Skocz do zawartości

10 przykazań skuterzysty


Sidor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Scigacz dla samobujców ja bym to zinterpretował inaczej Scigacz dla motocyklistów z rozumem!!

 

Wszystko jest dla ludzi :!: Tylko jak mi ktoś pisze, że skuterki są dla dziewczyn, bo dziewczyny je reklamują, a ścigi to niby dla "prawdziwych facetów" to sorry, ale..... reagować trzeba :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam widok meczacego sie skutera na troche wyzszej gorki, gdzie automat pozwala na max 25 km/h :evil:... U mnie redukcja i wyprzedzam :evil:.

 

Automat jest albo dla dziewczyn - one mysla o wszystkim na motocyklu tylko nie o tym co trzeba robic :evil: (nie uogolniam - sa wyjatki, a nawet sporo), albo dla zakompleksionych facetow co mysla, ze laske na "motor"* wyrwie sie latwiej...

Bo jak to inaczej wytlumaczyc? Nawet dresik w BMW (bez obrazy dla nikogo) potrafi zmienic bieg i ruszyc z piskow ze swiatel :evil:.

 

 

*celowo tak napisane :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej jak chcecie sie nasmiewac z skuterow to byl taki temat "anty-skuter" tam moozecie obrazac skutery do woli( a ten temat nie jest do tego)

Nic niemam do Was bo kazdy ma prawo do swojego zdania.

 

Oj zapewnie jak kiedyś popykasz dzwigienką zmieny biegów to sie zAKOCHASZ

 

juz jezdziłem na motorze ze zmianą biegów !!!! Ale mi jest bez roznicy

 

Uwielbiam widok meczacego sie skutera na troche wyzszej gorki, gdzie automat pozwala na max 25 km/h

heh to Ty chyba nie widziałes skuterka w akcji jak tak sądzisz :!: Skutery wyciągają nawet 90 km/h !!! )przynajmniej ja na takim smigałem. To jestem ciekaw ile Twoj wyciągnie( moze sie pochwalisz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy bedzie lepszy niz skuter mojego kolegi

 

Nie mieszaj do tego silnika bo wiadomo że w skuterkach są ładnie parcujące silniki ale jesli tak bardzo pragniesz to mysle Thomaszka MbX o ile sie nie myle tez pójdzie koło 90 km/h a Lecz tu wdalszym ciagu nie chodzi o moc tylko o kształty

 

Uwielbiam widok meczacego sie skutera na troche wyzszej gorki, gdzie automat pozwala na max 25 km/h ...

Zalezy jak lezy bo wada automatu jest to że jak jedzie pod górke i ŹLE się napedzi to szuka przełożeń

juz jezdziłem na motorze ze zmianą biegów !!!! Ale mi jest bez roznicy

 

Jeszcze za tym zatęsknisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sidor on nie ma skutera

 

nie chodzi mi o to czy ma czy nie!!!

Jestem ciekaw ile jego motor wyciągnie!!!

Czy bedzie lepszy niz skuter mojego kolegi :mrgreen:

 

No juz widac jaki z niego "moto®cyklista"... :evil:...

 

Mi nie chodzilo o vmax, bo wiem, ze skutery jezdza nawet 80 km/h (szczegolnie Quest 50cc full tuning mierzone z drugim Questem :evil:) tylko o to, ze automat nie jest perfekcyjny i widac to najlepiej przy podjezdzie pod gorke, gdy on szuka przelozen a ja redukuje i na wiekszych obrotach podjade bez problemu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mieszaj do tego silnika bo wiadomo że w skuterkach są ładnie parcujące silniki  

 

 

Thomaszek ma motorower, a nie motocyklorower :!: i nie jest motocyklorowerzystą, tylko motorowerzystą :!:

 

już mnie wku*wia z deka to ciągłe wypominanie MOTÓRA, jak Ci tak to przeszkadza to napisz o tym w podpisie - doda się do każdego wątku!

 

 

Czy bedzie lepszy niz skuter mojego kolegi Mr. Green

 

to było żałosne :| przyprowadź na forum tego kolegę, albo nie licytuj się jego sprzętem :lol: :roll:

 

[dodano] :evil:

w tym samym czasie napisaliśmy o motorowerzyście :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam widok meczacego sie skutera na troche wyzszej gorki, gdzie automat pozwala na max 25 km/h ... U mnie redukcja i wyprzedzam .

Och jaki jesteś wsapniały!!! Redukcja!!! Stary ukłon dla Ciebie!

Mój zawsze jakoś jedzie tyle samo, i pod górke żadnych problemów nie mam, moi koledzy zresztą też nie... Chyba Ty masz jakiś kompleks.

Lecz tu wdalszym ciagu nie chodzi o moc tylko o kształty

Kształty?? Widziałeś JetForce'a lub Aerox'a, Runner'a?? Chyba nie jak twierdzisz, że MBX wygląda lepiej...

to bez roznicy czy mam skuter czy cos innego .Byle by poczuc wiatr we włosach

Ochhhh, jak widzisz dla nie których to oczywiste, ale są osoby do których to nie dochodzi i trzeba to jeszcze wałkować xxx razy.

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thomaszek napisał:  

Uwielbiam widok meczacego sie skutera na troche wyzszej gorki, gdzie automat pozwala na max 25 km/h ...  

 

Zalezy jak lezy bo wada automatu jest to że jak jedzie pod górke i ŹLE się napedzi to szuka przełożeń

 

To nie jest automat z przełożeniami tylko bezstopniowa przekładnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo dla zakompleksionych facetow co mysla, ze laske na "motor"* wyrwie sie latwiej...

 

Qrcze wiesz, taka laska wyrwana na motor fajna jest, szkoda tylko, że po paru przejażdżkach się jej znudze :twisted:

 

Bo jak to inaczej wytlumaczyc? Nawet dresik w BMW (bez obrazy dla nikogo) potrafi zmienic bieg i ruszyc z piskow ze swiatel

 

Sama zmiana biegów to połowa sukcesu...

Ogólnie przykro mi to stwierdzić, ale piszesz co wiesz, a nie wiesz, co piszesz :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrcze wiesz, taka laska wyrwana na motor fajna jest, szkoda tylko, że po paru przejażdżkach się jej znudze :twisted:

 

chcesz miac laski? to podjedz pod podztawówkę ,będziesz miał branie ,żee hoo hoooo :mrgreen: |/ bez obrazy

 

te niby laski to jak juz lecą to nie na -WAS- tylko na motocykl. 8)

 

Zdejmij kask to uciekną :evil: 8O :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...