Skocz do zawartości

YAMAHA TZR 80 ;] i Simson s60


DiboS60
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

po trzecie stożek przynajmniej u mnie daje około 10% mocy jest dużo zrywniejszy i ma mocniejszy dół niż na standarcie' date=' [/quote']

 

Siedze w mechanice prawie tyle ile Ty masz lat i całe życie stożek zabierał dół i dawał góre, czyli naprawede jest dokładnie odwrotnie niz Ty napisałeś.

P drugie stożek nigdy nie da przyrostu mocy rzędu 10% ajk będzie 3% to już będzie super wynik na stożek ale to dopiero w dużych mało wysilionych silnikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robisz tylko z siebie za przeproszeniem palanta wypowiadając sie w tym temacie a wcale sie nieznając na tuningu dwusówa

 

trzecie stożek przynajmniej u mnie daje około 10% mocy jest dużo zrywniejszy i ma mocniejszy dół niż na standarcie

I kto tu robi z siebie idiote :lol: :lol: :lol: .

zajrzyj na stronke www.rzt.de i zobacz sobie cylinder replica racing

NO i widze 14koni , predkosc 95-105km/h na zestawie najwyzszej jakosci z gaznikiem 21mm, cylindrem 70cm3 z 6 kanałami, wydechem sportowym

za cene bagatela 405 euro :mrgreen: . TO jakim cudem wy na orginalnym gazniku ze zwiekszonym gardzielem i patentach osiagacie tyle mocy i wasze simsony lataja 120km/h? Moze stosujecie czesci od RZT bo dla was pewnie nie ma roznicy czy to jakies gowno z kemotu czy najwyzszej klasy podzespoly niemieckie- wazne zeby bylo duzo kanalow.

 

Potraficie tylko gadac, a ja prosze o fakty. Kto sie podejmuje nakrecic filmik jak simson wyprzedza samochod jadacy nawet te 90km/h? Jestem pewnien ze odpowiecie na kazde zdanie procz tego ;) .Dibo wy przeciez macie kamerke. Z ktorego biegu z gazu na siedzaco staje Twoj simak?

 

Kolega Lukmar mnie zablokowal jak mu napisalem ze troche dziwne ze SImson po tuningu powinien wyprzedzic SUzuki TS70 po takich samych zabiegach... To juz swiadczy o nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o rany człkowieku jak silnik dostaje mało powietrza to go muli nie chyba niezaprzeczysz

A jak za duzo to wcale nie muli :-D . Co to ma do rzeczy? ;)

 

a a predkoś duża bo zebatka 17

No tak tych 117km/h o ktorych mowisz na 15 simsonem SR51 bys nie osiagnal...

 

Chlopak twierdzi tez ze ma R1 ktora lecial 380km/h, ale teraz po tuningu leci sporo wiecej. Aha jego simson to 60cc, obnizony skuter i 117km/h leci tylko na vpower bo na 95 leci tylko 95km/h. Tyle sie przez GG dowiedzialem.

 

BTW Chyba do KDX'a paliwo z Shella zaczne lac to bede mogl konkurowac z 600cc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętaj o innych rzeczacha nie tylko o cylindrze powiedzmy że sam cyl daje 100km na godz

Jezeli przerobka cylindra daje Ci 40km/h' date=' a zmiana zebatek dodaje kilka km (jak pisales na GG) to ja nie mam wiecej pytan.....

ble

Tak najlatwiej---> Palnac bzdure i usunac posta! Jak juz cos piszesz to chociaz ponos konsekwencje za glupiego posta, a nie go kasujesz

 

9339203 (18:55)

chodzi mi teraz o prędkość

9339203 (18:55)

skoro sam cylinder daje 100km/h

9339203 (18:55)

to dodaj do tego te przeróbki cieniowany korbowód wypełniacze wału

9339203 (18:55)

zebatka stożek gaźnik

9339203 (18:55)

tłumik

9339203 (18:56)

i ile ci wychodzi

9339203 (18:56)

bo mnie wychodzi około 140

 

140km/h to leci 125cc 2t enduro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smiac sie chce jak to czlowiek czyta :-D nie obrazajac nikogo ale simson 120km/h... moze przy produkcji wsadzili tam silnik z 125 czy co ? 8)

nie,zebym w to nie wierzyl i te wszystkie wyliczenia ale przydalby sie jakis filmik potwierdzajacy ten fakt,bo rownie dobrze ja se moge twierdzic,ze moja dt ma 20km i jedzie 130km/h ;) fajnie by bylo ale niemozliwe... i sadze,ze tak klotnia bez jakichkolwiek dowodow nie ma wiekszego sensu,bo kazdy i tak przy swoim zostanie wiec tak w nieskonczonosc mozna :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enduroguy Nie iwem ale to chyba Ty Mowiles o Zaleznosci miedzy ciezarem walu a predkoscią obrotową :-) :-D :-D Śmiech na Sali ;)

