Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

ważniejsza jest deszczowa pogoda. na wyspach sezon trwa cały rok, poza tym klimat jest wilgotny. wszystko to powoduje znacznie szybszą korozję.

Za to akurat jest odpowiedzialny nie tyle deszcz co niesamowite ilosci soli sypane na drogi praktycznie do marca.

Ja sprzedałem 2001 za 13 tys :)

Wicher, ale twoj sprzet sie nie liczy :). Te wszystkie dodatki musialy pewnie kosztowac pare tysi.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wicher, ale twoj sprzet sie nie liczy :) . Te wszystkie dodatki musialy pewnie kosztowac pare tysi.

Tak naprawdę, to sprzęty typu fazer, bandit, diversion itp; czyli tzw.motocykle popularne i dla mas, są skazane na bardzo szybki spadek wartości.

 

Jest ich za dużo, są zbyt nijakie i niecharakterne, żeby wołać za nie niewiadomo ile :icon_biggrin:

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój fazer jest z Irlandii a tam obowiązuje ruch prawostronny.

 

:flesje: Taaaaak, to pewnie przejęzyczenie :icon_eek:

 

A tak gwoli ścisłości to w Irlandii problem rdzy nie istnieje, co prawda pada, ale tylko deszcz więc nie widuje się tu śniegu więc nie widuje się tu soli na drogach więc nie widuje się tu dziur w karoserii. Po naprawdę długim staniu sprzęt potrafi się lekko zazielenić, ale nie zardzewieje no chyba że jest zrobiony ze stali made in china, albo sprowadzany z UK - tam drogi solą i to zdrowo.

 

Drzewulec - napisz jak wyglądały szczegóły twojego przelotu do kraju, jestem ciekaw jak to wygląda finansowo i przede wszystkim logistycznie.

 

Pozdrawiam z Cork.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irlandia leży na szlaku zwanym Golfsztrom, tu naprawdę nie sypie się soli i nie ma zimy, chyba musisz mi uwierzyć na słowo.

Lokalni mechanicy rozpoznają wozy sprowadzane z JuKej właśnie po zardzewiałym podwoziu, którego tu nie zaznasz.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na jakim ZĄBKU macie ustawiony TYLNI AMORTYZATOR jaką macie przy tym wagę ?? bo to chyba ma wymierne znaczenie na trakcje ?

Ja mam na 4 ząbku - ważę 72 KG. Jak jeżdżę sam - jest Ok (kompromis pomiędzy prowadzeniem a komfortem), przy jeździe z pasażerem warto jeszcze utwardzić.

Pzdr

Edytowane przez ptaq_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oslona sprzedana. [...]

 

U nowego właściciela (czyt. mnie) nawet ładniej wygląda :biggrin: taka wyczyściochana :wink:

 

Lime: http://img50.imageshack.us/my.php?image=img3064mi8.jpg

 

Jaquzie: http://jaquzie.republika.pl/oslona.jpg

 

 

Lime solidna firma. Dzięki :buttrock:

Edytowane przez jaquzie

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 :>
http://sites.google.com/site/jaquzie/
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka

Mam takie pytanie odnosnie zaworów - z tego co sie orientuje regulacje robi sie przy 40 tyś - ja własnie dobiłem do przebiegu 55 tyś i zawory mi stukaja jak w traktorze - jest potrzeba wymiany tych płytek ? Jak jest z tym przebiegiem do regulacji w serwisie ?

 

:buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka

Mam takie pytanie odnosnie zaworów - z tego co sie orientuje regulacje robi sie przy 40 tyś - ja własnie dobiłem do przebiegu 55 tyś i zawory mi stukaja jak w traktorze - jest potrzeba wymiany tych płytek ? Jak jest z tym przebiegiem do regulacji w serwisie ?

 

:icon_mrgreen:

To zależy ile zaworów ma za duże wartości luzów. Być może część płytek da się wykorzystać, a część trzeba będzie wymienić na nowe. O to się jednak nie martw, bo płytki masz wliczone w cenę regulacji :buttrock:

 

Polecam serwis TOKA-MOTOR w Rudzie Śląskiej-Kochłowicach.

Robiłem u nich regulacje w swoim FZS i motocykl dosłownie dostał skrzydeł :)

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...