Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

z tego co gadałem z mechanikiem swego czasu to mówi, że w 4T jest to przedział co 40-60 tys km, więc rozpiętość znaczna, ale jak zaczyna szumieć to chyba powoli czas zacząć myśleć o wymianie (koszt coś około 400 zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od soboty śmigam na nowych zębatkach, łańcuchu i tylnej oponie.

http://www.bikepics.com/pictures/963677/

Opłacało się wywalić kupę kasy. Czuć poprawę w prowadzeniu motocykla. Nawet obroty spadły o 500. Chyba miałem jakieś niestandardowe zębatki. Ciekawe ile Conti wytrzyma na tyle.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale go wypucowałeś, sesja zdjęciowa, to lipy być nie może :biggrin:

Wypucowany? :D Ciekawe gdzie. Zawsze jak śmigam z kumplem który ma R6 to mam wrażenie, że mój Fazer właśnie z chlewa wyjechał, a nie z garażu :notworthy:

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypucowany? :wink: Ciekawe gdzie. Zawsze jak śmigam z kumplem który ma R6 to mam wrażenie, że mój Fazer właśnie z chlewa wyjechał, a nie z garażu :evil:

 

 

chyba że to tak lampa błysła, bo się świeci ładnie :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukuję końcówek kierownicy do Fazera, czy ktoś się orientuje gdzie mogę kupić, oczywiście jakieś zamienniki bo oryginalne są drogie. Z tego co widzę na allegro to żadne mi nie będą pasowały http://allegro.pl/item215916662_koncowki_k...zmien_styl.html

Kupował może ktoś coś takiego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukuję końcówek kierownicy do Fazera, czy ktoś się orientuje gdzie mogę kupić, oczywiście jakieś zamienniki bo oryginalne są drogie. Z tego co widzę na allegro to żadne mi nie będą pasowały http://allegro.pl/item215916662_koncowki_k...zmien_styl.html

Kupował może ktoś coś takiego??

Sorki z góry za brak pamięci ale ja kupowałem:

 

"Czarny MAX

Długość główki:30mm

Srednica MAX/MIN główki :36mm / 31mm"

 

i chyba na taką średnicę kierownicy.

Ale dzisiaj jade na moto więc mogę pomierzyć.

W każdym razie pasują. Przy wkręcaniu imbusem one się rozperaja ale

zadbaj o to by powierzchnia końcowki nie była tłusta a raczka kierownicy od wnętrza

sucha żeby było jakies tarcie w trakcie wkręcania.

Edytowane przez bialko_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te koncowki z Allegro sa bardzo lekkie. Kupilem takie i troche zaluje. Wcale nie tlumia drgan.

 

Zgodzę się z powyższym zdaniem. Zmniejszają drgania ale ich nie eliminują.

Są wyraźnie mniejsze od oryginalnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...