Skocz do zawartości

13 letni stunter!


enduroguy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie! kasa to kasa i napewno wiele pomaga ale czytalem w tym roku bodajze ,ze w chyba w Bielawie byl jakic mlody chlopaczek na leciwym motorku jakies nawet nie sportowe Suzuki z lat mojej mlodosci i slabym silniczku ,chlopak z biednej rodziny od lat zafascynowany stuntem i wygral pierwsza chyba nagrode kask i jakies ciuchy na moto. Moge sie mylic co do Bielawy ,ale to tam chyba bylo i byl duzy reportaz w gazecie a jego mazeniem jest kupic jakis lepszy moto do jazdy bo ciuchy dostal firmowe :D chlopak z wielkim talentem ale nie mam zadnych danych moze ktos byl lub go zna?

 

[ Dopisane: 13-12-2005, 00:42 ]

a i teraz nie odradzajcie 16natolatkom kupna R6 czy R1 bo was wysmieja :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie! kasa to kasa i napewno wiele pomaga ale czytalem w tym roku bodajze ' date='ze w chyba w Bielawie byl jakic mlody chlopaczek na leciwym motorku jakies nawet nie sportowe Suzuki z lat mojej mlodosci i slabym silniczku ,chlopak z biednej rodziny od lat zafascynowany stuntem i wygral pierwsza chyba nagrode kask i jakies ciuchy na moto. Moge sie mylic co do Bielawy ,ale to tam chyba bylo i byl duzy reportaz w gazecie a jego mazeniem jest kupic jakis lepszy moto do jazdy bo ciuchy dostal firmowe :D chlopak z wielkim talentem ale nie mam zadnych danych moze ktos byl lub go zna?

 

[ [i']Dopisane: 13-12-2005, 00:42[/i] ]

a i teraz nie odradzajcie 16natolatkom kupna R6 czy R1 bo was wysmieja :mrgreen:

 

a nie mówisz czasem o tym chlopaczku co wygral Street Fighter Fesitival ostatni,jechał na suzuki rg 80...??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie! kasa to kasa i napewno wiele pomaga ale czytalem w tym roku bodajze ' date='ze w chyba w Bielawie byl jakic mlody chlopaczek na leciwym motorku jakies nawet nie sportowe Suzuki z lat mojej mlodosci i slabym silniczku ,chlopak z biednej rodziny od lat zafascynowany stuntem i wygral pierwsza chyba nagrode kask i jakies ciuchy na moto. Moge sie mylic co do Bielawy ,ale to tam chyba bylo i byl duzy reportaz w gazecie a jego mazeniem jest kupic jakis lepszy moto do jazdy bo ciuchy dostal firmowe :D chlopak z wielkim talentem ale nie mam zadnych danych moze ktos byl lub go zna?

 

[ [i']Dopisane: 13-12-2005, 00:42[/i] ]

a i teraz nie odradzajcie 16natolatkom kupna R6 czy R1 bo was wysmieja :mrgreen:

 

a nie mówisz czasem o tym chlopaczku co wygral Street Fighter Fesitival ostatni,jechał na suzuki rg 80...??

 

to ile on ma w koncu lat ?? bo ja juz slyszalem i czytalem milion wersji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie mówisz czasem o tym chlopaczku co wygral Street Fighter Fesitival ostatni' date='jechał na suzuki rg 80...??[/quote']

chyba tak :?

 

[ Dopisane: 13-12-2005, 16:17 ]

tak to byl rg80 na 99% na ktory mu chyba wujek pozyczyl i tak wlasnie pasja przezwycieza trudnosci ,ale sam stwierdzil ze do dobrych pokazow brakuje mu mocy i czasem koledzy dają mu sie przejechac na czyms lepszym.Polsko pozwól żyć!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówicie o Rafale P.(xywka "Stunter13").

 

Faktycznie to mody chłopaczek(o ile pamięc mnie nie myli to wspominał kiedyś że ma 19lat... ale pokroić sie nie dam), wygrał tegoroczną bielawę. Ma naprawde wielki talent i umiejętności, dużo trenuje, jest przy wysportowany i wygimnastykowany(akrobacje na motocyklu to jego specjalność).

Śmiga zmordowanym i nieco przystosowanym do suntu suzuki RG 80.

Co WAŻNE- chłopak nie tylko jest dobry ale jest też skromny co niestety u młodych gniewnych ostatnio jest coraz rzadziej spotykaną cechą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...