Skocz do zawartości

Wszystko co dotyczy hondy MTX 50,80,125,200


Rekomendowane odpowiedzi

Hej chciałem odblokować mojego MTXa na wydechu tu moje pytanie czy przy dyfuzorze trzeba wszystko ze środka wywalić, tak żeby był pusty w środku? Również chciałem zmienić końcówkę na przelotowa tylko gdzie mam taka znaleźć i która była by najodpowiedniejsza?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki masz dyfuzor ?? honda g80 ?? u mnie wygląda że był cięty i spawany więc pewnie jakieś zwęzki są.........

 

natomiast końcówka przelotowa no zależy jak chcesz nią jeździć po mieście to odradzam.......końcówka przelotowa to nic innego jak kawał rurki za dyzfuzorem pusty w środku i ja np chcąc nie chcąc mam takie coś (tłumik od kawasaki jakiegoś 125 tylko że kompletnie wybebeszony sama puszka )no i pierdzi to masakrycznie niby fajny dźwięk ale słychać ja z 2km jak sie rozpędza, pałki sie krzywo gapią jak ich mijam, i w ogóle niepraktyczne...

 

fakt że dźwięk jest fajny zbliżony do małego fulla (cr 80 kx80 ) ale niepraktyczne

 

ale jak uważasz ja bym chętnie tą ścierwowatą rurke zamienił na normalny tłumik bo teraz to jestem 2km od kumpla a on już wychodzi z domu bo słyszy że jade :notworthy:

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś posiadający serwisówkę do MTX 80R2 mogłby napisać mi jakie rozmiary ma łożysko główki korbowodu. Ogólnie odezwa do wszystkich, którzy mieli z tym problem. Moje rozpadło się w proch, nie mam jak zmierzyć dokładnie. Wyszło mi 12/16/14, a niestety najbardziej dostępne jest 12/16/15.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a da sie :) ?? znaczy jest niewielki skok ściągasz magneto i możesz podstawą nieznacznie ruszyć lewo prawo .........z tym że to jest zapłon elektroniczny i raczej bez lampy stroboskopowej tego precyzyjnie nie ustawisz jak ci w ogóle nie odpala to możesz pokręcić lewo prawo może załapie ;) z tym że u mnie np kiedyś jak łatałem jedną dziure w skrzyni korbowej to jak ściągem ten iskrownik to nawet nie zaznaczyłem jak było żałożyłem na chybił trafił i wszystko działa pali z 1 ;)

 

morze mi ktos doradzic co lepiej kupic czy mtx 80 czy dt 80

 

one w zasadzie są takie same (mtx niby jest słabsza i lżejsza tam 1 KM ;) :D bardzo wyczuwalna róznica :D

 

z tym że podobno prehistoryczne mtx są nowocześniejsze od prehistorycznych dt (np mtx 80c 82 ma tyrystorowy elektronik a dt 80 przerywacz jak w komarku)

 

więc bierz tą która ładniejsza i w lepszym stanie....

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...