Skocz do zawartości

Mini Bike :]


Bari
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądałem na TVN Turbo program cos tam Gadżet czy jakoś tak, było właśnie o mini bike hehe. No i pokazali ogółem tylko motorki troche tam pojeździli. Mogli już lepiej dać filmiki z youtube to by się pewnie lepiej ludzią spodobało.

 

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega kupił mini crosa na allegro za 550zł przywiezli w paczce hehe jak go zobaczyłem to mi sie smiac zachciało lekki jak rower cylinder to prawie paczka zapałek hehe teleskopy siąda po tygodniu jazdy wg. nie wiem jak inne ale ten to bym pojezdził tydzien i do smietnika taki jednorazowy sprzet, a kolega kupił na długie lata jak powiedział bo go na lepszy nie stac to go wysmiałem. w salonie yamahy jest nowy crosik 50ccm tylko ze strasznie drogi (5500zł) tez bez homologacju ale takim po zwirówce mozna smigac:) jest strasznie głosny, ale z daleka fajnie wyglada

 

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mini to zaje*ista zabawka :icon_biggrin:

kumpel kupił tydzień temu i pomęczylismy go po osiedlowych uliczkach

mamy po 22-23 lata więc wygladamy na tym komicznie - z resztą widac po reakcjach ludzi, robia nam fotki, usmiechają sie itd poprostu jestesmy dawcami... usmiechów :spam:

kiedys pod sklepem stał koleś na skuterku (jakis chińczyk za 4 tys), ja podjechałem do niego na mini i mówie że chce sie scigać (oczywiscie dla smiechu) , on na to że ok. zaczełem sie smiec i mówie że to zabawka za 400 zł i nie mam szans. wyscig sie odbył i zgadnijcie co - koleś nie miał szans !! :spam: został 2 metry z tyłu hehe

wczoraj spontaniczna akcja - wchodze na allegro, znalazłem używanego w miejscowosci oddalonej o 50 km wiec opcja "kup teraz" i już jest mój :spam:

 

własnie za pół godziny jestem umówiony z kumplem na objaz miasta na 2 mini :icon_twisted: podejrzewam że na 2 będzie 2 razy więcej radosci hehe

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ta pierdziwke :smile: Zabawa jest przednia :D Paru kumpli na takich samych jakis parking i wierzcie mi bawic sie mozna caly dzien :smile: niezly fun aa fakt da sie tym niezle rozkulac :lapad::P Ale nie ma co ukrywac troche badziewiaste .. po 4 godzinach musialem spawac rame bo pekla .. a wagi jetem raczej dos niskiej .. :P Nie wiem moze akurat taki sie trafil ale juz wszystko hula tak jak powinno :D;P :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...