Skocz do zawartości

CZ 125-250-380-czy warto kupic ktoras z nich??


api
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema! Chcialbym kupic Cz cross,niewiem jaki model jeszcze, nie wiem czy warto, w koncu cz to dosc stary sprzet a mi zalezy dosyc na bezawaryjnosci motocykla bo nie mam zbyt duzo hajsu a wiec prosze Was o opinie na temat tego motocykla, porady,linki itp, bede bardzo wdzieczny! Aha moze ma ktos na sprzedaz jakas CZ???

 

P.S. Sprzedam ts 80xk z silnikiem od aprili rv 50 i Ts 65xk-d po remoncie

jest ktos zainteresowany???-dzwon 663777519

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w takim razie proponuje tobie cz cross 125 typ 516, można powiedziec ze jest najnowoczesniejsza z tych starszych i nie ma w niej problemów z zapłonem ponieważ ma zamontowany doskonały zapłon motoplat, moc ok. 27km wiec uwierz ze jest czym poszaleć ;) z awaryjnością cz jest tak: jak sie przyłożysz i zrobisz wszystko tak jak należy to cezetka bedzie ci długo i wiernie służyć, ale jeśli ją zaniedbujesz i używasz "wiejskich patentów" to musisz się liczyć z tym że będziesz miał z nią duzo problemów. Ogólnie bardzo polecam cz ponieważ jest to świetny sprzęt który dużo potrafi, a co najwazniejsze prawie każdego na nią stać :) Enduroboj chce sprzedać swoją, pogadaj z nim. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO i kolejny temat "CZ CROSS..." ;) , no to ja znowu powiem to co zawsze: istnieje taki przycisk jak <szukaj> i tam znajdziesz napewno duzo tematów o CZ CROSS, chociaz w nie wszystkich jest prawda. Co do awaryjnosci to temat "MZ na off-road" czy jakoś tak (wbrew tytułowi jest tam spora dyskusjia na temat awaryjnosci własnie CZ CROSS. NO i wkońcu www.czforum.dvd.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja widziałem cz 250 i 380 cross w "akcji". dla amatora to na pewno jest czym poszaleć. 380 ma zajebiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiste odejście , chciałem porównać z moją etz 250 to tylko nawdychałm się spalin i tyle mojego, zresztą z cz 250 też nie miał bym szans. A czy jest bezawaryjny - to zależy na jaki egzemplarz trafisz (powiedzmy ze to loteria). 250 ma coś ok 35-40KM, a 380 ponad 50KM, te modele nie maja motoplatu, więc mogą być jaja z zapołonami

Stare motocyklowe przysłowie mówi: jak się nie wywrócisz.....to se nie poleżysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak juz ktoś zaczął to nie moge sie powstszymać i odpowiem ;) . Dla sprostowania CZ 250 ma 35KM, a 380 45KM, do tego mają super przełożenia, które naprawde daja odczuć tą moc :twisted: . Więcej koni miały wersjie dla zawodników, po za tym miały duzo ulepszeń, ale o tym tez juz było. Co do zapłonu w CZ 250 i 380 mozna wstawić MOTOPLAT i jest to opisane na www.czforum.dvd.pl . Myślę, że nie ma sensu znowu prowadzić długiej dyskusji na temat CZ CROSS, poniewaz tak jak juz pisałem było juz bardzo duzo tematów o tym właśnie sprzęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem porównać z moją etz 250 to tylko nawdychałm się spalin i tyle mojego

 

z setką też nie masz co sie porównywac ;)

 

więc mogą być jaja z zapołonami

 

bo i są dlatego sie idzie za techniką i wkłada bezstyk czyli motoplat

 

a o cz było tyle tematów ze szkoda pisac i spamować użyj opcji szukaj

nawet masz ftp z filmami o CZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do napraw wiejskimi spodobami, to wiem jak moi kumple robią. Naprawiają swoje Jawki, Ogary i inne WSK spawarą albo drutem i w efekcie jest tak, że ja poświęciłem pół wakacji na zrobienie simsona i ja jeżdże cały czas, a oni więcej grzebią niż jeżdżą. I muszę powiedzieć, że jeśli starszy sprzęt jest dobrze zrobiony, to się bardzo mało psuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...