Skocz do zawartości

Nowy pomysl mojego kolegi- kupno motocykla!!!!


samolot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może ja coś dołożę. jeśli chodzi o doskonalenie techniki jazdy to okazało się np. że simsonem też można się składać. ja dowiedziałem się tego dopiero w 3 sezonie. miałem wtedy 17 lat i okazało się że jazda tym jak ze wysłużonym sprzętem od nowa sprawia mi dużo przyjemności. Teraz mam 400 i też jest bardzo fajnie, a dzieki umiejętnościom nabytym na simsoku lata mi sie bardzo przyjemnie pochylając motocykl coraz bardziej :D wracając do tematu to nie kupił bym sobie od razu 750 czy nawet 600 bo bym się bał. (Druga sprawa to finanse.) Ale licze a pewien przypływ gotówki w tym sezonie 2006 i nie wiem czy nie kupie sobie większego motocykla, ale nie dla tego, że nie starcza mi przyśpieszenie tylko że chciałbym coś co nie męczy się tak strasznie przy 130 o 140 nie mówiąc. bo chciałbym czasem gdzieś dalej wyskoczyć a wiem że trzymać te 100km/h na trasie np. 300km. może być lekko męczące. pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba mieć "benzynę we krwi"

Sory' date=' że tak wyrwałem z kontextu ale wdg. mnie to właśnie najważniejsze, naprawde trzeba mieć to coś do motocykli żeby radzić sobie z dużymi sprzętami, a nie tylko samą cheć kupna bo ładne, fajnie sie jedzie i laski bedzie sie zarywać.[/quote']

 

. I o to w tym wszystkim chodzi :roll:. Trzeba czuć coś do motocykli. Jak masz tą żyłke to i na 1300 sobie poradzisz. Ja chyba mam to w sobie

 

Pamięam jak spędzałem długie godziny w garazu reperujac ogara200. Pamietam tez ze jak go dostałem to przez pierwszych kilka dni bałem sie wrzucic na 3 bieg :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno, a jeździłeś już na nim? fajny do jazdy na 2 ce.

Może spotkaliśmy się? Od kilku lat jeździłem Thunderacem - nie tylko po torze oczywiście :) najpierw szaro czarnym a później na czarno pomarańczowym(co poniekąd było związane z jazdą po torze)

Tylko makm jeden mały kłopot, związany z brakiem sprzętu.

Jednak mam jeszcze kilka miesięcy na inwestycje także może się wyrobie :P.

Ale koniecznie naprawdę warto, nie jest szybki(do 130km/h) ale ma dość dobre winkielki także można podotykać głową asfaltu :twisted:

 

[ Dopisane: 12-12-2005, 15:19 ]

Prostuje poprzednie pytanie bo chyba masz, z tego co widze, właśnie zdjęcie z jednego z szybszych zakrętów(tuż przed "najdłuższą prostą"), to chyba mineliśmy się :? Bo ja nie kojarze niebieskiej R6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh Najprawdopodobniej musielismy sie minac.. pozatym To byl moj pierwszy sezon na moto i troszke z opuznieniem zaczalem tam jezdzic. W sumie bylem tam z 4 razy. A zdjecie faktycznie jest z tamtad :)

 

Jaki jest twoj najlepszy czas?? :twisted:

 

Pozdrowka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Doszedl;em do wniosku (na podstawie swoich obserwacji) ze przesiadka na duze i mocne moto jest na ogol bezpieczna gdy dokonuje tego osobnik o duzej sprawnosci fizycznej (psychicznej niekoniecznie!!!!).

Komar 2320 > WSK 125 > CBR 600F2 > CBR F4I SPORT > Kymco Active > YBR 125 > CBR 600RR PC 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszedl;em do wniosku (na podstawie swoich obserwacji) ze przesiadka na duze i mocne moto jest na ogol bezpieczna gdy dokonuje tego osobnik o duzej sprawnosci fizycznej (psychicznej niekoniecznie!!!!).

 

To chyba do złych wniosków doszedłeś :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszedl;em do wniosku (na podstawie swoich obserwacji) ze przesiadka na duze i mocne moto jest na ogol bezpieczna gdy dokonuje tego osobnik o duzej sprawnosci fizycznej (psychicznej niekoniecznie!!!!).

 

no jak ktoś waży 150kg i ma 2 metry wzrostu to tak jakby jeździł zawsze z pasażerem, zawsze kilka koni mniej :lol: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...