Skocz do zawartości

Xt czy dr


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

owszem jest o kilka koni mocniejsza od np. DR czy XT

 

oraz wazy o 30 kilo mniej i ma konkretne zawieszenie WP szczegolnie w wersji SC

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie tak jak KLR 650 :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D slowem BZDURY wyssane z palca jedyne co mam do KLX ze malo popularne ale napewno znacznie bardziej sie nadaja do jazdy w rerenie niz DR czy XT ,XL

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tak czytam i czytam i smiac mi sie chce...

Wszystko jest awaryjne jak motocykl ma nieodpowiedzialnego wlasciciela!

Warunkiem prawidlowej i bezawaryjnej exploatacji , sa czeste przeglady(pisze czeste-a nie terminowe- bo to co nieraz podaje fabryka w serwisowkach mija sie z prawdą), serwisowanie i wymiany- dotyczy wymiany tez np. tloka czy korbowodu- to jest normalne na zachodzie- tylko nie u nas- exploatuje sie sprzety do granic mozliwosci i zmeczenia materialu a potem zostaje tylko wymiana calego silnika- jak tlok bokiem wyjdzie(doslownie), albo zawory sie pourywaja.

Pamietam jak Rycho nabil na swoim pierwszym nduro KLR 650- 75000 km, potem jak zaczal olej brac - sie wymienilo to i owo i jak sprzedawal KLR mial 110000 km( oczywiscie powiedzial o faktycznym przebiegu:-) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dlatego mówmy o faktach, a nie mitach. Lub mity obalajmy. Nie mówmy co mówił kolega, tylko opisujmy fakty ze SWOJEGO doświadczenia!

Czy to takie trudne do wykonania na profesjonalnym forum???

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam DR 91r 70 tys i nic nie bylo robione na wiosne wimienie Lancuszek rozrzadu i wyrownujacy tak dla spokoju ducha, mam kumpla ktory tez ma podobny przebieg (72tys) i tez nic nie robił. Tak jak ktos napisal trzeba tylko dbac o sprzecik a napawno sie nam odwdzieczy. A co do wyboru to sie nie wypowiadam bo z XTnie mialem stycznosc , jedyne to to co wyczytalem w necie. Ja osobiscie zastanawiam sie nad zmiana mojej RSE na wersje SE ktora jest lzejsza o 30 kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mam mam do was jeszcze jedno pytanie...co najczesciej sie psuje w XT........jeszcze jedno...kumpel ma xt 600 Z......chce za nia 3.200.....silnik dosyc fajnie chodzi....zawory nie dzwonia, nie kopci...tylko jest jeden mankament..ma uszkodzona pompe oleju....myslicie ze sie oplaca?? i ile moze kosztowac pompa bo nie mam ostatnio dostepu do zadnego katalogu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do XT uzywek mnostwo sadze ze uzwana pompe kupisz za 100 - 300 ale czy on jezdzil na takiej pompie ?? bo wiadomo jakie efekty moga byc

 

[ Dopisane: 27-11-2005, 15:48 ]

do XT uzywek mnostwo sadze ze uzwana pompe kupisz za 100 - 300 ale czy on jezdzil na takiej pompie ?? bo wiadomo jakie efekty moga byc

 

a ktory rok tego XT :?: ale zanim kupisz warto sprawdzic chociaz walek rozrzadu i kompresje

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to nie jezdzil...a konsekwencje...uszodzone zawory...tlok...itp..... :) motocykl jest z 86...tyle ze to jest wersja Z....dosyc dlugo stala bo koles mial problemy zdrowotne bo sie wypier...na poprzednim moto...potem kupil xt i tak sobie stal....hmmm wlasnie tak sadze zeby oblukac rozrzad.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...