Skocz do zawartości

Kawasaki KDX 125/200/250


Rekomendowane odpowiedzi

Brat cioteczny wyjechał do Anglii razem z rodzicami, no i jako użytkownicy zostaliśmy tu z ojcem sami....a że on nie ma za bardzo czasu....postanowiłam ja się nim zaopiekować(motorem)

Jadę w najbliższym czasie zobaczyć co z nim jest nie tak, bo jest kilka usterek, które trzeba usunąć zanim zacznie się szaleć :mrgreen:

 

[ Dopisane: 23-02-2006, 14:21 ]

No to mam pierwsze pytania: musze wymienic w swoim motorku plyn chlodniczy, hamulcowy, przednia zebatke i lancuch.....moze ktos z Was robil juz cos takiego, dlatego wdzieczna bylabym za jakiekolwiek wskazowki :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Czy ktoś wie może coś bliżej coś o tym moto, chciałbym go kupić tylko trochę daleko żeby jechać go oglądać. http://www.allegro.pl/item110738463_kawasaki_kdx_200.html

Takie moje mało dyskretne pytanie: Jaki to ma sens? :icon_razz:

Widze, że amor gazowy, to jest na plus, ale nie ma upsów :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie może coś bliżej coś o tym moto, chciałbym go kupić tylko trochę daleko żeby jechać go oglądać. http://www.allegro.pl/item110738463_kawasaki_kdx_200.html

Pisze że korba do roboty,to byś kupił nową korbe(koszt koło 450zł),a zapadka to chyba mu chodzi o zawór który rusza bodajże 2woma zapdkami nie wiem dokładnie jak to jest w KDX 200.Ja jakbym miał jechać to wszytsko bym pollokał w cylindrze i bym wiedział czy jest sens kupienia czy nie.Jak się nie znasz na rzeczy to wez kogoś kto ma jakieś pojęcie o mechanice.PZdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...

Witam :buttrock:

Dziś kupuje KDX'a 125 rok 98.. Muszę przy nim wymienić łańcuch. Jaki polecacie. Na allegro znalazłem jeden ale cena to 200zł, na Larsson'ie są trzy i nie wiem jaki kupić. Jaki polecacie? :biggrin:

Edytowane przez piterq1991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :icon_biggrin:

Dzi? kupuje KDX'a 125 rok 98.. Musz´ przy nim wymieniç ?a?cuch. Jaki polecacie. Na allegro znalaz?em jeden ale cena to 200z?, na Larsson'ie s? trzy i nie wiem jaki kupiç. Jaki polecacie? :biggrin:

 

Kup caly zestaw napedowy !! Najlepiej od KX'a- w larssonie jest przednia zebatka i lancuch od KDX'a, ale tylniej zebatki nie ma.

pzdr.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) :banghead:mam pewien problem:| tzn. nie ja ale kolega.. potrzebuje iglice, przepustnice i ta sprężynę do gaźnika do moto KAWASAKI KDX 125 93' wiecie gdzie można dostać coś takiego używanego? albo cały gaźnik używany? bo nowa przepustnica 1000zł u Olka;/ :| :buttrock: :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:biggrin: :banghead:mam pewien problem:| tzn. nie ja ale kolega.. potrzebuje iglice, przepustnice i ta sprężynę do gaźnika do moto KAWASAKI KDX 125 93' wiecie gdzie można dostać coś takiego używanego? albo cały gaźnik używany? bo nowa przepustnica 1000zł u Olka;/ :| :) :buttrock:

 

1000zł hehe ciekawe- może chcialeś napisać 100zł :) ? Za 100 to jeszcze bym kupił... Gaźnika poszukaj na allegro.

pzdr.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, nie chciałem napisać100zł kosztuje nowa 1000zł :| :eek:

a najlepsze to ze gaźnik cały pewnie będzie tańszy niz to ;/ :icon_twisted: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

gaźnik jest zwykły... sadze ze podejdzie od DT 125 lub MTX 125 bo kolega mial podobno takki sam gaźnik, a musze to kupic bo moj kolega to zapodział w garazu :(( i nima :/ ;D >help< :evil: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

 

a co do tego łańcucha.. to ja tez kupuje zaniedługo :P i biore 12-60 D.I.D (złoty) teraz mialem 12-52.

Edytowane przez lon_91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a najlepsze to ze gaźnik cały pewnie będzie tańszy niz to ;/ :D :icon_eek: :icon_eek:

gaźnik jest zwykły... sadze ze podejdzie od DT 125 lub MTX 125 bo kolega mial podobno takki sam gaźnik, a musze to kupic bo moj kolega to zapodział w garazu :(( i nima :/ ;D >help< :evil: :buttrock: :lapad:

 

a co do tego łańcucha.. to ja tez kupuje zaniedługo :P i biore 12-60 D.I.D (złoty) teraz mialem 12-52.

Stary ja za 400zł przyjade i w jeden dzień wszystko wyniose z tego garazu i dokładnie przegladne znajde tą część i wszystko spowrotem wyniose :))) Co to znaczy zgineło w garazu... No musi sie znalezc. Kurna no przeciez przeszukał bym prędzej cały Balin niż wydal 1000zł. Bardzo mozliwe ze tyle to kosztuje bo jak chciałem do popredniego moto to tez mi tak krzyczeli. cały gaznik kolo 1600zł i to bez dysz pewnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale to jest problem :crossy:

bo to są 2 garaże ;D a nadodatek mój silnik jechał w samochodzie i to w każdym momencie mogło spaść ;d

Gawron jak jesteś chętny dam 300zł (nie ja kolega):crossy: tylko to znajdź :crossy:

sam nie wiem gdzie tego szukać;/ na allegro nie ma... mam kontakt do jednej babki ale jej mąż pojechał na szkolenie i wróci za 12dni (od dziś) no szlak by trafił;/ a moto juz po remoncie jeszcze nie odpalane, przez niektórych ludzi to w wariatkowie wyląduje;/ :| :buttrock: :biggrin: :smile:

 

jak by ktoś miał cos takiego to piszcie jak najszybciej !!!! :wink: :wink:

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pewien problem... W czasie jazdy zgubiłem pokrętło do zerowania przebiegu dziennego (znajdowało sie ono po lewej stronie prędkościomierza). Próbowalem wyzerować licznik śrubokrętem, cyferki ruszały się lecz nie kręcily... Wiecie może jak mogę dorobić coś takiego lub gdzie dokupić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...