Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Czy przypadkiem ktos z obecnych fazerowcow zna wymiary, uwaga, kierownicy w modelu FZS600'2001. Swoja droga pewnie wszystkie kierownice od 1998 do 2003 sa takie same, jednak pewnosci nie mam.

Tak czy siak interesuje mnie nie tylko dlugosc, ale rowniez wysokosc, glebokosc, wysokosc koncow oraz szerokosc ugiecia (czy jak tam sie to nazywa takie w polowie kierownicy skrzywienie :notworthy:

 

Aha, bym zapomnial, oczywiscie srednica przekroju i srednica gwintu na koncowki :clap:

Pozdr,

http://www.scigacz.pl/zdjecia/gallery/test...kli/12.jpg.html tak wygląda orginalna kierownica do fazera niestety wymiarów nie znam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Czy przypadkiem ktos z obecnych fazerowcow zna wymiary, uwaga, kierownicy w modelu FZS600'2001. Swoja droga pewnie wszystkie kierownice od 1998 do 2003 sa takie same, jednak pewnosci nie mam.

Tak czy siak interesuje mnie nie tylko dlugosc, ale rowniez wysokosc, glebokosc, wysokosc koncow oraz szerokosc ugiecia (czy jak tam sie to nazywa takie w polowie kierownicy skrzywienie :)

 

Aha, bym zapomnial, oczywiscie srednica przekroju i srednica gwintu na koncowki :P

Pozdr,

 

 

Gusto,

 

Czy to Twój zgniot stoi u Pawła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co myslicie o tym fazerku??? Było w ogóle takie malowanie. Może się czegoś dopatrzycie.

 

http://moto.allegro.pl/item245992554_yamah...an_idealny.html

Salonowy, I właściciel, serwisowany, więc czego chcieć więcej? :icon_question:

Już widziałem kilka w takim malowaniu :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie wypraszam takie uwagi pod adresem mojej Madzi! :rolleyes: :D

Tak, to ona, a co? :evil:

 

W takim razie przepraszam :icon_mrgreen: Zgniotem można nazwać kierownicę i... chłodnicę.

Mam nadzieję, że już niedługo wszystko naprawisz, a motocykl będzie wyglądał jak nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie przepraszam :icon_mrgreen: Zgniotem można nazwać kierownicę i... chłodnicę.

Mam nadzieję, że już niedługo wszystko naprawisz, a motocykl będzie wyglądał jak nowy.

Tez mam taka nadzieje :icon_razz: W tym celu potrzebuje wlasnie wymiarow kierownicy od jakiegos zyczliwego forumowicza :bigrazz: Tak, wiem, niestety pewnie trzeba sie wybrac z miarka i zmierzyc :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dzisiaj zaliczylem dola ... jakis gosciu zwinął mi sprzed nosa swietnego fazerak .. mial wszystko co chcialem miec w moto .. niebieski, stelaż, kufry, wydech sportowy, opony zebatki i naped z zeszłego roku, był urzywany turystycznie ... i pełna historai serwisowa

 

no i co najważniejsze ... to kasa grała ... tylko że ja umiałem sie na weekend bo daleko ... nie wybiore sie z krakowa do poznania po robocie .. ;)((((( ... za******* wtopa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co myslicie o tym fazerku??? Było w ogóle takie malowanie. Może się czegoś dopatrzycie.

 

http://moto.allegro.pl/item245992554_yamah...an_idealny.html

Kupiłeś go??

Bo widziałem już zdjęcia na bikepics z Twoim nickiem :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qualifier na tyle, jakieś 3kkm, zero problemu, fajnie trzyma (jak złapiesz malowaną linię w złożeniu to pięknie łapie asfalt po uślizgu) , na deszczu (jak to na deszczu) troszkę wozi, ale ja mam taką mocniejszą wersję (PC III, napęd 15-48, itd), z przodu jest 208 RR i spokojnie 2 sezony wytrzymuje

 

Tez mam taka nadzieje :) W tym celu potrzebuje wlasnie wymiarow kierownicy od jakiegos zyczliwego forumowicza :) Tak, wiem, niestety pewnie trzeba sie wybrac z miarka i zmierzyc :D

 

Jak chcesz to mogę Ci obdziałkować moją (od nakeda) odnowioną proszkowo (będziesz musiał niestety skrobać bo chłopcy za grubo pomalowali) ale masz za free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś go??

Bo widziałem już zdjęcia na bikepics z Twoim nickiem :buttrock:

 

witam!

 

no już na szczęście kupiłem :clap: Świetne moto przynajmniej jak dla mnie, pozycja ok, osiągi jak najbardziej też. Martwi mnie to że mój plecaczek nie wie zabardzo jak ma siedzieć. O bak nie może się oprzeć bo jestem zbyt wyprostowany ale z kolei nie aż tak bardzo żeby mnie obiąć i się trzymać. Pozostaje siedzieć prosto i się mocno trzymać uchwytów bo co odkręce albo przychebluje to leci :P. Może rozwiązaniem będzie centralka którą itak chziałem zamontować. Poza tym to spalania 5l nie udało mi się jeszcze osiągnąć. Na pełnym do rezerwy zrobiłem niecałe 200km -czy to normalne??? Dodaje że nie latam szybko ale czasem odkręcałem z pod świateł na maksa do 100km/h no i na obwodnicach do 150 ale to tylko na chwile. Przy normalnej jeździe silnik kręciłem w okolicach 6-7tys.A jak wam się śmiga na winklach. Ja mam ciągle jakieś głupie wrażenie jkby miał mi tył uciec. Może to tylko wrażenie zpowodowane szeroka oponą?? Nawet na Xt robiłe większe pochyły bez obaw. W Fz6 mam założone Diablo Corsa a boję sie mocniej złożyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motorrader88

Teraz mam Diablo Corsy i są rewelacyjne (raczej były bo się kończą ;) ) i mozna naprawde mocno się składać. Jesli chodzi o uczucie miotły na tyle to po ustawieniu zawieszeń przeszło. Jak odebrałem mojego to w zakrętach przód też pływał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...