Skocz do zawartości

GasGas


Hamer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

i nie mam zamiaru bronic wrobla czy gasgasa  

mam na ten temat wlasne zdanie tak jak i zawodnicy , 3mamy je dla siebie  to nie jest miejsce na wyrazanie ich

 

A co, zabraniają mówić?? Bo chyba tak...

pzdr

nikt nikomu nic niezabrania :)

ale 4um nie jest miejscem do takich rozmow :roll:

a co do gg125 modele sprzed 2006 sa faktycznie nie udne , lepij zamiast niego kupic 200cc, no chyba ze ktos sie chce w klasie zmiescic

do Strzalek , jak juz cos to pampera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czytając to wdał sie pewien niesmak. Wiadomo, że każy swoje chwali, ale nie trzeba podnosic głosu. W końcu jestesmy bracia motocykliści :) ,a do tego bracia endurowcy :) Trza sie szanować.

 

Skoro nika masz kontakt z GG to napisz coś o tym sprzęcie, może przekonasz kolegów, ze to jednak dobra machina. Z tego co ja wiem to trialówki sa lux, firma od lat motocykle produkuje. Enduro podobno dobry osprzęt maja i wkończenie. Chociaż VOR tez miał i za daleko nie zaszedł. Ale piszcie co wiecie ludzie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z co mial powiedziec ze wszystko sypie sie w rekach o 4t wadach juz glosno to powiedzial a o 2t co mial powiedziec ?? No na pewno jak mial bym kupic takiego gasa nowego za tyle pieniedzy to wolal bym od siebie ta yzf 250f wziac i ile PIENIEDZY W KIESZENIE JESZCZE ZOSTAJE !!

 

[ Dopisane: 23-11-2005, 19:48 ]

jak kolega powaznie mysli o zakupie NOWEGO MOTOCYKLA I MA PIENIADZE !! to niech sie odezwie do mnie. Jeszcze napewno cos pomyslimy bedzie taniej niz 22 !! a YAMAHA 250 czterosow yz niewatpliwie jest lepsza od gasa 125ec. Ona tu juz tak stoi w kontenerku i jest jej bardzo smutno ze nikt jej nie chce (odplatnie :) ) Cos poradzimy na to zeby byla rejestracja jak w enduro !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liczac nawet ze od tego na ohnins (26500-15%=22 525 zl) a tu masz NOWA YZ 250f - w czterosowie za 21 powiedzmy. a wy co byscie wybrali(opinia innych forumowiczow)

 

[ Dopisane: 23-11-2005, 20:58 ]

nie wiem jak inni ale moim zdaniem yama jest lepsza

1 czterosow

2 tansza

3. YAMAHA a nie GAS GAS

 

[ Dopisane: 23-11-2005, 21:03 ]

a mozesz dac kontakt do tego typa telefon gg lub cos takiego ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie jest przypadkiem wymyslony?? stac go na motocykl za ponad 20 tysi a nie stac na telefon albo internet ?? cos mi tu nie gra bo walisz ladne smuty hehehe !!!! a yzf dalibysmy rade zalatwic homologacje

 

[ Dopisane: 23-11-2005, 22:56 ]

chce gasa z marzocchi?? :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buba, przestań propagandę robić :) Jeśli sięwyprowaadził na jakieś zadupie to problem z netem i telefonem nie jest zależy od ilosci posiadanych pieniędzy jeśli infrastruktury nie ma. Toteż nie wyśmiewaj się z potencjalnego klienta. Mimo homologacji na A1 się nie załapie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kumpel kupił nówke Gas Gasa EC 250 2T, nawet nie jest na niego jeszcz wystawiona faktura.

Jeździ na nim max 2 miesiące i jak by ktoś chciał to chce go sprzedać .

Zawieszenie tył Ăśhlins a przód czarne Marzocchi, cena wywoławcza 23000 ale idzie coś z tego jeszcze ugryźć. Info na PW.

 

W następnym sezonie mamy zamiar kupić raczej nowe Yamahy 450 4T (ewentualnie Hondy) !

 

enduro-bubbaa czy Yamaszki 450 też miał byś do sprzedania??

Jak co to daj znać na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kumpel kupił nówke Gas Gasa EC 250 2T, nawet nie jest na niego jeszcz wystawiona faktura.  

Jeździ na nim max 2 miesiące i jak by ktoś chciał to chce go sprzedać .

Zawieszenie tył Ăśhlins a przód czarne Marzocchi, cena wywoławcza 23000 ale idzie coś z tego jeszcze ugryźć. Info na PW.

 

cen to nie za rewlacyjna na pobeskidziu 3 tyg gg250 po 21 pchaja bo sie na 450 przesiadaja

a naprawde niewarto doplacac za oHsita :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...