Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie.

 

Ostatnio zauważyłem,że podczas hamowania a w zasadzie dohamowywania mam drżenie owiewki i takie uczucie, jakbym jechał po tarce.

 

Nie było takiego zjawiska przed zmianą opon (mam nowe Pirelli Diablo Strada).

 

Dodam, żoe koło wyważone prawidłowo i ciśnienie też ok.

 

Może to olej w lagach do wymiany.

 

Jeśli ktoś się spotkał z czymś takim, to proszę o poradę.

:flesje:

Też tak mam , ale to chyba opona musi się dotrzeć :rolleyes: , bo też mam z przodu nową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koniaczek, dzięki!

 

mam pytanie, czy ktoś z Was ma na zbyciu błotnik przedni do FZS? mój akcesoryjny już drugi raz (!) się urwał (pierwszy raz przy ponad 170 km/h :D )??

 

będę go chyba robił, ale problem w tym, że nie jest on idealnie dopasowany pod mocowania i to zapewne jest przyczyna usterki+zmęczenie materiału.

Edytowane przez Ario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm chyba powinien, a możesz podesłać fotki, zawiecho jest chyba identyczne. kolor jest dla mnie sprawą drugorzędną chciałbym po prostu pojeździć... ile byś chciał za niego?

 

[email protected] jakby co

Edytowane przez Ario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, czy ktoś z Was ma na zbyciu błotnik przedni do FZS? mój akcesoryjny już drugi raz (!) się urwał (pierwszy raz przy ponad 170 km/h ;) )??

Czyli zywica i klejenie sie na *uja sie zdalo.

Ario to jezdzij tak jak ja bez przedniego blotnika :icon_razz:

Przeszkadza tylko jak jest mokro bo mozna sobie "skunksa" zrobic przez cale moto (kask i kurtke :P ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dało i nie dało. błąd był taki, że przykręciłem go tylko na dwie śruby i puścił... teraz muszę skonfrontować opcję naprawa vs. nowy... :icon_mrgreen:

Rozglądałeś się na niemieckim ebay? Jak szukałem błotnika do swojego Fazera to udało mi się wyrwać oryginalny za jakieś 20 ojro, także taniocha :icon_eek:

Co do błotnika z FZ6 to nie jest on przypadkiem inaczej mocowany?

http://w1.bikepics.com/pics/2006%5C05%5C02...577566-full.jpg

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...