Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich Fazerowiczow!

 

Mam do was szybkie pytanko. Jestem akurat w niemczech z odpowiednia gotowka i pojawilo sie takie oto ogloszenie. Jeszcze nie dzwonilem sie wypytywac o moto bo zauwazylem brak znaczka yamahy na przedniej owiewce. Czy on moze odpasc i pozostanie to bez sladu??? Moze komus sie to nie podobalo i odkleil??? Osobiscie nie mialem jeszcze nigdy blizszego kontaktu z tym rocznikiem fazera, a zdecydowalem sie na ten motocykl z waszych pochlebnych opini. Jak zauwazycie cos jeszcze to piszcie.

 

link

 

Pozdrawiam Mateusz!

Edytowane przez Motorrader88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tego ogłoszenia już :)

Przepraszam dopiero teraz zauwazylem ze link nie dzila. Z tego co widze to miema mozliwosci wstawienia prawidlowo tego linka. W takim razie bardzo prosze jezeli ktos ma chwilke wejsc na www.mobile.de i wyszukac fazera wpisujac w PLZ (kod pocztowy) 90475 Motocykl jest koloru srebrnego za 3280 euro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam dopiero teraz zauwazylem ze link nie dzila. Z tego co widze to miema mozliwosci wstawienia prawidlowo tego linka. W takim razie bardzo prosze jezeli ktos ma chwilke wejsc na www.mobile.de i wyszukac fazera wpisujac w PLZ (kod pocztowy) 90475 Motocykl jest koloru srebrnego za 3280 euro

 

Sie mata!!! te foty sa strasznie male i niewiele co pokazuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie mata!!! te foty sa strasznie male i niewiele co pokazuja.

racja a co z tym znaczkiem bo to akurat sie rzuca w oczy czy ma to tendencje do odpadania, odklejania sie np na sloncu? Myslalem tez o takim fazerku jak ty masz rocznik 99 za 3000 euro - czy to nie za duzo? Tylko ze bardzo sugeruje sie modyfikacjami jakie zostaly przerowadzone w 2000r i staram sie znalesc mlodszy model. Czy te modyfikacje bardzo wplynely na komfort jazdy i prowadzenie. Czy raczej ktos taki jak ja (czytaj ktos dla kogo to jest drugi motocykl w dodatku po xt) nie odczuje tej ruznicy. Moze kupilbym starszy i tak jak ty zmamontowalbym sobie inne podnozki dla pasazerki (prawie zawsze jezdze z)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja a co z tym znaczkiem bo to akurat sie rzuca w oczy czy ma to tendencje do odpadania, odklejania sie np na sloncu? Myslalem tez o takim fazerku jak ty masz rocznik 99 za 3000 euro - czy to nie za duzo? Tylko ze bardzo sugeruje sie modyfikacjami jakie zostaly przerowadzone w 2000r i staram sie znalesc mlodszy model. Czy te modyfikacje bardzo wplynely na komfort jazdy i prowadzenie. Czy raczej ktos taki jak ja (czytaj ktos dla kogo to jest drugi motocykl w dodatku po xt) nie odczuje tej ruznicy. Moze kupilbym starszy i tak jak ty zmamontowalbym sobie inne podnozki dla pasazerki (prawie zawsze jezdze z)?

 

Jesli chodzi o znaczek to nie znam tematu. Nic mi sie nie odleja :) Jesli chodzi o zmiany to istotne to te dluzsze podnozki (mnie wymiana kosztowala jakies 260zl) i regulowane przednie zawieszenie (ja u siebie zalalem sredniej gestosci motula do lag i jest git). Na nowszym Fazerku nie smigalem, ale na moim komfort jest super a prowadzi sie genialnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wrocilem z jazdy probnej Fazerkiem z 98.Wszystko bylo idealne, od pierwszego wlasciciela przebieg niby 19 tys. (dziwnie maly ale wiekszosc niemcow jezdzi tylko w weekendy i na krotkich trasach) Jedynie wydawalo mi sie jakby z przednim zawieszeniem bylo cos nie tak. Mialem wrazenie jakby polka byla krzywa i jeden z koncow kierownicy blizej mnie. Jak zwrocilem na to uwage to powiedziano mi ze to zludzenie optyczne bo widocznie owiewka sie troche przestawila i trzeba to wyregolowac. Moze tez macie takie zludzenie na waszych??

