Skocz do zawartości

GS500 Cup


yaceque
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

filmik ów leciał gdzies kiedys...coś mi świta ze jest tam logo tvn turbo- moze z jednoslada był, nie pamiętam- mam (tj mam gdzies napłytach) sam przejazd z komentarzem,więc w sumie nie wiem skąd jest na 100%...

 

przetrząsne płyty- jak znajde to postaram sie gdzies udostępnić...

 

dzięki za poparcie;)...

 

dokładnie tak jak mowisz- dla utalentowanego goscia taki tescik nic nie znaczy... a moze cos zmienić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

i dla poparcia swojego poparcia dla awful'a :buttrock:

 

w grudniowym motocyklu (str. 118) czytamy:

"w klasach amatorskich sytuacja jest wręcz dramatyczna. "ogórki" po prostu wcale nie znają regulaminu. [...] np. nieprzestrzeganie procedury startowej czy kwestionowanie zajętego miejsca, gdy wyścig był przerwany oraz zakończony, kiedy liczy się miejsce na poprzednim kołku"

 

myślę, że to mówi samo za siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ogórki" po prostu wcale nie znają regulaminu.

 

A co ma piernik do wiatraka???? Mozesz zrobic nawet 5 milionow kilometrow po drogach publicznych, miec 100 lat praktyki, i wszystkie mozliwe swiadectwa kwalifikacji. Czy dzieki temu bedziesz znal przepisy obowiazujace na torze wyscigowym? W zaden sposob nie, i mysle ze ci 15nastolatkowie szybciej sie naucza tych przepisow, niz ludzie ktorzy mysla ze wszystko juz potrafia bo jezdza iles tam lat po drogach publicznych(patrz klasa Rookie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie, oprócz samego wyścigu, podczas każdej eliminacji odbywają się również płatne treningi oraz treningi kwalifikacyjne. Myślę, że sędziowie wykluczyliby zawodnika, który swoim zachowaniem zagraża bezpieczeństwu na torze.

 

Poza tym osoby startujące w GS 500 Cup mogły w ubiegłym roku za darmo uczestniczyć w treningach Grandys Duo i pojeździć za zawodnikami tudzież nauczyć się przepisów/obyczajów którymi rządzą się wyścigi.

 

Pozdrawiam i nakłaniam do uczestnictwa,

Jacek

 

[ [i:][b:]Dopisane[/b:]: 27-01-2006, 17:32[/i:] ][/size:]

Cześć!

 

Dzwoniłem dziś gdzie trzeba i dowiedziałem się, że na 99% puchar w tym sezonie będzie kontynuowany. Trwaja rozmowy dotyczące kwot. Do 15 lutego wszystko jednakże musi być już ustalone. Informacja o zawodach zamieszczona ma być także w stosownych periodykach.

 

Pozdrawiam,

Jacek

 

[ [i:][b:]Dopisane[/b:]: 01-02-2006, 19:20[/i:] ][/size:]

Cześć!

 

Właśnie dostałem od GRANDys duo maila, że GS500 Cup w tym roku wystartuje (już ponad wszelką wątpliwość). Wpisowe wyniesie 1500,- , 2999,- lub 17999,- odpowiednio za pakiet 1, 2 i 3 (co zawierają poszczególne pakiety można poczytać na http://www.gs500cup.pl/). Można zatem zaobserwować wzrost ceny pierwszego pakietu i spadek ceny pakietu ostatniego (zawierającego m. in. sam motocykl). Nowością jest dla mnie to, że odbyć ma się 6 rund. W ubiegłym sezonie było ich 5. Natomiast tak jak poprzednio wykupienie pakietu upoważnia do darmowego wzięcia udziału w treningach Grandys duo organizowanych w Poznaniu.

 

Pzdrawiam,

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

a ja tam wam powiem, że bardzo chętnie sie przyłącze ! tylko troche poćwicze, bo na razie to z 300 km zrobiłem na gs, ale juz nie długo wiosna, odkładam kase na benzinum i z wielką przyjemnoscią se pojeżdże ! i fajnie by bylo gdyby gs cup dalej działało, bo nie wszystkuch stać na super sprzęty, a posiadaczy gs'ów jest sporo. dzięki za taki temat !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na stronie www.gs500cup.pl pojawiły się już informacje dotyczące bierzącego sezonu. Nie ma jeszcze terminów wyścigów, ale z tego co udało mi się dowiedzieć wynika, że odbędą się one w następujące weekendy:

13-14 maja

10-11 czerwca

5-6 sierpnia

2-3 września

Dodatkowo w dniach:

  • 1-3 maja

3-4 czerwca

26-27 sierpnia

  • mają odbyć się treningi GRANDys duo, które w ubiegłum roku były darmowe dla uczestników GS500 Cup.

Tak więc w dalszym ciągu gorąco zachęcam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Tak więc w dalszym ciągu gorąco zachęcam.

cholera,niby nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki (gs'a 500 już kiedyś mialem), lecz cholernie pociąga mnie myśl spedzenia 4 wyścigowych weekendów i 3 treningów Grandysów na torze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...