Skocz do zawartości

YAMAHA TZR 80 ;] i Simson s60


DiboS60
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w takim razie koleś enduroguy powinien go dostać 10 postów temu za obraze przeraszam ale niezniose tego że ktoś mówi o czymś czego niewidział i niewie prosze przeczytać o tym co wymieniłem w simsonku (kilka postów wcześniej) i sami oceńcie i mnie niewkurzajcie

Pokaz mi tylko gdzie ja Cie poraz pierwszy obrazilem i nie zmieniaj postow bo widac ze sa zmieniane, co do Twojego wieku to jak masz 14 lat to i tak jest dobrze bo to ze sie nie obraza rodziny wie chyba kazdy kto jest choc troche dorosly...

CO do Twojego simsona to sie nie bede wypowiadal bo piszac ze simson leci Ci 117km/h a moze 140km/h kompromitujesz sam siebie.

Jest taka roznica ze Ty ledwo pojawiles sie na tym forum i odrazu zrobiles burdel i w jednym z pierwszych swoich postow nazwales mnie idiota (Czy tam debilem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukmar1991 , tymi przeróbkami to mozesz sie teraz wypchać, bo mysle że forumowicze nie mają dla ciebie w ogóle szacunku, za to co napisales kilka postów wyżej ;)

 

za swoje błedy trzeba odpowiadać, myśle że powinieneś kogos przeprosic (publicznie) :) ale czy tak czy tak wg. mnie ban + zamkniecie tematu bedzie najlepszym rozwiazaniem :)

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszsytkie posty w których mnie wyzywałeś zostałe zgłoszone i mozesz sobie zobaczyć które pozatym mówie wam po raz 3

Zwroc uwage ze przed pierwszym postem zgloszonym jest Twoj post w ktorym nazwales mnie idiota ;)

zapytaj sie znającego sie na tym czy te przeróbki dają tyle ile napisałem

Pytalem... Zaczal sie tarzac ze smiechu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat dobry na poprawe humoru :-D nie bede tu nikogo obrazal,bo sadze,ze kto mial byc obrazony ten sam siebie tak zniewazyl,ze zadna obelga juz nie odniesie wiekszego skutku ,a jakze i sensu nie ma... dolaczam sie do prosby o zamkniecie tematu - szkoda czasu i w ogole,sadze,ze jest wiele interesujacych tematow ,w ktorych mozna sie udzielac pozytywnie... pomoglbys mi enduroguy motor wybrac,a nie tlumaczysz cos czego ktos nie jest w stanie pojac :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam i się śmieje.. do czasu, nie ma co z takim gadać.. jak zaczynają spyać się takie teksty lukmar1991 kolego kiedyś byłem świadkiem jak podjechał gość suzuki gs 500 pod bar i przechodziła grupka dresów 20-25lat i jeden z nich powiedział patrz kolejny odda dziś coś do przeszczepu koleś rozpiął kombinezon ku mojemu zdziwieniu miał koloratke był księdzem i powiedział mu że zaraz dostanie w pysk.. więc nie zadzieraj! a tak pozatym to ta dyskusja nie ma najmniejszego sensu, puki nie zobacze to nie uwierze.. :twisted:

l_uwaga_d.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...