Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

No super Piotrek, wiedziałem że nasz wspólny znajomy który importuje motocykle nie zawiedzie (ten sam człowiek przywiózł moją Hondę).

 

Gratulacje !

 

Pawel

 

:)

Paweł,

 

 

To dobry materiał ma na artykuł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa tygodnie temu zamówiłem u kolegi, który sprowadza motocykle z DE właśnie to cudo, na którym mi się tak wspaniale jeździło. Dzisiaj odebrałem go! Fazer przyjechał z samego południa DE, rok 2000, malowanie najładniejsze jak dla mnie czerwony z czarno-srebrnymi pasami, przebieg 6700 km. Jejku! On wygląda jak nowy! Jeździ się też jak na nowym! Ależ ja jestem szczęśliwy. Acha... Fazerek ma nóweczki oponki Metzelerki Z6 Foty podeślę jutro ponieważ jak dojechałem nim do domu było już ciemno. Jutro mam pierwszy przegląd...

Gratulacje Occult :D

czekamy na fotki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie wygląd jak nowy.

Mnie osobiście to malowanie sie nie podoba, Uważam ze najładniejsze fazery - z tych lat 99-02 to czarne i srebrne,

Na szczescie nie ma to wpływu na jazde..... tak jak na opony....którą

przed zmianą opony na nową postanowiłem dopalić do końca...

Dymu było sporo-

 

Tutaj już efekt finalny http://www.komputery.clubnet.pl/f1.jpg

 

oraz http://www.komputery.clubnet.pl/f2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz gratuluje. Bardzo ladny egzemplarz

Mój pierwszy Fazer, którego miałem przez cały sezon 2005 był z 1999 roku. Był to motocykl mojego kolegi, który zeszlifował moją VFR. Szczęscie w nieszczęsciu ponieważ własnie tego Fazera udostępnił mi prawie na cały rok! :D Fajnych kolegów mam co ? :icon_mrgreen:

Mam rozumiec ze majac do wyboru VFR-ke i Fazera wolisz Fazera? Moglbys jakos porownac te dwa motory, biorac pod uwage ze dosiadales obydwu?

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz gratuluje. Bardzo ladny egzemplarz

 

Mam rozumiec ze majac do wyboru VFR-ke i Fazera wolisz Fazera? Moglbys jakos porownac te dwa motory, biorac pod uwage ze dosiadales obydwu?

 

Własnie tak!

 

Zacznę od tego, że przez kilka lat szukałem swojego złotego środka, motocykla, ktory będzie mi odpowiadał w każdym calu. Miał to być motocykl lekki, zwrotny- dający duże możliwości przede wszystkim w mieście jak i w szybkich trasach do 300 km. VFRek miałem trzy. Pierwsza RC 24 z 88 roku (ostatnio widziałem ją na allegro) i dwie RC 36 '90 i '92 rok. Z tych wszystkich najlepiej jeździło mi się najstarszą RC 24, na pewno przyczyniła się do tego turystyczna kierownica. Lubię pozycję raczej siedzącą z możliwością pochylenia niż leżącą bez jakichkolwiek możliwości :biggrin: Wyższa (normalna kierownica) daje mi wiekszą integrację z moto.

Dwie ostatnie ('90 i '92) powalały mnie masą i wyżej umieszczonym środkiem ciezkości. Nie muszę tłumaczyć jaki to miało wpływ na jazdę w mieście. Może wszystko to wynika z tego, że nie jestem jakiś mieśniak, a w barkach mam tylko 52 cm :) Nie wiem czy jest sens porówynwać motocykl z początku lat 90 z motocyklem 10 lat młodszym. To jest inna epoka. Nie wiem jak do tego wszystkiego ma się VFR RC 46 800 ccm. Nigdy na takiej nie jeździłem. Moim zdaniem trzeba sobie postawic pytanie... Do czego ma mi moje cudo służyć? Dla mnie pojemność nie liczy się tak jak poręczność, zwrotność. Moc w Fazerku jest dla mnie w zupełności wystarczająca. Wiem jednak, że te 95 KM jestem w stanie w pełni wykorzystać i daje mi to dużo frajdy :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie. Tak naprawde liczy sie nie tyle pojemnosc co moc. Te nowe VFR-ki, mimo ze maja 200 cc wiecej to koni wcale nie maja (duzo) wiecej. I to mnie powoli sklania do kupna Fazera a nie VFR-ki nad ktora wczesniej powaznie sie zastanawialem. No i roznica w cenach tez robi swoje. Milego smigania.

Edytowane przez Lime82

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak tak. To byl taki skrot myslowy :flesje:. W kazdym razie chodzilo o to ze VFR-ka nie odstaje pod tym wzgledem od Fazera.

 

Każdy z tych motocykli ma jakieś swoje wady i zalety. Trudno jest tu doradzać czy to ma być kultowa VFR, czy mały, młody Fazerek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...