Skocz do zawartości

Smigacie jeszcze ?


Dyfuzor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja bym jezdzil gdyby nie to ze mi tloka z pierscieniami w Etce zjadlo :cry: Co do stoppie to ja w ogarze bylbym przelecial przez kiere.. bo za mocno tyl podbilem... a simek ma za miekki i za lekki przod na stoppie.. Pozdro..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj posmigalem troszeczke... i dzis tez mam zamiar. fajnie sie w zakrety wchodzi z lekkim gazem, bo jak za duzo to odrazu rzuca.

przyznam jednak szczerze ze myslalem ze nska bedzie duzo gorzej spisywac sie w sniegu... na mokrym asfalcie mi latwo kapcia zrywa wiec nie spodziewalem sie takiej przyczepnosci i takeigo przyspieszenia na sniegu... niestety w malym zakresie predkosci.. szkoda maszyny:P jeszcze sie wywale i bedzie:P a poki co to ide zaraz rower zrobic...:):D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto powiedział ze sezon sie skończył....??? :) :twisted: ja sezon koncze wraz z gaśnięciem ostatniej latarni w mieście a zaczynam o wschodzie słońca :P (ale poemat napisałęm :lol: ) dzisiaj sie z 2 godziny woziłem z czego 1 godzine na odcinku 50 m wysypanym żwirkiem.

 

ps. jak jest z kim jeździć to mozna zawsze :-)

 

moj brat z kumplami w zeszłm roku na sylwestra całą noc śmigali:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wyjechalem (zrobilem max 1km), zeby zatankowac troche na zime ;). Tania benzyna to wlalem za 10zl na NESTE (tak to sie pisze?)...

Kolega na simku sr 50 codziennie prawie bawi sie przed garazem, ale juz zlamal raczke od hamulca przedniego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie silnik na warsztacie ;) bez cylindra( po bozym narodzeniu zaworzę do szlifu) teraz poleruję kartery lewy juz skonczony prawie( oczywiscie silnik rozpolawiany nie byl)

 

Pozdro i uwarzajcie na siiebie!

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...