Skocz do zawartości

3-miasto Parada Niepodległości


KiceR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No parada była :D Zbiorka w okolicach Targu Rybnego (chyba) i jazda razem ze starymi samochodami ulicami Gdańska (w tym roku podobno tez Sopotu i Gdyni). Całkiem czujna impreza - masa widzów i w ogóle wesoło (rozerwane tłumiki i te sprawy). Ja w tym roku wybieram się uruchomioną w końcu Balbiną; wiem, że będzie parę osób na innych weteranach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po powerstation obiecałem sobie, że już nigdy na zadną paradę nie pojadę :-) A zresztą i tak już sezon zakończyłem... w piątek jak się uda, pojadę do kościerzyny szykować Zuzię do przetrwania zimy :cry:

Udanej zabawy, wszystkim, którzy się wybierają.

Fotki jakieś wrzućcie, czy cuś... :mrgreen:

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

www.gs500.vel.pl - kilka fotek z gdyni

 

[ Dopisane: 13-12-2005, 13:51 ]

hehe, widzę że temat jakoś podupadł.

a szkoda, bo akurat, jako współuczestnik, mogę powiedzieć, że parada była wyjątkowo sympatyczna i weterany wystawione na niej były super (miła odmiana przesiąść się z 'plastiku' na motoryzację datowaną przed '39 r)

 

pomijając ogólny niesmak związany z sytuacją formalno-prawną ulicy świętojańskiej (ale kto by tam na to patrzył w takiej chwili) było rewelacyjnie.

jeszcze raz odsyłam do strony www.gs500.vel.pl - jest tam nieco zabytków którymi mieliśmy okazję na paradzie jechać (tu przesyłam podziękowania i pozdrowienia dla całego grona związanego z Gdyńskim Muzeum Motoryzacji)

 

pozdrawiam ogólnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...