Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

I "2" wypadają :icon_rolleyes:

 

No wlasnie, pierwszy przejazd (ze sprzeglem) ok, biegi miekko wchodza az milo, drugi raz krecilem 8-9 tys i bez sprzegla - jednak slychac wyrazny "click" przy wkladaniu kolejnych biegow - jednak najgorzej wchodzi 2

 

I bede jedzil ze sprzeglem :biggrin:

 

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.........95 KM z 600 to optymalne rozwiązenie.

4. Prowadzenie - dobre. Chociaż lepsze by było twardsze zestrojenie przedniego widelca. Tył jest ok.

5. Motocykl uniwersalny - do wyszystkiego. Wykorzystuje go do dojazdów do pracy, szybkich przelotów po polsce, wariowania pod 2oo :icon_rolleyes: Super idzie na goomkę .............

 

Jak stawiasz ja na goomke?

Bo mi sie udaje tylko z jedynki troche ja oderwac i za daleko nie jade bo mi sie koncza obroty.Nie chce tez strzelac ze sprzęgła bo szkoda mi napedu i skrzyni... Słyszalem ze ludzie stawiaja ja na 2 jezeli tak to jak.

 

Jakaś technika...

Poradzcie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak stawiasz ja na goomke?

Bo mi sie udaje tylko z jedynki troche ja oderwac i za daleko nie jade bo mi sie koncza obroty.Nie chce tez strzelac ze sprzęgła bo szkoda mi napedu i skrzyni... Słyszalem ze ludzie stawiaja ja na 2 jezeli tak to jak.

Ja stawiam z gazu na jedynce...

Wkręcasz szybko na 5k obr. zamykasz gaz i szybko odkręcasz :)

Ja ostatnio tak ćwiczyłem 1,5h i na początku tylko mi koło podrywało i zaraz spadało, ale ostatnio już przejadę pewien odcinek...

Musisz znaleźć tak zwany punkt "G" na moto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie nie szukaj tego punktu. Jak juz będziesz jeździł w pozycji 45 stopni możesz zacząć szukać :)

W sumie racja, na razie niech nie próbuje :)

Mi też się nie spieszy... Zbyt krótko jeżdżę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, pierwszy przejazd (ze sprzeglem) ok, biegi miekko wchodza az milo, drugi raz krecilem 8-9 tys i bez sprzegla - jednak slychac wyrazny "click" przy wkladaniu kolejnych biegow - jednak najgorzej wchodzi 2

Są dwie szkoły, zresztą temat wielokrotnie wałkowany na forum. Zmiana z 1 na 2 z półsprzęgłem (nie licząc rzadkich startów z odwijaniem do czerwonego), reszta bez użycia klamki. Wszystkie redukcje na półsprzęgle. Po nauczeniu się takiej zmiany z odpowiednimi przegazówkami biegi wchodzą ciszej i bardziej płynnie niż ze sprzęgłem :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

No z tą Norwegią to może trochę ostudzę twój zapał. Wróciłem z wyprawy po Szwecji i Norwegii dwa tygodnie temu i wrażenia mieszane. Przedewszystkim jak mi wszyscy mówili z pogodą jest "w kratkę" tzn. na 13 dni w Norwegii 8 to z deszczem z czego trzy to woda non stop. Więc trudno cieszyć się w takich warunkach winklami.

 

Mając do porównania Norwegię i Włochy zdecydowanie wybieram Italię. Nic dziwnego że jest tylu dobrych kierowców z Włoch i żadnego z krainy fiordów.

Juz byłem w Norwegii i jak dla mnie bomba,zakochałem się namaksa :P

Ciepłe kraje nie dla mnie :)

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz byłem w Norwegii i jak dla mnie bomba,zakochałem się namaksa :icon_exclaim:

Ciepłe kraje nie dla mnie ;)

Akurat siostra mojej lepszej połowy siedzi od paru dni w Bergen. Sam chętnie też bym się przejechał popatrzeć troche na fiordy i inne atrakcje :icon_arrow:

Z pogodą aktualnie nie jest tak źle bo jest ok 20 stopni. Można śmiało śmigać :lalag:

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No... zobaczyć fiordy to trzeba, koniecznie! robią niesamowite wrażenie swoim ogromem i pięknem. Więc niemyślcie, że komuś odradzam. Chciałem tylko powiedzieć że drugi raz tam szybko nie wrócę, bo jeśli chodzi o poszalenie na motocyklu to moim zdaniem są lepsze kraje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna taka wyprawa...

Wypoczeliście cokolwiek, czy wróciliście gorzej zje.bani niż przed wyjazdem?

 

Jesli pytanie jest do mnie to wypoczelismy, choc byly momenty ze mialem ochote zsasc motocykla i polozyc sie obok niego na parkingu. 300 km po zakretach to cos pieknego lecz i niesamowicie meczącego. Cóż nic tak nie meczy jak ten aktywny wypoczynek :banghead:

Poza tym jeden dzien spedzilismy na plazy, a jeden w Wenecji i dodatkow jeden na łojeniu browarow bo padalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli pytanie jest do mnie to wypoczelismy, choc byly momenty ze mialem ochote zsasc motocykla i polozyc sie obok niego na parkingu. 300 km po zakretach to cos pieknego lecz i niesamowicie meczącego. Cóż nic tak nie meczy jak ten aktywny wypoczynek :evil:

Poza tym jeden dzien spedzilismy na plazy, a jeden w Wenecji i dodatkow jeden na łojeniu browarow bo padalo.

 

jak dla mnie to taka jazda to fajna zabawa, ale żonki to na bank bym na to nie namówił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat siostra mojej lepszej połowy siedzi od paru dni w Bergen. Sam chętnie też bym się przejechał popatrzeć troche na fiordy i inne atrakcje :banghead:

Z pogodą aktualnie nie jest tak źle bo jest ok 20 stopni. Można śmiało śmigać :buttrock:

He he he tez mieszkałem w Bergen :buttrock:

Zajebiste miasto. Na 365 dni 360 jest deszczowych :notworthy:

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...