Skocz do zawartości

10 przykazań skuterzysty


Sidor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:evil: O co ten dym??? Każdy jeździ tym co lubi i na co go stać. A może ktoś słyszał o "motocyklistach" którzy olewają pozdrowienia od skuterowiczów??? Dla mnie to chore. To tak jak bym olewał np. osoby w dresie bo chodze w garniturze. Sam miałem okazje jeździć skuterami i uważam że są spoko. Chodz po pewnym czasie jazda staje się nudna ale to tylko dlatego że jeździłem zblokowanym do 45km/h. Jeśli będzie mnie stać to kupie sobie skuter jak drugi pojazd jednośladowy a tym bardziej że mam brata który ma lat 14. Pozdrawiam :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co ten dym???

Też nie wiem :evil:

Sam miałem okazje jeździć skuterami i uważam że są spoko. Chodz po pewnym czasie jazda staje się nudna ale to tylko dlatego że jeździłem zblokowanym do 45km/h

a nie brakowało Ci zmieniania biegów samemu? :mrgreen:

 

Osobiście nie chciał bym sqtera :mrgreen: ale co kto lubi... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie chciał bym sqtera Mr. Green ale co kto lubi... Cool

 

 

I wlasnie nie wiem poco ta klutnia Qrwa, teraz jeden bedzie uswiadamial drugiego co jest lepsze?? Jazdy ma swoje zdanie

 

I --------->

Very Happy O co ten dym??? Każdy jeździ tym co lubi i na co go stać.

 

 

Dajcie wreszcie spokoj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te niby laski to jak juz lecą to nie na -WAS- tylko na motocykl.  

 

Zdejmij kask to uciekną    

 

Niektórym to odpowiada 8)

 

 

I wlasnie nie wiem poco ta klutnia Qrwa, teraz jeden bedzie uswiadamial drugiego co jest lepsze?? Jazdy ma swoje zdanie

 

Jakby Ci ktoś powiedział, że na MZ jeżdżą tylko czereśniaki/to tylko przykład to zrozumiałbyś o co ten dym :!: To, że Thomaszek nie lubi skuterów nie oznacza, że musi się wypowiadać o ludziach,którzy na nich jeżdżą.

 

 

A może ktoś słyszał o "motocyklistach" którzy olewają pozdrowienia od skuterowiczów

 

Mnie olewali tylko motocykliści jeżdżący na GoldWingach (ale tylko 2) a tak to reszta była ok. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4. Nie pożyczaj nikomu skutera, bo będziesz go po asfalcie zbierał

 

tak to sie zgadza, kumpel z klasy pożyczał swojego skutera (ja sie z tego śmialem :lol: ) i skończylo sie tak ze wszyscy chcieli jezdzic i jeden sie wylożył,(jebudu :roll: ), ale nie zbierał go z asfaltu, tylko ze żwiru!!!! :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie olewam nikogo, bo z drugiej strony jesli ktos wsiada na moto i macha to znaczy, ze nie jedzie raczej po panienke z podstawowki jak ktos wczesniej napisal tylko dla przyjemnosci (czuje sie motocyklista) - tacy "sqterzysci" nie machaja (chyba, ze sie "lansujOM"....).

 

A co do czepiania sie: motorower pewnie wzielo sie od motor (silnik) + rower, bo jak sie na stare sprzety popatrzy to tak to wyglada :evil:. A uzytkownik takiego pojazdu to i tak motocyklista i zdanie: Mam motor. mozna tlumaczyc: Mam silnik...

 

Tak wogole to juz nie bede nic pisal na skutery - mam swoje zdanie i zostawie je dla siebie bo w 99% bronia sie tu 'skuterzysci' :evil:.

 

PS. Kto mi kupil MBXa :evil:? Ja mam SUZUKI :evil::P:P...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie olewam nikogo' date=' bo z drugiej strony jesli ktos wsiada na moto i macha to znaczy, ze nie jedzie raczej po panienke z podstawowki jak ktos wczesniej napisal tylko dla przyjemnosci (czuje sie motocyklista) - tacy "sqterzysci" nie machaja (chyba, ze sie "lansujOM"....).

 

A co do czepiania sie: motorower pewnie wzielo sie od motor (silnik) + rower, bo jak sie na stare sprzety popatrzy to tak to wyglada :evil:. A uzytkownik takiego pojazdu to i tak motocyklista i zdanie: Mam motor. mozna tlumaczyc: Mam silnik...

 

Tak wogole to juz nie bede nic pisal na skutery - mam swoje zdanie i zostawie je dla siebie bo w 99% bronia sie tu 'skuterzysci' :evil:.

 

PS. Kto mi kupil MBXa :evil:? Ja mam SUZUKI :buttrock::P:P...[/quote']

Dyskusja z Tobą do niczego nie prowadzi...

Proponuje Ci iść na jakąś filozofie albo pisać jakieś książki, które potem sam będziesz czytać.

nie machaja (chyba, ze sie "lansujOM"....).

Lolek :buttrock: jak odmachne to się lansuje?? :buttrock:

Ja już kończe dyskusje z Tobą, ponieważ do niczego ona nie prowadzi... Bo Ty masz SUZUKI :evil::D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do czepiania sie: motorower pewnie wzielo sie od motor (silnik) + rower' date=' bo jak sie na stare sprzety popatrzy to tak to wyglada [/quote']

 

Pierwsza mądra myśl ze strony tego pana

 

 

Ja tam nie olewam nikogo' date=' bo z drugiej strony jesli ktos wsiada na moto i macha to znaczy, ze nie jedzie raczej po panienke z podstawowki jak ktos wczesniej napisal tylko dla przyjemnosci (czuje sie motocyklista) - tacy "sqterzysci" nie machaja (chyba, ze sie "lansujOM"....). [/quote']

 

WTF :?: :?: :?:

 

 

Tak wogole to juz nie bede nic pisal na skutery - mam swoje zdanie i zostawie je dla siebie bo w 99% bronia sie tu 'skuterzysci'

 

Niezmiernie się z tego cieszymy :!: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wogole to juz nie bede nic pisal na skutery - mam swoje zdanie i zostawie je dla siebie bo w 99% bronia sie tu 'skuterzysci'

 

Niezmiernie się z tego cieszymy

 

masz racje O-L-O. Komentarz pozostaw dla siebie.

A jak chcesz obrazac skutery to był temat o nazwie "ANTY-SKUTER" i tam mozesz sie wyzalic :twisted: :)

Ale pozatym chyba THOMASZEK zostaniesz filozofem :mrgreen: marnujesz sie tutaj :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...