Skocz do zawartości

NEONY w moto


Marcin Neo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem kiedyś neona w aprili ale zlikwidowalem bo w sumie to lipa. Zauważyłem ze neony maja albo w skuterkach albo malych scigaczach. Jeszce nigdy nie widzialem jakies gsxr600 itd z neonami. Ciekawe czemu :D Ogułem teraz neon to wies. No ale jak juz masz te neony to walni sobie w przekroku w kiweju to bedziesz kozak:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej qrwa chce miec neony ' date=' podobaja mu sie to mu nie wyjezdzajcie z takimi tekstami

[/quote']

chlopcze ty sie uspokuj, nikt mu tu nie wyjezdza z jakimis tekstami bo kazdy po prostu chce mu powiedziec jak jest i nie chca zeby go ktos wysmial. Neony moga byc fajne ale trzeba je umiescic z glowa, a w skuterze tego sie chyba zrobic nie da, byly tu kiedys zdjecia cruiserow z oswietlonymi silnika w taki sposob i to wygladalo pozadnie. rob jak chcesz ale wg mnie na neony tylko laski beda piszczec i nikt poza nimi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie neony w motorowerach/motocyklach w ogóle sie nie podobaja. Może nawet, nie jak to określacie "wieś", ale poprostu nie pasują mi tam. Choć przyznam się, że do fajnie zrobionego auta (ale nie po dresiarsku, wolę styl Niemiecki) neony jak najbardziej pasują :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W skuterach to jeszcze jakos wyglada, ale i tak mi sie nie podoba. W samochodach jeszcze ujdzie ale zrobione ladnie a nie na WT :D

 

Pozdr. Magik

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam założone na wypolerowany silnik efekt super. mam je pod bakiem skierowane na wypolerowaną głowice i obręcz przedniego koła.

tylko że zamiast neonów założyłem same diody w pokaźnej ilości, druga seria tychże diód, skierowana jest na kartery, gaźnik i dekle

jeśli neony to tylko orginalne, a nie te allegro cuda z wężyka do benzyny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...