Skocz do zawartości

Kurde co jest grane?


Zachari
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak by ktos chcial jakiekolwiek klamoty z almotu - to dajcie znac, mysle ze bylbym w stanie zalatwic zdecydowanie taniej niz w sklepach :P

 

ja osobiscie mam zalozone ruskie (no.. przynajmniej handlarz tak twierdizl ;-) ) tłoki do oryginalnych cylindrów - na 2 (ostatni :-/ szlif..)

i jestem z nich bardzo zadowolony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak za tłoki z MW o których pisze Michał jestem w stanie oddać siostrę :-D . Inna sprawa jest taka że dziś Witek Kokot powiedział mi że moje tłoki mają "pierwyj rjemont". A czwórka wybita na pół denka to podobnoo waga (chyba uncje ruskie :-) ). No i co teraz. Kombinowanie z inymi tłokami nie uśmiecha mi się. Dawno temu zgrałem strony z Redmotorza i tam chłopaki mówią że na oryginałach różnie bywa: jedni pomykają na nich że hej, inni narzekają że ch*j. Piszą że można wygrzewać w oleju przez 6h przy temperaturze 250 C i jest git. Tylko czy one nie zmienią swojego oryginalnego rozmiaru, bo wtedy co znowu szlif i tak można gonić do zakładu do usranej śmierci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszą że można wygrzewać w oleju przez 6h przy temperaturze 250 C i jest git. Tylko czy one nie zmienią swojego oryginalnego rozmiaru, bo wtedy co znowu szlif i tak można gonić do zakładu do usranej śmierci.

Oczywiscie ze zmienia wymiar, szczegolnie ruskich tlokow. No ale pozniej sam tlok mozesz dac do obrobki pod cylinder, zeby Ci go spasowali i powinno byc dobrze. Pierscienie beda oryginalne na szlif a tlok obrabiany. Mozna zrobic na odwrot cylinder obrabiasz pod wymiar wygrzanego tloka, a pierscienie dorabiane. Wszystko zalezy od tego jak bardzo zwiekszy sie srednica tloka.

 

[ Dopisane: 30-11-2005, 21:52 ]

Inna sprawa jest taka że dziś Witek Kokot powiedział mi że moje tłoki mają "pierwyj rjemont".

Pierwszy remont to jest zdaje sie + 0,2 mm , drugi remont to jezeli sie nie myle jest + 0,3 mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak za tłoki z MW o których pisze Michał jestem w stanie oddać siostrę :-D . Inna sprawa jest taka że dziś Witek Kokot powiedział mi że moje tłoki mają "pierwyj rjemont". A czwórka wybita na pół denka to podobnoo waga (chyba uncje ruskie :-) ). No i co teraz. Kombinowanie z inymi tłokami nie uśmiecha mi się. Dawno temu zgrałem strony z  Redmotorza  i tam chłopaki mówią że na oryginałach różnie bywa: jedni pomykają na nich że hej, inni narzekają że ch*j. Piszą że można wygrzewać w oleju przez 6h  przy temperaturze 250 C i jest git. Tylko czy one nie zmienią swojego oryginalnego rozmiaru, bo wtedy co znowu szlif i tak można gonić do zakładu do usranej śmierci.

 

 

Andrew usilnie namawia na stosowanie tlokow maluchowskich, ponoc rewelacja....

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ino trzeba troche krawędzie spiłować, bo tłoki są wysokie i uderzają w gowice. do tego 3mm podkładki pod cylindry.

Znaczy sie podkladki pod cylindry bo tloki wala w glowice ? A pilowac po co? Chyba ze chodzi o pilowanie tej dolnej czesci prowadzacej bo haczy o wal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy sie podkladki pod cylindry bo tloki wala w glowice ?

tak

A pilowac po co? Chyba ze chodzi o pilowanie tej dolnej czesci prowadzacej bo haczy o wal?

nie do końca. trzeba tłoki "zaokrąglić", by z płaskich stały sie wypukłe (spiłować brzegi). wtedy wchodzą troche w głowice i zwięsza sie sprężanie. przepraszam za brak fachowej terminologii :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa tłoki terzaz np. do eMZety Japońskie (Okinoi) i śa one naprawde chwalone i niezle się sparują...(tzn nie puchną)

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak Panowie ( bo Pań nie widzę :P ). Poddaje projekt pod głosowanie: ruskie  czy polskie tłocury do dniepra, pomijając to że oba ch****owe :-D ?

 

 

z dwojga zlego wzialbym polskie, z ruskimi to loteria...

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...