Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

No to i ja się przywitam :biggrin:

 

Od niedzieli jestem posiadaczem FZS 600 Baujahr 2002 czyli już lisie oczy, przebieg 40 kkm :clap:

 

Moto rewelka, po delikatnym szlifie, parę rzeczy do robienia :wink:

 

Z wyposażenia stalowe oploty, grzane manety i inne pierdy :icon_mrgreen:

 

Mam nadzieję, że się będzie ładnie spisywać.

 

Po przesiadce z XJ 600 rewelka.

 

Stwierdziłem, że Fazerek to jest to moto ;))

 

Edytowane przez Przemo_g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja się przywitam :biggrin:

 

Od niedzieli jestem posiadaczem FZS 600 Baujahr 2002 czyli już lisie oczy, przebieg 40 kkm :clap:

 

Moto rewelka, po delikatnym szlifie, parę rzeczy do robienia :wink:

 

Z wyposażenia stalowe oploty, grzane manety i inne pierdy :icon_mrgreen:

 

Mam nadzieję, że się będzie ładnie spisywać.

 

Po przesiadce z XJ 600 rewelka.

 

Stwierdziłem, że Fazerek to jest to moto ;))

 

 

kongratulejszyn maj frend...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, tym "WĘTYLATOREM" i kompletną ignorancją dla gramatyki i interpunkcji to mnie rozwaliłeś... :icon_mrgreen:

A w temacie wentylatora, to zepsuty czujnik, to optymistyczna wersja. Sprawdź przy okazji, czy masz płyn w chłodnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam niedawno kupiłem 1000 i mam jak narazie tylko 1 pytanko z tym wentylatorem.Odrazu po odpaleniu chodzi już myślałem ze jakiś czujnik jest popsuty czy coś.??

srylion razy juz bylo pisane ze Ten Typ Tak Ma. w fzs 1000 chwile po odpalenia zalacza sie wentyl i to normalka a wrzucenie biegu powoduje wylaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy, co może być przyczyną ciągłego palenia się światła stopu i tylnego pozycyjnego? spaliły mi się już 3 żarówki, dziwne jest też to że palą się oba obwody na raz (stop+ pozycyjne) a nie tylko jeden obwód

 

Czujnik stopu masz walniety albo przekaźnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Od końca listopada jestesm posiadaczem fzs 600 99r przed wczoraj zrobiłem sobie pierwszą przejażdzkę i powiem że mnie mile zaskoczył ten motocykl wcześniej nie miałem okazji jeżdzić takim motocyklem nadal duzo nie moge powiedzieć na jego temat ale juz po paru kilometrach mi się spodobał.

 

Znalazłem gmole za 230zł ale sam nie wiem czy będą dobre i mam takie pytanie na co zwracać uwagę przy kupnie gmoli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

planuje zakup FZ6 i mam takie pytanko, oglądałem ostatnio Fazerka z przebiegiem 56 tyś. km, 2005 rok, moto z Anglii drugi właściciel w PL

 

chciał bym się dowiedzieć, co przy takim przebiegu będzie wymagało serwisu np. rozrząd, wtryski itd.

 

z tego co zauważyłem to wymiany będą wymagać uszczelniacze lag, bo na lagach zostaje dużo oleju (mam nadzieję, że to wina tylko uszczelniaczy, wizualnie i na dotyk wszystko jest proste i moto jedzie prosto, nie ściąga), czy może też być inna przyczyna oprócz uszczelniaczy ?

 

oprócz tego sprzęgło łapie dopiero przy końcu, jest to oznaka kończącego się sprzęgła, czy wystarczy podciągnąć linkę ?

 

poza tym licznik pokazuje prędkość i przebieg w kilometrach a nie w milach, właściciel mówi, że jest taka opcja przestawienia w samym liczniku, jest to możliwe ?

 

jeżeli posiada ktoś z was serwisówke do FZ6 to był bym bardzo wdzięczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym licznik pokazuje prędkość i przebieg w kilometrach a nie w milach, właściciel mówi, że jest taka opcja przestawienia w samym liczniku, jest to możliwe ?

 

jeżeli posiada ktoś z was serwisówke do FZ6 to był bym bardzo wdzięczny

Przełączanie pomiędzy milami i kilometrami jest możliwe.

Manual ----> KLIK

W manualu jest opisane jakie czynności serwisowe powinny być wykonywane po danym przebiegu. Wszystko przedstawione w czytelny sposób w tabelce. Jednak to co trzeba będzie zrobić zależy w sporym stopniu od tego jak dbał poprzedni właściciel. Przebiegiem się nie ma co martwić bo te silniki nie są tak wysilone jak w R6 przez co przy prawidłowej obsłudze są niemalże nie do zajechania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadaczy fazera.

Mam pytanie.

Posiadam fzs-a 600 2001 rok.

Kilka dni temu zaliczyłem glebę . Efekt - lagi do wymiany (ewentualnie jedna do prostowania ale jakoś nie mam do tego zaufania)

Chcę kupić zamienniki. Na allegro znalazłem dwie oferty. Różnią się jednak długością (605 i 604 mm), przy tej samej średnicy.

Które wybrać? Help.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...