Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez kilka dni temu zmienilem lancuch. Moto kupilem z o-ringiem, ktory nie byl nawet w polowie regulacji a juz nadawal sie do wymiany bo byl nierownomiernie wyciagniety. O-ringi po prostu sa za slabe na moc jaka dysponuje fazer.

 

 

A tak z innej beczki, mam do sprzedania troche akcesoriow do fazera:

- gmole (3 punkty mocowania) - 250zl

- oslona chlodnicy - 150zl

- czarna szybka turystyczna (double-bubble) - 200zl

 

Oprocz tego mam jeszcze sportowy tlumik scorpiona (carbonowy) oraz stelaz pod top case givi + kufer 48l tez givi, tylko musze jeszcze wymyslic jak to zwiezc z jukeja. Jakby byli jacys zainteresowani powyzszymi to moge porobic troche zdjec. Jestem teraz w Polsce wiec mozna odebrac osobiscie w Warszawie albo Lublinie.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jestem szczęśliwym posiadaczem Fazerka z 98 roku, a jak wiadomo w tych modelach podnóżki pasażera są trochę przykrótkie no i niestety ostatnio mój plecak tez postanowił się zbuntować :banghead:. Mam pytanko czy podnóżki od modelu 2001-2003 będą pasować bez żadnych przeróbek ?? od razu dodam że chciałbym zmienić wydech na fabryczny z tego przedziału rocznikowego co podnóżki . Wydech który mam w tej chwili jest za głośny.

 

 

Z góry dziękuję za podpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jestem szczęśliwym posiadaczem Fazerka z 98 roku, a jak wiadomo w tych modelach podnóżki pasażera są trochę przykrótkie no i niestety ostatnio mój plecak tez postanowił się zbuntować :buttrock:. Mam pytanko czy podnóżki od modelu 2001-2003 będą pasować bez żadnych przeróbek ?? od razu dodam że chciałbym zmienić wydech na fabryczny z tego przedziału rocznikowego co podnóżki . Wydech który mam w tej chwili jest za głośny.

Z góry dziękuję za podpowiedz.

Za głośny wydech, a mozę Ty za miętki. Ja to lubię basowy pomruk silnika, a nie głos odkurzacza :icon_mrgreen: .

Jakiej firmy wydech posiadasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A tak z innej beczki, mam do sprzedania troche akcesoriow do fazera:

- oslona chlodnicy - 150zl

 

Lime,

 

Byłbym zainteresowany tą Twoją osłonką na chłodnicę.

 

Jak podeślesz jakieś zdjęcia i jeszcze coś stargujesz moze się dogadamy :icon_mrgreen:

 

 

A swoją drogą.. widzieliście coś takiego?

 

Luma XMART

 

 

Nabyłem cuś takiego jakieś półtora roku temu (sprowadzone z Czech) i muszę przyznać, że fajna sprawa :buttrock:

Edytowane przez jaquzie

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 :>
http://sites.google.com/site/jaquzie/
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lime,

 

 

Luma XMART

 

 

Nabyłem cuś takiego jakieś półtora roku temu (sprowadzone z Czech) i muszę przyznać, że fajna sprawa :D

 

Bajera na maxa :biggrin:

Czego to ludzie nie wymyślą...

Ps. ja 2 lata temu miałem nauczkę z zamkniętą blokadą przedniego koła, jeszcze w Hondzie CB 500.. efekt połamany błotnik :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy w fzs z 2003r. jest regulacja wysokości świecenia świateł przednich?

 

Mam tylne zawieszenie na prawie najtwardsze ustawienie ale moja waga powoduje, że dupa nadal trochę siada i chciałem przednią lampę trochę opuścić, żebym nie dawał innym w nocy tak po oczach. Dzisiaj jeden mnie na światłach opieprzył, że jechać się przede mną nie da :icon_biggrin:

 

Dzisiaj wieczorem w kiepskim świetle patrzyłem ale nie widziałem, żadnej regulacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za głośny wydech, a mozę Ty za miętki. Ja to lubię basowy pomruk silnika, a nie głos odkurzacza :) .

Jakiej firmy wydech posiadasz?

 

Posiadam jakiegoś Montii wiec raczej nic specjalnego aczkolwiek ryczy dość ładnie :D

 

 

Nikt nie wie co tymi podnóżkami ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lime,

 

Byłbym zainteresowany tą Twoją osłonką na chłodnicę.

 

Jak podeślesz jakieś zdjęcia i jeszcze coś stargujesz moze się dogadamy ;)

Ale to nie jest drogo :P. Sprzedaje praktycznie po kosztach. Chwilowo nie mam dostepu do aparatu ale wyglada tak jak na tej aukcji, tylko bez polerki

 

http://cgi.ebay.co.uk/Yamaha-Fazer-MIRROR-...id=p3286.c0.m14

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwrot "bez polerki" niewiele mówi :]

 

Może to już zardzewiało? albo zmieniło kolor na zielony ? :biggrin:

 

Lime, dorwiesz aparata, cyknij zdjątka, podeślij, bo nie lubię kupować czegoś, czego nie widzę..

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 :>
http://sites.google.com/site/jaquzie/
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Własnie niedawno przyjechałem sobie na fazerku do Polski z Irlandii. Kcem go tutaj zostawić i zarejestrować.

Przed rejestracją motocykl musi przejść badania techniczne (czego nie wymagaja w IRL)

A więc bede musiał wymienić lampy. Pytanie moje, po czym mogę poznać, że lampy od fazerka są przeznaczone do modelu na rynek o ruchu prawostronnym? Takie lampy będę chciał kupić na allegro i nie chciałbym byc zrobiony w ...

Pytanie drugie. W czasie podróży przestał mi działać przedkościomierz. Przebieg motocykla także stanął w miejscu (mógłbym się cieszyć bo motor ma mniej przejechane) Wolał bym jednak wiedzieć co sie stało, i jak to naprawić. Dięki za info i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A więc bede musiał wymienić lampy. Pytanie moje, po czym mogę poznać, że lampy od fazerka są przeznaczone do modelu na rynek o ruchu prawostronnym? Takie lampy będę chciał kupić na allegro i nie chciałbym byc zrobiony w ...

 

 

To nie koniecznie .. zależy od pana "czesia" który robi ci przegląd ...

Ja rejestrowałem swoje moto rok temu przywiezione z UK .. zrobiony był mod na 2 świecące światła mijania.

 

Przegląd przeszedł bez problemu i zarejestrowałem moto.

 

Z mojego doświadczenia wynika że Panowie na stacji się nie znają na motorkach ..

 

Ja bym nie zmieniał świateł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...