Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

 

Ładna sztuka... prawie jak mój :icon_rolleyes:

Czasami bywam u Tomka zobaczyć co akurat przytachał do Polski, mieszkam od niego ok 10 minut drogi.

 

Thx.

Szukałem jej 3.5 miesiąca..mam nadzieje że wszystko bedzie oki. Tłumaczenia mam zrobione, przegląd zerowy tez, skarbowka do odbioru i moze jutro juz zarejestruje.

Teraz czekam na 'normalna pogode - u nas dzis snieg i przymrozek.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

I od razu pytam - może ktoś wie gdzie w miare tanio kupić stelaż pod centralny kufer (ew. kufer też)

do naszych maszyn , mam rocznik 2000 ?

Niedawno pytałem o to w sklepie www.jotte.pl. Płyta M3 kosztuje 124 zeta, stelaż 340F 221 zeta. Wszystko GIVI. Z kufrem to już od wyboru do koloru. Można się rzucić na GIVI, a można też coś szarpnąć z Louisa.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno pytałem o to w sklepie www.jotte.pl. Płyta M3 kosztuje 124 zeta, stelaż 340F 221 zeta. Wszystko GIVI. Z kufrem to już od wyboru do koloru. Można się rzucić na GIVI, a można też coś szarpnąć z Louisa.

 

Wielkie dzięki , muszę tam uderzyć bo pięknisie kupiłem bez , a centralny miałem w poprzednim moto i się przyzwyczaiłem , moim zdaniem nawet dodaje jej piękna....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy ktos wie od ktorego roku montuja w fazerach uchwyty pasazera w kolorze reszty motocykla?

Bodajże od 2000. Wczesniej była ta dziwna, czarna rurka :D

Edytowane przez Wicher

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam do sprzedania tłumik do Fazera 98-03 firmy Hurric. Jest to końcówa z rurą do kolektora. Tłumik jest owalny, w karbonie. Cena 480 PLN. Uzywany ale w bardzo dobrym stanie - bez ryski.

 

Dodatkowe info [email protected] Moge przesłać zdjecia.

 

 

 

A tu filmik z mojej nauki goomowania na Fazerku.

 

http://www.youtube.com/watch?v=IgqyeEus4L8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno pytałem o to w sklepie www.jotte.pl. Płyta M3 kosztuje 124 zeta, stelaż 340F 221 zeta. Wszystko GIVI. Z kufrem to już od wyboru do koloru. Można się rzucić na GIVI, a można też coś szarpnąć z Louisa.

 

 

dokładnie polecam ten sklep. rownież kupiłem u nich plyte M3 i mocowanie! dzieki mocowaniu mam caly motocykl jak mialem maly wypadeczek uratowal go od asfaltu! polecam jotte.pl potarguj sie troche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukimaster gratulacje zakupu tak pięknego motocykla :icon_mrgreen: :icon_razz:

 

Bandzior szybkiego powrotu do zdrowia. Zdradze kolegom, że we wtorek czeka naszego kolege Bandziora operacja TRZYMAJ SIE :crossy: :crossy:

 

Pozdrawiam wszystkich i również życze dużo zdrowia. Tym bardziej, że pomału mozna dosiadać nasze Fazery i robic coraz dłuzsze trasy :eek: :eek: :flesje: :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek.

 

Szukam sobie nowego sprzęta, przeglądająć allegro trafiłem na ten motocykl.

Czy mógłbym prosić kolegów o ocenę tej oferty ;)

http://www.allegro.pl/item168022101_yamaha...er_fzs_600.html

A może ktoś zna właściciela lub ten motocykl??

Proszę o pomoc gdyż nie uśmiecha mi się kolejna wyprawa za jeden uśmiech :wink: hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...