Skocz do zawartości

Enduro dla laika


Rekomendowane odpowiedzi

to jak ty zmieniasz te biegi ??? wzucasz jedynke (na jedynce zawsze ciagnie) dajesz gazu w odblokowanej DT to kolo 8-9 tys wzucasz nastepny bieg i on juz jest na optymalnych obrotach ja w zablokowanej 80 zmienialem biego bez problemu i nie bylo zadnej dziury

 

dlugo na mtx125 Yosariana nie jezdzilem bo jakos tak dziwny mi sie wydawal, kickstarter jakis taki krotki ;p , ja tam sprzetow kumpli nie paluje do konca tylko tak lajtowo, u mnie to jak zmieniasz to caly czas przyspiesza, nawet z 2 ruszysz na malych obrotach,

na hondzi to sobie ruszylem lajtowo 1 po chwili 2 wbijam a ze sprzeglo lapalo przy koncu a u mnie na poczatku to chwile mi zabieralo przyzwyczajenie sie do tego :roll: no ale fakt faktem nie krecilem jej nawet 8-9tys obrotow, bodajze od 5 sie zaczynala zbierac ...

fakt faktem mi sie 2T nie podoba ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio kupiłem Hondę Dominator jestem podobnych rozmiarów 186 wzrostu i jakieś 86 kg wagi czuję się na nim bardzo dobrze nie jest to lekki motocykl, ma trochę plastiku, lekki teren, miasto i małe traski jest super motocyklem nie potrzebuję nie wiadomo jakich prędkości zapas mocy który ma Dominator wystarczy. Dominator jest dla osób wysokich ja za swego dałem trochę więcej, może za te 6 tys coś znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MTX125

podobno mtx 125 bardzo ladnie chodzi...

enduroguy mi mowil ze na prawde ladnie to gania

O dziwo mój MTX w wyścigu równoległym do 100km/h wygrał z Yamą DT 125R i MZ 250 8O Co do róznic między 2T/4T w terenie na stromych podjazdach to te pierwsze mają spora wadę: na początku jest muuuułł, a gdy się wkręci (lub strzeli ze sprzegła) to moto zaczyna mielic glebę i nie jechać do przodu. Ta dolegliwość jest wprost proporcjonalna do zużycia tylnej opony :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dziwo mój MTX w wyścigu równoległym do 100km/h wygrał z Yamą DT 125R i MZ 250

No cos w tym jest. Mnie przedewszystkim prowadzenie zaskoczylo pozytywnie i zawias, bo wszyscy pisza ze Dt jest sporo lepsza a wg. mnie jest odwrotnie. Nie jest to moze jakas rewelacja, ale MTX'a mozna kupic taniej niz inne enduro 125cc i nawet daje rade :) . Jezdzilem na tym z gazówką z tylu i powietrzno-olejowym przodem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli inaczej Mtx 125rg sprowadzony z włoch. Zawieszenie tylne marzocchi....naprawde miły sprzęt...tylko ciężki strasznie

Kuba wziął nim ostrzejszą rundkę a ja bardziej lajtowo ale wcześniej jeździłem tym mtx-em w pełni zablokowanym i różnica była :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy swoje chwali, wiec ja moge polecic RX 125. Mi polecił go enduroboj i powiedzial, ze lepiej kupic sobie moto z "zapasem" Ja chcialem kupic KMXa albo DT. Nie zaluje swojej decyzji. Ja lubie sobie wjezdzac w miejsca "dziewicze" a takze szybko jezdzic po lesie. Zawieszenie wybacza naprawde duzo i chroni takich zapalencow jak ja za kazdym razem. Co do osiagow nie ma na co narzekac. Na poczatku ogarnac jest ciezko, ale jak masz juz doswiadczenie na innych moto, to spokojnie dasz rade.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...