Skocz do zawartości

GasGas


Hamer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

enduro-bubbaa jak kupujesz gas-gasa do doplacasz okolo 3 tys. Jesli chcesz je kupic w detalu to kosztuje okolo 12. eloelo Jesli wszystko byloby oplacone to po co czytac gazet bo moze zaraz napisza ze komar jest lepszym hard-enduro od ktm-a exc 125?? Po 2 to czym niby odstaje od najlepszych?? Wersja na ohlins-ach kosztuje 26tys zl. Masa 101kg, moc 37KM, bdb zawieszenie. Czego wiecej chciec?? Niska masa+bdb zawieszenie=super prowadzenie+dobry i mocny silnik= naprawde dobre enduro

 

Max poza czytaniem super specjalistycznych gazet typu ŚM trzeba mieć też trochę doświadczenia. Nie możesz wszystkiego co Ci powiedzą albo napiszą brać za prawdę :)

Co do Gas gasa to nie wiem po czym wnioskujesz, że ma mocny silnik bo mi się nie wydaje, że GG 125 własnie odstaje od konkurencji pod względem mocy.

 

 

Widać przecież w jaki sposób Grzesiek Dąbrowski opisał tego gasa w charakterystycznym dla niego stylu pisania, czyli więcej o niczym niż czegoś konkretnego.

 

Ogólnie to nie jest zły motocykl, ale bywają lepsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filu nie uwazam ze mam jakies doswiadczenie zwiazane z tym motocyklem. Co do textu to prawda pisal Grzesiem ale testowal Lukasz. Moze racja ze z takimi informacjami nie powinieniem sie wypowiadac, ale zawsze nawet cos takiego moze pomoc, a ja sie czegos naucze.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Filu nie uwazam ze mam jakies doswiadczenie zwiazane z tym motocyklem. Co do textu to prawda pisal Grzesiem ale testowal Lukasz. Moze racja ze z takimi informacjami nie powinieniem sie wypowiadac, ale zawsze nawet cos takiego moze pomoc, a ja sie czegos naucze.

 

A nie możesz ograniczyć się do samego czytania?? Bo pisząc rzeczy o których pojęcia nie masz tylko zawalasz temat i uniemożliwiasz naukę innym!

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I czy ktos cos słyszał o servisantach "Wróbla"??

1.)tak slyszalem :) min jednym z nich jest "Dziki" b. dobry mechanik ktory ma serwis KTM-a w Szczyrku :twisted:

2.) co do jakosci GG :!: panowe ch** wiecie przez moje rece przeszlo setki czesci gwarancyjnych, motocykli kadry itp bzdetow z tym zwiazanych , bylem przy przygotowywaniu motocykli do zawodow , wymienialem opinie z mechanikami fabrycznymi i troche wiem na ten temat , wiec jak ch** wiecie to nieudzielajcie sie w temacie :!:

3.)panie Dominiku S. w dup.. pan byl i go** widzial , bylem przy tym zajsciu ktore spowodowalo "indywidualne starty"Qraka , chcesz poznac prawde spotkamy sie kiedys przy piwie to Ci powiem

 

4.) nie ma idealego motocykla ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
nika nie mozna normalnie powiedziec ?

 

Trudno od chama wymagać kultury osobistej...

 

2.) co do jakosci GG  panowe ch** wiecie przez moje rece przeszlo setki czesci gwarancyjnych, motocykli kadry itp bzdetow z tym zwiazanych , bylem przy przygotowywaniu motocykli do zawodow , wymienialem opinie z mechanikami fabrycznymi i troche wiem na ten temat , wiec jak ch** wiecie to nieudzielajcie sie w temacie  

 

Skoro tam pracujesz, to nie dziwne, że masz łepetynę papką wypełnioną. I że będziesz bzdury dookoła opowiadał. Proponuję zapoznać się z opiniami innych ludzi, niż klienci Pana Wróbla... Może coś się rozjaśni. Bo tak to dalej będziesz się kręcił wokół własnego ogona.

 

Poza tym naprawdę mam nadzieję, że ktoś się w końcu przyjrzy temu, jak to się stało, że PZM "zadecydował", że kadra ma jeździć na psujących się, marnej jakości GasGasach i kto za tymi decyzjami tak naprawdę stał.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nika nie mozna normalnie powiedziec ?

 

Trudno od chama wymagać kultury osobistej...

 

i kto to sie odedzwal :-D

Skoro tam pracujesz, to nie dziwne, że masz łepetynę papką wypełnioną. I że będziesz bzdury dookoła opowiadał. Proponuję zapoznać się z opiniami innych ludzi, niż klienci Pana Wróbla...

 

po piersze nie pracuje tam od pol roku :) bzdur nie opowiadam tylko obiektywne opinie :!: i nie mam zamiaru bronic wrobla czy gasgasa ;)

mam na ten temat wlasne zdanie tak jak i zawodnicy , 3mamy je dla siebie :!: to nie jest miejsce na wyrazanie ich :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
i nie mam zamiaru bronic wrobla czy gasgasa  

mam na ten temat wlasne zdanie tak jak i zawodnicy , 3mamy je dla siebie  to nie jest miejsce na wyrazanie ich

 

A co, zabraniają mówić?? Bo chyba tak...

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najnowszym ŚM jest test GG EC125 i piszą że super maszyna za dopłatą 300euro masz bajeczne zawieszenie Ohlinsa, silnik wyrywa ostro, prowadzi się elegancko jak trialówka, cena też niezła wiec ogulnie z tego co pisza to się opłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najnowszym ŚM jest test GG EC125 i piszą że super maszyna za dopłatą 300euro masz bajeczne zawieszenie Ohlinsa, silnik wyrywa ostro, prowadzi się elegancko jak trialówka, cena też niezła wiec ogulnie z tego co pisza to się opłaca.

 

Czytaj cemat w całości bo sie w EnduroMaxa bawisz.

Ostanio mieliśmy na servisie GG model pumpera 125. Jak kilent usłyszał ike kosztuja części do niego to dał sobie narazie spokój i chce chyba go nie na chodzie sprzedać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...