Skocz do zawartości

3miasto - Mikołaje dla dzieciaków


j_bravo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poniżej info ze strony Gdyni na temat tej imprezy. Co prawda ostatnio z powodu zakazu wjazdu motocykli na Świętojańską, Gdynia nie jest lubiana, ale...

 

http://www.gdynia.pl/?co=news/kalendarz&da...r_id=3926#tutaj

 

04.12.05

Mikołaje na Motocyklach, godz. 13.30

 

W tym roku Mikołaje nie tylko przejadą kawalkadą przez całe Trójmiasto, wstępując np. na Długi Targ, ale specjalnie zaprosili dzieciaki z 16 gdyńskich świetlic socjoterapeutycznych na spotkanie o godz. 13.30 pod wspomnianym wcześniej pomnikiem Conrada.(Mikołaje wpłacają wolne datki i za te pieniądze kupują słodycze dla dzieciaków)

 

Więcej informacji u organizatora :

tel. 602 136 472 Miejsce imprezy:

Start i meta przy pomniku Conrada

al. Jana Pawła II

 

Ktoś był w poprzednim roku i wybiera się w tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MUSZĘ DELIKATNIE SPROSTOWAĆ SZANOWNEMU KOLEŻEŃSTWU.

TO ŻE JAKIEŚ BARANY ZAMKNĘŁY ŚWIĘTOJAŃSKĄ NIE BĘDZIE POWODEM ŻEBYŚMY NIE ZROBILI FRAJDY BARDZO BIEDNYM DZIECIAKOM . ŚWIĘTOJAŃSKA I JEJ ZAMKNIĘCIE TO JEDNA SPRAWA A RADOŚĆ DLA SZCZAWI TO DRUGA. MAM SWOJE ZDANIE O DECYZJI GDYŃSKICH WŁADZ ALE OBAWIAM SIĘ ŻE ZOSTANĘ USUNIĘTY Z FORUM ZA JEGO WYPOWIEDZENIE.

W KAŻDYM RAZIE : W ZESZŁYM ROKU BYLIŚMY MIKOŁAJAMI NA MOTO I ODWIEDZILIŚMY KILKA DOMÓW DZIECKA. PO TYM CO TAM ZOBACZYŁEM - NAWET W ZASPACH JESTEM W STANIE POJECHAC PONOWNIE. UBIERZCIE SIĘ CIEPŁO NA TO CIUSZEK MIKOŁAJA I JEDŹCIE Z NAMI - CEL JEST NA TYLE SZCZYTNY ŻE PONAD WSZELKIE DĄSY. A POMYŁKĄ JEST STWIERDZENIE ŻE TO WŁADZE MÓWIĄ NAM ŻE JESTEŚMY DOBRZY ABY PARADĘ ROBIĆ A JESLI CHCEMY ŚMIGAĆ PO ŚWIĘTOJAŃSKIEJ TO JESTEŚMY ŹLI.TU NIKT Z POGIĘTYCH WŁADZ GDYNI NIE MACZAŁ PALCA I JEST TO NASZA I TYLKO NASZA INICJATYWA.

NO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kicha... jak w piatek zapisywałem siebie i 2kumpli było 78sztuk na liscie...

wczoraj było ok ,a dzis snieg i chlapa... sweet. wylazłem przed garaz i się okazało ze wogole nie wyjadę z garazu...nie ma to jak mieszkac na zadupiu...

 

 

 

ktoś jednak się skusił i pojechały mikołaje...

 

dodano poźniej:

 

http://www.rmffm.pl/fakty/gallery.html?id=91052&p=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

http://forum.motocyklistow.pl/GDYNIA-Mikol...ch--t61617.html

 

Ja nie dam rady, sprzedałem 2 dni temu sprzęt ... :banghead:

Z tego co słyszałem można do dzisiaj zapłacic, wiec szybko smigajcie do tej pizzerii :(

 

Do tej pory zapłaciło blisko 200 osob :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...