Skocz do zawartości

TŁOK eTz 251


Budzik-WGR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jako ze zbliza się zima i wiekrzość motocyklistów skonczyla juz jazdę, zabieram sie za dopracowanie nieco sprzeta!No i pierwszą rzeczą jest Szlif.

I Tu jest problem Kupował ktoś NIEMIECKI tłok? Bo Na gieldzie pytalem,u goscia który bierze częsci od głownego dystrubutora zamienników do MZ i nigdzie nie ma :).

 

Kupował ktoś? Jak tak to prosił bym o namiary :D

 

Pozdro!

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 100% są?? Widziałeś je Wueska na własne oczy?? jakie masz potwierdzenie ze są one niemieckie? (mówi o tym tylko sprzedawca?)

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy jest trzy pierscieniowy.....Po Świętach Bozego Nardzenia bede szukał, przejadzę się do białobrzeg (tam sa dwa sklepy i mają kupe części) moze Zna ktos jakis sklep w W-wie bo mam niedaleko i jak mozna to prosti bym odpowiedzi 100%-towe i najlepiej Dokladny Adres takiego sklepu...

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze allegro ?? http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=73376797

Nie wiem czy w mz 250 i 251 sa identyczne tloki :oops: ale jesli sa takie same to masz tloczek :-) Od tego sprzedawacy kiedys kupowalem i wszystko bylo ok, wiec tloczek tez jest chyba niemiecki :-) :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłok wygląda na niemiecki(polskie i podróby zazwyczaj się swiecą Wronka jest dobrym sprzedawną sam sie o tym przekonałem...ma moze ktos ten tlok z forum??Jaak macie jakies linki i adresy sklepów z wawy to zapodajcie, zresztą kazdy wie ze tlok to nie jest lusterko które mozna w kazdej chwili zmienic, a ze dbam o moto potrzebuje pewniaka!

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zamiar kupic sobie tloka do ETZ 250 na 1 szlif. Wiem ze ma pisac od drugiej strony denka tloka DDR to bedzie to prawdopodobnie niemiecki tlok. Jak robilismy z kumplem jego simka to wlasnie patrzylismy na oznaczenia. Jezeli masz jeszcze tloka od nowosci to patrz na oznaczenia. I z wygladu polskie tloki sie blyszczą ale maja slady tak jakby byly obtaczane czyli maja takie pierscienie do okola.. a niemieckie jesli maja rysy to tylko wzdluz tloka. Podobno jak sie puknie w niemieckie tloki czyms metalowym to oddaja zupelnie inny dzwiek.. ale nie jestem tego pewien. pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem kiedys kupic orginalny tłok doetki 250,sprzedawca powiedział że nie ma orginałów,nie wiem czy to prawda,ale kupiłem jakis chyba chński Okinoj i powiem że nie mam zarzutu do dzisiaj,etka jezdziła na nim pieknie,nic nie puchło,nic nie dzwoniło(z tłokiem był sworzeń,komplet pierscieni,zabezpieczenia), a nie jezdziłem delikatnie tylko co chwila jakis zryw,guma i w ogóle kat,jakbym miał kupowac a nie mógł bym dostac orginału to bym wybrał własnie taki,a i wszytko za 69 złoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Buła :P własnie mam to samo ze dostalem odpowiedz ze nie ma juz Orginałów a kumpel Zajmujący sie naprawą i sprzedarzą częsci do Etek mówł mi ze on wypuszcza wszystkie etki na tłokach Okinkoja(nie tak chyba nazwę napisalem) i ze wszystkie chodzą Bez zarzutów, sam chyba zdecyduję się na niego właśnie!

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...