Edytowane przez Motorrader88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wrocilem z jazdy probnej Fazerkiem z 98.Wszystko bylo idealne, od pierwszego wlasciciela przebieg niby 19 tys. (dziwnie maly ale wiekszosc niemcow jezdzi tylko w weekendy i na krotkich trasach) Jedynie wydawalo mi sie jakby z przednim zawieszeniem bylo cos nie tak. Mialem wrazenie jakby polka byla krzywa i jeden z koncow kierownicy blizej mnie. Jak zwrocilem na to uwage to powiedziano mi ze to zludzenie optyczne bo widocznie owiewka sie troche przestawila i trzeba to wyregolowac. Moze tez macie takie zludzenie na waszych??

 

Owiewka jest przymocowana na srubkach i o przestawieniu nie mam mowy chyba że ją odkrencisz i przesuniesz:) Jesli masz takie wrazenie wizualne to znaczy ze motocykl ma krzywa kierownice mógł sie przewrócic! Ale kierownic to nie problem wiekszosc i tak zmiena na szersze! za ok 300zł. Treoszke mały przebieg jak na 98 rocznik! Powinien miec zestaw napedowy jeszcze od nowosic nie wymieniany! Na to popatrz. Taki zestaw wytrzymuje ok 30 tyś km>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owiewka jest przymocowana na srubkach i o przestawieniu nie mam mowy chyba że ją odkrencisz i przesuniesz:) Jesli masz takie wrazenie wizualne to znaczy ze motocykl ma krzywa kierownice mógł sie przewrócic! Ale kierownic to nie problem wiekszosc i tak zmiena na szersze! za ok 300zł. Treoszke mały przebieg jak na 98 rocznik! Powinien miec zestaw napedowy jeszcze od nowosic nie wymieniany! Na to popatrz. Taki zestaw wytrzymuje ok 30 tyś km>

 

Jak rozpoznac czy lancuch jest orginalny. Prosze o szybka odpowiedz bo moze jeszcze dzisiaj kupie fazera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wrocilem z jazdy probnej Fazerkiem z 98.Wszystko bylo idealne, od pierwszego wlasciciela przebieg niby 19 tys. (dziwnie maly ale wiekszosc niemcow jezdzi tylko w weekendy i na krotkich trasach) Jedynie wydawalo mi sie jakby z przednim zawieszeniem bylo cos nie tak. Mialem wrazenie jakby polka byla krzywa i jeden z koncow kierownicy blizej mnie. Jak zwrocilem na to uwage to powiedziano mi ze to zludzenie optyczne bo widocznie owiewka sie troche przestawila i trzeba to wyregolowac. Moze tez macie takie zludzenie na waszych??

19 tysięcy km to ja robię w ciągu jednego sezonu. Nie wierzę w taki przebieg w prawie 10 letnim motocyklu. Krzywa owiewka to znaczy przestawiony stelaż. To się nie dzieje ot tak sobie, jeśli masz wrażenie, że z zawiechą jest coś nie teges, to pewnie miał dobrego dzwona. Ja bym sobie odpuścił ten motocykl - za dużo niewiadomych.

 

Jak rozpoznac czy lancuch jest orginalny. Prosze o szybka odpowiedz bo moze jeszcze dzisiaj kupie fazera

Na każdym ogniwie jest wygrawerowany napis 'Yamaha' ;)

 

Nie napalaj się i poszukaj czegoś innego, to moja dobra rada.

 

PS. Witam znów na forum... nie wiem jeszcze na jak długo ;-)

 

--

DrFugazi i Fugazowy Fazer '2002

http://moto.drfugazi.eu.org/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DrFugazi i Fugazowy Fazer '2002

http://moto.drfugazi.eu.org/

Zaj*biście zrobiłeś tego Fazerka :)

Przydałoby się jeszcze jakieś tuningowe siedzenie :notworthy:

Edytowane przez B@rtek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wróciłem spowrotem do polski. Niestety bez fazera :bigrazz: W drodze do domu jeszcze wstąpiłem zobaczyć jakiegoś bandita z 2004r. który miał jakby podobnie krzywą półkę no może trochę mniej. Przy okazji upewniłem się że FAZER TO JEST TO :rolleyes: Jeżeli ktoś z was lub waszych znajomych będzie sprzedawał jakiś prosty ,nie po glebie sprzęt, stan wizualny już powoli przestaje się liczyć to dajcie znać.

 

Pozdrawiam Mateusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...