Skocz do zawartości

Naklejki do CBR


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam pytanie ponieważ będe malował niektóre owiewki w CBR F3 to potem będe oczywiście potrzebował kupić naklejki i teraz pytanie gdzie takie można kupić ? w Hondzie ? jakiś sklep? on line ? chodzi mi o oryginalne lub może są jakieś podróbki ? w ogóle jaka cena jest naklejek na cały motor ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już tam patrzyłem ale tam niemają całego kompletu tylko same naklajki z napisami tzn np. na tył napis cbr 2x , na boki jakies napisy, honda napis na dół 2x. itd a ja potrzebuje te napisy plus coś takiego jak ma ten gość:

 

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=69048673

 

czyli te takie jeszcze "kwadraty" , "trójkąty" - niewiem jak to sie nazywa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz może gdzieś u siebie w mieście jakiejś dużej drukarni?? Ja kupiłem cbr po szlifie i zaniosłem do nich owiewke i podorabiali mi według wzoru za jedna strone (napisac cbr na dole,taki tam dupelot duży na boku,napis cbr 600 i cos tam jeszcze było) za wszystko zapłaciłem 48 zł. czy jakoś tak.Oni po prostu zrobili wedlug wzoru wszystko bylo gotowe po tygodniu.zakręć sie za tym bo to chyba najtanszy i najlepszy sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

l3ft - robisz naklejki na sicie? Jak z trwałością pod lakierem? Chciałem kiedyś zrobić sobie naklejki do CBR w kilku kolorach i dać do wydruku, ale koleś nie był w stanie mnie zapewnic jak to zachowa się pod klarem. Koniec końców zrobiłem sobie naklejki z Avery 800.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no za sito zapłacisz taką kasę jak u Budz...no w tej Hondzie :D oczywiście przesadzam ale słono sobie liczą za sitodruk a potem klient sie dziwi "podróby i tak drogo :?: " . W nowym sezonie bede mial wielokolorowe naklejki drukowane ale to jeszcze musi potrwać. Ze sitem pod klarem nic sie nie powinno stać o ile nie uzywasz jakiegos ruskiego lakieru. Teraz tez robie w kilku kolorach - materiał nakladam jeden na drugi. Oczywiscie w ten sposób nie uzyskasz 'cieniowania' kolorów ani płynnych przejść. Ale stosuję cienkie folie i mogę sobie na takie rozwiązanie pozwolić.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale Ty sobie je sam robiłeś prawda? :D (przygotowanie do druku/cięcia) A to już spora część kosztów jest odjęta :) Z dobre sito nie zapłacisz mniej niż 500pln (no chyba ze jakaś qpa), ja jeszcze musze sprawdzić jedną metodę druku i zobaczyć jak się to wszystko zachowuje na i pod lakierem.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Za komplet zaplacisz okolo 540 zl caly czas wysylam zapytania dotyczace naklejek. Ale co raz pojawia sie ktos nowy z naklejkami wiec pisz do nich. Ten gosc wycina naklejki na ploterze podaje ci jego maila [email protected] tylko musialbys mu wzor. nie wiem co i jak bo jestem w trakcie zamawiania

Edytowane przez Misiek CBR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...