Skocz do zawartości

DLACZEGO NOWE BUTY CIEKNĄ ???


Rekomendowane odpowiedzi

WITAM WSZYSTKICH I OD RAZU WALE Z MOSTU. TAK WIĘC KUPIŁEM BUTY ALPINESTARS TECH 4 I DZISIAJ POGANIAŁEM PO LESIE OCZYWIŚCIE KAŁÓŻ NIE OMIJAŁEM ALE NIE BYŁY ONE TAKIE ŻEBY CAŁE NOGI ZAMOCZYĆ , PO PROSTU CHLAPAŁO TROCHE PO NOGACH,A KIEDY PRZYJECHAŁEM DO DOMU OKAZAŁO SIĘ ŻĘ NOGI SĄ MOKRE !! WCZEŚNIEJ JEŻDZIŁEM W NITRO MB 10 TAKICH TURYSTYCZNYCH I NIE CIEKŁY. A MOŻE TE BUTY MAJĄ TYLKO CHRONIĆ PRZED GAŁĘZIAMI I WYWROTKAMI ? MOŻE POPROSTU JE ODDAĆ BO SĄ NA GWARANCJI ? PROSZE O PODPOWIEDŻ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM WSZYSTKICH I OD RAZU WALE Z MOSTU. TAK WIĘC KUPIŁEM BUTY ALPINESTARS TECH 4 I DZISIAJ POGANIAŁEM PO LESIE OCZYWIŚCIE KAŁÓŻ NIE OMIJAŁEM ALE NIE BYŁY ONE TAKIE ŻEBY CAŁE NOGI ZAMOCZYĆ , PO PROSTU CHLAPAŁO TROCHE PO NOGACH,A KIEDY PRZYJECHAŁEM DO DOMU OKAZAŁO SIĘ ŻĘ NOGI SĄ MOKRE !! WCZEŚNIEJ JEŻDZIŁEM W NITRO MB 10 TAKICH TURYSTYCZNYCH I NIE CIEKŁY. A MOŻE TE BUTY MAJĄ TYLKO CHRONIĆ PRZED GAŁĘZIAMI I WYWROTKAMI ? MOŻE POPROSTU JE ODDAĆ BO SĄ NA GWARANCJI ? PROSZE O PODPOWIEDŻ.

 

Myśle ze jesli przeciekły to mozesz sprobowac je wypastowac i mocniej zapiąć bo tylko na szwach praktycznie przeciekają lub na zgięciach przy takich warunkach!

Ja mam Gaerne RX2 i jak wejde do wody po drugie zapiecie na chwile to nic ale 10sekund i czuje ze przeciekają!

Pokombinuj cos! :) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak a ciekną tak jakby na pierwszych dwóch klamrach od dołu i jakby woda dostawała sie w miejsce pomiędzy skóre a gume na palcach i cała stopa mokra

 

[ Dopisane: 19-11-2005, 17:27 ]

czyli co chyba odesłać i walczyć o wymiane czy o kase??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że powinieneś walczyś o swoje prawa i zeby Ci wymienili(jak jest okazja to czemu nie) Ale ja uważam ze bardziej prawdopodobne bedzie jak im powiesz żeby Ci wymienili buty na nowe.Bo jak zażądasz kase od nich to nie wiem czy się zgodzą.... Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam tech 6 i nie powiem zeby mi nie przeciekały, owszem denerwujące to uczucie ale producent nigdzie nie podaje ze one sa wodoszczelne. Generalnie są to stworzone buty do jazdy crossam, a jak crossami to na torze a na torze przewaznie nie ma wody(oczywiscie inaczej jest przy enduro) więc musiez sie do tego przyzwyczaić albo zmienić buty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi wojskowe buty ze skory ciekly dopiero po 4 godzinach jazdy w deszczu i po ogromnych kaluzach, wtedy to woda ciekla, ale nadal cieplo trzymal, a przemokly pod spodnie byly mokre i ciagnalo po nich do butow, jak buty sa klejone na szwach to nie powinny cieknac, jak nie sa to beda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...