Skocz do zawartości

Wkońcu kupiłem nowa maszyne


Pablo2x
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czerwony to moj ulubiony - ale pomijajac ze mi sie podoba to wszystko musi byc zsynchronizowane- piekny motocykl to ja kładna laska - zgrabna jedrna - ale jak wystąpi w bieliznie nie od kompletu -czarne majteczki i biały stanik -to porażka - i to samo z motocyklami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo, to może wylękę Cię w jakiś weekend na tor. I zobaczymy co jest warta.

 

A jak ktoś nie wie dlaczego ma być czerwona (ta czerwono biała, bo cała czerwona jest do dupy) niech spyta swojej dziewczyny jakie motocykle są najlepsze...

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek wiesz ze na tor ja zawsze jestem bardzo chetny - juz podjąłem pierwsze kroki w celu pomalowania na czerwono - zamówilem naklejki :)

Jest jeszcze wersja malowania gdzie boki zamiast biale sa na czarny mat ale nie mogłem takie jfotki znalesc -ja kby ktos mial to by lby mwdzieczny za podesłanie

 

przez przypadek znalazlem : http://bikepics.com/pictures/055908/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Zbyhu- ale t oinne modele -pierwszy link to nowszy model 2004/2005 a pozostale starszy model 2000 rok

 

Ale juz decyzja zapadła bedzie czarn oczerwona taka ja kna moi mostatni mlinku -musze tylko sie upewnic czy te boki to czarny mat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli moj aniedług obedzie wygladac tak- http://bikepics.com/pictures/101751/  

 

b owłasnie taki wydech zamówilem

 

Z tym wydechem wysoko poprowadzonym wygląda super... Strasznie mi się podoba :)

 

Ps. Pablo sorki ze się czepiam Twoich literówek, ale czy czasem nie opijasz już swojego nowego nabytku :mrgreen: :P

Motorynka - Komar 50 - Jawa TS 350 x2 - Mz Etz 251e - Kawasaki zx6r 636

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...