Skocz do zawartości

Wszystko co dotyczy hondy MTX 50,80,125,200


Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie jesli chlapie mi z wydechu olejem to co może być tego przyczyna??? mam dozownik czyzby dawal za duzo oleju do mieszanki?? czy to moze z silnika?? najwiecej chlapie jak mam caly czas full obroty. pomóżcie prosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam Wszystkich Forumowiczów - Jestem Nowy :)

I mam pytanie:

 

Mtx 80

 

Jak to jest z tymi rocznikami? Nie jest chyba możliwe, że ten mtx jest z 97r. Co o nim sądzicie, dodam, że za 1900 mógłby pójść... Czy to dobra cena?

Do wymiany tylko pompa hamulca przedniego...

Proszę o pomoc..

 

Pozdrawiam Radek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 2400 sprzedałem zarejestrowaną na motorower 80R2. Z naprawdę zmienionym w zeszłym sezonie tłokiem, zresztą nawet tu prosiłem o pomoc w tym temacie. To co podałeś w linku się nie opłaca. Jak wszystkie moto na allegro ma zrobiony remont którego nie było :).

 

Rocznik z linku to oczywiście kicha. Rok 90 to koniec MTX'a.

Edytowane przez DJ Volt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Opłaca sie kupić mtx 80 bez papierów za 900zł? Sprzedający ( można powiedzieć znajomy) twierdzi że jest ona z okolic 1988, sam dokładnie nie wie, chłodzony cieczą 6 biegów, odpala tylko na popych bo brak kopnika, z wyglądy trochę zdewastowana, w tamtym roku był robiony szlif i wymieniony tłok, biegi dobrze chodzą, sprzęgło też, amortyzatory nie ciekną. Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myśle że warto :D

 

a ile myślicie że warto dać za mtx 80r2 motorower w dobrym stanie ?? za 2500 kupie ??

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. :)

Nie mogę nigdzie znaleźć jaki jest standardowy rozmiar zębatek w MTX'ie 80 RII?

 

Obecnie mam 14/45, mega długie biegi, taki zestaw nie nadaje się w ogóle w teren, zakupiłem 15/53, ale brakuje mi jeszcze łańcucha (jutro kupie ;) ). Z obliczeń wychodzi mi że będzie to o wiele lepiej jeździło, tylko v-max się zmniejszy, ale na nim mi za bardzo nie zależy.

 

PS. W końcu wywaliłem dozownik. Koniec strachu. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ten zbiornik zamykany na kluczyk pod lewą plastikową osłoną pod siedzeniem to dozownik oleju? A jeśli tak to jak sprawdzić czy działa żeby nie uszkodzić silnika, bo osoba od której kupiłem motocykl wlewała bezpośrednio olej do paliwa.

PS. Jest to Honda MTX 80ccm

 

Dzięki za pomoc i pozdrawiam

Edytowane przez sebabb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...