Skocz do zawartości

Spotkanie 4umowe - W-w dziękuje za przybycie Zagranicy :)


Kaśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dopisujcie mnie do tej listy ino rychło.

mówisz i masz ... rozumiem' date=' że Miklasa dopisujemy ze znakiem zapytania ...

Wspaniala decyzja Adu - w nagrode oddaje Tobie wszystkie moje darmowe kolejki !!

Eeeeeee ... kolego Michale ... prezenty ode mnie będziesz rozdawał :twisted: Nieładnie, oj nieładnie - wstydzisz się choć trochę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak:

piątek 2.12.2005 r. - idziemy gdzieś na przedbiegi :twisted:

sobota 3.12.2005 r. (jak już dojedzie "zagranica") - główna impreza, czyli zostaje nam "Od zmierzchu do świtu" .

Prot jako stateczny i poważny facet idź się zapytaj co i jak. Może jakieś zniżki by nam dali 8) Kilka stolików zarezerwowali :twisted: , itp.

 

A potem siądziemy sobie spokojnie przy kawie i ciastku, i będziemy rozmawiać jak na każdego porządnego obywatela IV Rzeczpospolitej przystało o POGODZIE :lol:

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta ... jest !!! Jeśli do poniedziałku nie będzie protestów, dziadzia pójdzie i załatwi Wam wszystko :D - chyba, że Kudłaty veto straszne wniesie. Będziecie 11 XI na baletach przedyskutujcie. Czekam, jak wspomniałem do poniedziałku. W sumie szkoda bo mi się zaczęło podobać w Rockerze. Pieprzeni muzycy ! :-D

Może jakieś zniżki by nam dali

taaa ... będzie na odszkodowania ... i remont lokalu :-)

Na stronie pierwszej jest uaktualniona lista chętnych, ja swój post z listą modyfikuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że to gdzie będziemy pić nie jest aż tak istotne. Przeca każdy przed wyjściem walnie se szklankę, czy tam dwie szklanki czystej, a potem za rączkę i do baru, co by bardziej ekonomicznie było. 8) Impreza tak czy owak, przy takiej ekipie pod wezwaniem, będzie ognista. :twisted: Bardziej chyba trzeba zwrócić uwagę na to żeby termin spasował większości. :? :D :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...