Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

Bartek kupujesz ten pług w plastbike? ja jade jutro na motobazar jak nic nie dostane kupie najgorzej że trzeba go jeszcze malowac? psia krew:d

Prawdopodobnie będę go kupował, ale dopiero w połowie kwietnia, bo narazie mam inne wydatki takie jak rejestracja moto/ubezpieczenie itp. :)

U mnie jeśli chodzi o malowanie to nie ma problemu, bo mam znajomego lakiernika :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzę dobrze zastanowić się czy na 100% chcesz je polerować, bo trzeba namachać się jak dzik żeby błyszczały :)

Wiem wiem, że trzeba się nieźle namachać :rolleyes: Rozważę jeszcze za i przeciw i może wezmę się za robotę.

 

Generalnie jak tam sezon?

Ja właśnie przeglądam rachunki za paliwo :wink:

27 marca zatankowałem 15 litrów

30 marca zatankowałem 14 litrów

i dziś znów 15 litrów.

Strach się bać jak kasa na paliwo leci, a wypłata z gumy nie jest :smile:

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem, że trzeba się nieźle namachać :) Rozważę jeszcze za i przeciw i może wezmę się za robotę.

 

Generalnie jak tam sezon?

Ja właśnie przeglądam rachunki za paliwo :smile:

27 marca zatankowałem 15 litrów

30 marca zatankowałem 14 litrów

i dziś znów 15 litrów.

Strach się bać jak kasa na paliwo leci, a wypłata z gumy nie jest :rolleyes:

przyjemnosc kosztuje hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjemnosc kosztuje hehe

No niestety, ale nie ma co płakać nad spalonym paliwem :) :)

 

Wczoraj sobie zrobiłem traskę do kobitki. Przejechałem do niej 150 km, posiedziałem jakieś pół godziny i trzeba było się zwijać do domu :rolleyes: W obydwie strony lekko zmokłem, ubrudziłem całego sprzęta, ale było warto :)

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio wymienilem filtr z olejem w sumie wyszlo mnie 179 z wysylka, wydaje mi sie ze dobra cena bo wszedzie gdzie szukalem to tyle sobie zyczyli za sam olej ktory kuopilem bez wysylki

 

polecam stronke

http://www.sklep.motocykle.pl/index.php?pr...1052380389b8719

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki filtr oleju do fazera FZ6 ?

 

Sprawdziłem na stronie Larssona i nic nie ma do FZ6 z 2004 roku. Dziwne w sumie.

 

Co do wymiany oleju. Został mi litr Motula z marca tamtego roku. Można go użyć jeszcze? Czy już raczej stracił swoje właściwości?

Ma ktoś z was może klucz do regulacji tylnego zawieszenia? Chciałbym sobie taki klucz dorobić i w związku z tym przydał by się jakiś wzór.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

:icon_rolleyes: Alleluja :crossy: .. Forum w końcu działa i nawet sie zarejstrowałem .. po 2 miesiącach katorgi ...

 

 

Witam Wszystkich ....

 

Od dłuższego czasu siedze u was na forum i czytam i czytam o Fazerku .. kupuje moto i decyzja juz zapadał jakiś czas temu .. Fazer 600 (98-00) ....

 

Kasy nie mam duzo .. dlatego też pewnie pojade po moto do niemiec ... sam kupiłem samochód 2 lata temu .. to i moto kupie .. szczególnie że teraz moje pojęcie o motorach jest wieksze niż wtedy o samochodach ...

 

Może się przedstawie po krótce:

27 lat ... pochodze z okolic Zakopanego .. aktualnie stacjonuje w Krakowie bo nieźle płacą ...

Dobytek .. żona, dziecko na dniach ma sie urodzić, samochód sprowadzony z NIemiec, niedługo Moto sprowadzone z Niemiec, Prawko w trakcie ...

Doświadczenie drogowe: "puszka", traktor, kombajn zborzowy, farmer leśny (specj. ciągnik do lasu) simsony, WSK-i, komarki, MZ-tki, motorynki, i inne sprzety 1-, 2-, 3-, x-kołowe jakie można spotkać na wioskach ...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...