 

powiedzicie mi lepiej Czy Wiezycie w 140kmh TZr i 8,7 sek do 100 bo takie Byly wskazania na stopeze i liczniku i nie wiem czy to prawda?? :) Pozdrawiam CZy Yamaha robi ludzi w jajo i zawyza na liczniku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enduroguy jest na 4um 912 dni...postów juz napisał 2307, i to ciekawych w większości i pomocnych. Ty jesteś 9 dni i juz nabiłeś 20 postów. On ma 16 lata, ty masz 14 lat. Ja nie wierze w takie prędkości na simku, zresztą większość w to nie wierzy. I to nie jest tak ze simek tyle nie pójdzie i koniec. To są podane konkretne argumenty! Po co przyjeżdżać ktoś ma żeby zobaczyć(?!), przecież to ty i dibo chcecie udowodnić to więc filmik jakiś zróbcie - taki krótki, to nie jest dużo roboty. Jak będzie filmik to możemy gadać. Pzdr :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie zgadzam sie w 101% z stormraider

Stormrider napisal w skrocie ze jestes idiota a Ty sie z tym zgadzasz! :-D

Enduroguy Nie iwem ale to chyba Ty Mowiles o Zaleznosci miedzy ciezarem walu a predkoscią obrotową Śmiech na Sali

Podtrzymuje nadal.

Wejdz sobie polmozgu na ta strone i przeczytaj artykul o ile dasz rade:http://www.xbike.vbs.pl/index.php?subaction=showcomments&id=1096539277&archive=&start_from=&ucat=&

 

Pozwolisz ze zacytuje: "Nowy silnik został przekonstruowany pod kątem osiągania większej mocy w średnim i wysokim zakresie obrotów. Wyjątkowo lekki wał korbowy wraz z kanałami łączącymi cylindry ma umożliwić maksymalne obroty na poziomie 16 000 obr/min."

 

 

Enduroguy jest na 4um 912 dni...postów juz napisał 2307' date=' i to ciekawych w większości i pomocnych. Ty jesteś 9 dni i juz nabiłeś 20 postów. On ma 16 lata' date=' ty masz 14 lat. Ja nie wierze w takie prędkości na simku, zresztą większość w to nie wierzy. I to nie jest tak ze simek tyle nie pójdzie i koniec. To są podane konkretne argumenty! Po co przyjeżdżać ktoś ma żeby zobaczyć(?!), przecież to ty i dibo chcecie udowodnić to więc filmik jakiś zróbcie - taki krótki, to nie jest dużo roboty. Jak będzie filmik to możemy gadać. Pzdr :'']

Dzieki Maciek! Chlopak stwierdzil ze tak naprawde to ma 24 lata, a tu wpisal 14 lat zeby wszyscy czuli sie glupio ze taki gnojek zna sie lepiej od nich :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zamontowales w liczniku karteczke ktora ma pokazywac predkosc (taka tuningowa ;)) i ten simak to ci tyle na 1 leci :-D :-) :-D

A jedyna rzecz jaka moge ci powiedziec to to ze jestes skonczonym debilem i klamcalukmar1991. To chyba proste ze lzejszy wal pozwoli na zwiekszenie predkosci obrotowej silnika jak i poprawienie reakcji na gaz. Przecie gdyby wal byl ciezarny to silnik zeby sie rozkrecic na normalne obroty potrzebowalby 10x wiecej czasu niz na normalnym wale. W silniki im wszystko lzejsze tym lepiej bo porawia osiagi,,,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co jak jezdzisz komus po rodzicach dlatego ze sciemniasz i ci ktos proboje wbic do tegu pustego lba ze nie masz racji to znaczy ze twoj poziom intelektualny jest rowny realnej predkosci simsona czyli okolo 70 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukmar1991 moze sie podjedz kiedy w moje strony ;) (oddam ci za wache)' date=' bo przeciez z pruszkowa nie masz daleko i pokaz te 120 czy ile tam ci to idzie... :mrgreen:[/quote']

Nie mamy daleko do Pruszkowa - może jakiś weekendowy wypad? Nawet transportem zbiorowym :)

 

Ogólnie to za chwilę będzie rzeźnia :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukmar1991 , za to na bank dostaniesz BANA i mam nadzieje, że przy okazji od kogoś w MORDE za obraze rodziców ;) :) :) przez internet to kazdy cfaniak i twardziel :-D

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale on ci czlowieku pojechal po twojej znajomosci mechaniki a nie po twoich rodzicach. Ale pewnie teraz zaszpanujesz dresikom z osiedla ze komus po rodzicach pojechales.....wiesz co chcetnie zalatwie ci znizke na hamowni u adama bardziaka i zobaczymy czy twoj simson ma taka moc. Skoro wydales 1600zl na tuning to jakim problemem bedzie 70?? A moze zrobimy forumowa zbiorke?? Mam nadzieje ze to ty dostaniesz bana i zastanowisz sie nad problemem godnosci. Bo ja nie pojechalbym komus po rodzicach to po 1 a nawet gdybym pojechal to nie dlatego ze sam popelnilem blad, klamie i nie chce sie do tego przyznac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...