziesz rós a razem z tym apetyt na KM. Jak wziądziesz na Kx 80 to w porównaniu do twojeje Yamaszki DT to będzie mikrus. Więc kup 125 i na początku mniej odkręcaj gazu :)

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Moze Yz 85:P?? Przyznam Ze Kx 80 nie jezdzilem ;pAle Yz 85 Zrobila na mnie mile wrazenie;]Oczywsicie to nie sa moto do ciezkiego terenu ;p Ale do freestaylu wsam raz:) Szkoda tylko ze dokladnie tak jak koledzy napsiali wyzej...ponizej 8tysobr a nawt wyzej to troce nie jazda :) No ale w koncu po to maja obroty zedu liczby dwycyfrowej aby na nich utrzymywać (napisal Bym wskazowke :D ) Manetke z odkreconym Gazem :)pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie jazda , możecie mi to jakoś wytłumaczyc  bo nie rozumiem.

Pewnie że się w ternie da jeździć na crossie,będziesz non stop mieszał biegami,często używał sprzęgłą(mowa o terenie las drzewa itp),tylko trzeba dobrego jeźdzca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zadużo więc bedzie miał małe problemy przy jakis błockach gdzie bedzie musiał użyć nóg.

Cross wcale nie jest taki wysoki.Najwyzej pokombinuje sobie z zawieszeniem.Tijo lepiej zrób dobrze dt i przelataj ten sezon.Naucz sie dobrze smigac w terenie i jak zaczniesz juz ziewac w czasie jazdy 90km/h pomiedzy drzewami-wezmiesz CR taty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TIJO napisał:  

Dlaczego nie jazda , możecie mi to jakoś wytłumaczyc bo nie rozumiem.  

 

Pewnie że się w ternie da jeździć na crossie,będziesz non stop mieszał biegami,często używał sprzęgłą(mowa o terenie las drzewa itp),tylko trzeba dobrego jeźdzca Very Happy

To ciekawe czemu 50% zawodników startuję w enduro na cross'ach :) . Ostatnio na motorbikeshow z Damianem Dymowskim rozmawiałem (chłopak w moim wieku ) i własnie jego YZ125 06' w trakcie przygotowywania do rajdow enduro stała to on mówi, że silnikowo nic nie modyfikują zeby zbierała z dołu itp. tylko po prostu żeby lepiej szła! A z zewnatrz nic niezmienione (oczywiscie lampy miała)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...