Skocz do zawartości

Co kupić do 30000 pln


Gość prodok
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie sprzedałem swoją TDM-ę dorobiłem się trochi kasy i zamierzam kupić nówkę sztukę motorek i tu pytanie co byście polecali tak do 30000 pln

Moto ma być do turystyki, wygodne, ekonomiczne, dobre dla dwóch osób i dużego bagażu..............

co radzicie????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Do 30.000 :?: :?: :?:

No to stary wybór masz długi i szeroki jak nasz piękny kraj :lol:

A serio mówiąc - widząc poprzednika TDM polecałbym ładnego Tuarega, LC4, może V-Stroma, jakąś dużą beemke tyrystyczną? Może Ducati ST2 lub ST4? Stary, masz naprawdę kłopot, jak te pieniądze zagospodarwować. Ale jakby co mogę Ci pomóc :lol: 8)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Łojć, przepraszam, tego faktu nie odnotowałem - to rzeczywiście ogranicza pole działania. Podane przeze mnie modele odpadają więc - poza LC4. Muszę rozpoznać ceny nówek porównywalnych klasą motocyklom i dam znać.

Sorry za pomyłkę, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej wedłog mnie jest kupic 2-3 latka wtedy jest dobra cena do rocznika

polecał bym Y.. thunderace ekonomiczna jak na tysiące

lub XJ 900 wał kardana

lub jakas BMW tez bardzo ekonomiczne sprzety

trudno tu cokolwiek doradzić , bo jest duza rozbiezność

podaj lepiej kilka modeli, ktore bierzesz pod uwage ;)

www.sokolriders.com

--- jezdze bo lubie ---

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czesc! Ja tam wybralbym Twina- SV650 , a najlepiej uzywanego Ducati . Chodzi o Bandit i Fazer 600 czy Bandita 1200 i Fazera 1000. Moze lepsza dla Ciebie alternatywa dla nowej 600 jest lekko uzywany Bandyta 1200?Napewno lepszy do turystyki , bo nie ma problemu z poradzeniem sobie z pokazna masa pasarera+bagaz+driver.Pozdrawiam.Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prodok, chyba sam nie wiesz czego chcesz, co post, to inne wymagania, to nowa, albo uzywana, ale uzywana nie bo sie naciales, i duza turystyczna, a potem 600... przemysl o co Ci chodzi, poogladaj magazyny, looknij co sie dzieje na rynku, a potem zapodawaj ewentualne problemy :?

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze bandit 1200 , koszt nowego to 35000 ale warto, nie ma nawet co porównywac 600 do niego. A fazerka 600 chyba mniejsza, i wedlug mnie bardziej sportowa.

Nowy bandit ma duza osłone, kupe dodatkow do dokupienia do niego.

Dodatkowo jest bardzo wygodny, na trasie zezre przy 100 km/h okolo 6 litrow z pasazerem.

Polecam.

A warto wykrzesac skas te 5000 zl dodatkowo zeby kupic cos takiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...