Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

Kumpel ma fazerka.

Niezła maszynka.

Pamiętam jak szukał dla siebie moto to napalony był na Horneta, na Fazera nie chciał patrzeć bo "owiewki".

Namawiałem go aby się zastanowił.... potem nadarzyła się okazja i ma.

Teraz nie chce mieć innego... chyba że Fazera 1000 :-).

Pozdrawiam posiadaczy tego cuda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie qrna złotówy, 4,5-4,6 ;) ludzie, co Wy co do kropli liczycie benzynę??

JAsna sprawa: nie pałujesz 5l, dajesz w p.izde tyle ile wlejesz, czym tu się podniecać?

 

Chyba że to jakiś konkurs, właściciel fazera który spali najmniej wygrywa czajnik i żelazko z demobilu... :crossy:

 

Ja nie mam szans na nagrodę, bo mnie to j.ebie ile pali, ważne jak jeździ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FZS 600 ma jedną z najwygodniejszych kanap w swojej klasie :biggrin:

 

btw ja jeżdżę tylko solo :D

Wszystko zalezy od pojmowania słowa "wygodna".Moja pasażerka za bardzo zadowolona nie jest.Jeżeli chodzi o obicie i "twardość" to jest wszystko w porządku.

Nie podoba jej się to, że przedział dla kierowcy jest nieco za długi, przez co wpada w lukę jaka jest pomiędzy moim tyłkiem, a przedziałem pasażera ;)

Na szczeście niedługo kanapa zostanie zmodyfikowana :clap:

 

jakie qrna złotówy, 4,5-4,6 :notworthy: ludzie, co Wy co do kropli liczycie benzynę??

JAsna sprawa: nie pałujesz 5l, dajesz w p.izde tyle ile wlejesz, czym tu się podniecać?

 

Chyba że to jakiś konkurs, właściciel fazera który spali najmniej wygrywa czajnik i żelazko z demobilu... :)

 

Ja nie mam szans na nagrodę, bo mnie to j.ebie ile pali, ważne jak jeździ.

Wiesz, jak jadę na przejażdżkę 300 km, to w zasadzie nie robi mi to różnicy czy połyka 4,5 czy 6 litrów ;)

Ale jak jadę na wczasy 2500km w jedna stronę, to już ma to dla mnie znaczenie ile pożera paliwa ;)

Jak widzisz nie każdy ma wujka szejka i duża liczba osób zwraca uwagę na zuzycie paliwa.

Fazer to akurat maszyna ekonomiczna, ale widzę tutaj duże rozbiezności w zużyciu paliwa pomiędzy poszczególnymi użytkownikami ;)

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spalanie ;)

autostrada i 150 km/h - 6,2 litra

autostrada i 160 km/h - 5,7 litra ale 100 oktan :icon_biggrin: taki czeski wynalazek

Spokojne bujanie sie po francji 4,4 litra

średnia z trasy 5000 km 5,05 litra na 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będziesz chciał możemy w weekend ustawić się gdzies w Wawie na porównianie :bigrazz:

 

Kurcze wyszedłem z pracy w piątek i zapomniałem sprawdzić, czy ktoś mi odpisał, a w domu odziwo przez weekend nie miałem netu.

 

Dzięki za propozycję i sorry za przegapienie. Odezwę się do Ciebie na priv mam nadzięję, że propozycja będzie jeszcze niebawem aktualna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zalezy od pojmowania słowa "wygodna".Moja pasażerka za bardzo zadowolona nie jest.Jeżeli chodzi o obicie i "twardość" to jest wszystko w porządku.

Nie podoba jej się to, że przedział dla kierowcy jest nieco za długi, przez co wpada w lukę jaka jest pomiędzy moim tyłkiem, a przedziałem pasażera :icon_twisted:

Na szczeście niedługo kanapa zostanie zmodyfikowana :icon_mrgreen:

 

 

 

 

niestety tez muszę potwierdzić, kanapa na kierowcy jest za długa i pasażerka mi wpada w tą luke- przy wiekszym hamowaniu.

Co do wygody, nie ma rewelacji- ale jeździć sie da, natomiast moja pasazerka ma inny problem.

Ona sie tam po prostu z tyłu nudzi, i tu zadna kanapa nie pomoze.

moze panele LCD w kask sobie wbudować.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie qrna złotówy, 4,5-4,6 :icon_eek: ludzie, co Wy co do kropli liczycie benzynę??

Ma się kalkulator w komórce :banghead:

 

JAsna sprawa: nie pałujesz 5l, dajesz w p.izde tyle ile wlejesz, czym tu się podniecać?

Wcale nie taka jasna :) różne maszyny mają odmienne zużycie (pewnie stąd pytanie).

BTW nalewanie benzyny mnie osobiście nie podnieca. Co innego dźwięk wydechu tuż po odpaleniu w garażu... :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety tez muszę potwierdzić, kanapa na kierowcy jest za długa i pasażerka mi wpada w tą luke- przy wiekszym hamowaniu.

Co do wygody, nie ma rewelacji- ale jeździć sie da

 

 

czyli rozumiem ze na dluzszych trasach jezdzenie staje sie meczace dla pasazerki? bo o to mi najbardziej chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym powiedział, że raczej nie (oczywiście porównując do innych motocykli)... długie trasy bez ciągłych hamowań i przyspieszeń są zapewne ok.

 

no ale ja jestem bardziej teoretykiem w tej materii :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli rozumiem ze na dluzszych trasach jezdzenie staje sie meczace dla pasazerki? bo o to mi najbardziej chodzi

CiasnyBaniak ma po części rację akurat z tym, że pasażer/ka się zsuwa podczas hamowania, ale to kwestia tego jak kto siedzi i się trzyma...

Jak ja jadę na plecaczkiem to tak siedzimy i tak się trzyma, że nawet podczas mocnego hamowania się nie zsuwa, a jest jej wygodnie :icon_evil:

Kwestia techniki :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...