Skocz do zawartości

simek (problem) ///// gaznik bing


simonster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mam pytanie odnosnie simsona S51 Mianowicie zapale go elegancko chodzi Na trójce idzie super ale jak wbije 4 to odrazu predkosc spada zaczyna go ''mulić'' nie wychodzi na obroty(ale na ssaniu zaczyna przyspieszac) Po zredukowaniu na 3 znowu wszystko do normy wraca:P Jakies pomysly co jest nie tak?? Zastanawiam sie nad kupnem gaznika BING to pomoze?? Zapłon jest ustawiony idealnie:D Prosze o rady!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kranik nie jest zapchany jedynie co moze byc to ze ze jest filtr zalozony na wezyku i nie nadanza z paliwem A co do plytaka to ma wymiary fabryczne ustawiony z bardzo duza dokladnoscia. Moze to wina kondensatora. Prosze o jakas fachowa wypowiedz w taj sprawie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaw gaźnik w rozpuszczalniku na noc (oczywiście rozebrany :)) a następnego dnia porządnie wyczyść i przedmuchaj dysze. Ja miałem tak samo tyle, że z 3-jką bo nie mam czwartego biegu :lol: Do określonego momętu szedł dobrze a w tym momęcie zmuła go łapała to ssanie i dalej jechał dobrze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel kiedyś miał zatkany gaźnik w motorynie - pomagało tylko "sztuczne ssanie" - zalepiliśmy puche szmerów ssania taśmą klejącą i zrobiliśmy w tej taśmie tylko małą dziórkę. Poprostu nie było warunków do czyszczenia części (miał to potem zrobić na działce, ale nie wiem czy zrobił :D motoryne sprzedał) .

 

Obstawiam, że u Ciebie jest coś właśnie w tym stylu...

 

Jeszcze nie widziałem tak zapchanego filtra, żeby nie nadążał z paliwem do motoroweru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnosnie binga czy On jest bezobslugowy czyli przykrecam i ma chodzic czy trzeba go ustawiac Z góry dziekuje :D

 

Teoretycznie tak, jednak nie wykluczone ze bedziesz musiak przestawiac iglice, regulowac niskie obroty, i sklad mieszanki srobka od powietrza (mi regulacja zajela 15min i Simek pieknie chodzil)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Mam Osobiscie Simsona S60 ze zmodyfikowanymi kanalami pluczaco ssącymi(lekko);] Gaznikiem od Suzuki Ts i nie mam zadnych problemow;]A Ty kolego w 1 kolejności zmień sobie Moze Dysze Na wiekszą i przestaw poziom paliwa na plywaku na wiekszy ;]Bo ja na orginalnym gazniku mialem tak samo;]Nie polecam gaznika bing lepiej zakolowac od jakiego japonczyka;]Pzdr :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...